Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

Gość Luśka z W...
Zmiana klimatu na włoski np? Nawet mi sie podoba ten pomysł, tyle, ze jakoś południowy typ średnio mnie pociąga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc ja znów na stanowisku w pracy, po ekspadach w mieście;) wsio załatwione ufff:P widzę,że w sumie wszyscy się pozawiljali;) heh no a co do klimatów i typów...to ja cięzko go określić, ale raczej brunet i z pewnością wysoki!!! :D a co do wysokich brunetow, ryzyka i dzisiejszego wieczoru... to po pracy po drodze skocze na podcięcie wloskow i do kosmetyczki;) heh żeby nie było,że mam mojego \"stałego adoratora\", pana \"diabełka\" straszyć;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niej podobna no a ja jestem jak nasz były prezydent "za, a nwet przeciw":P hehe ten facet mnie rozbawia, co godz piszę sms z komunikatem ile zostało czasu do naszego spotkania;) jakiś czas temu rozwalił mnie wręcz, bo napisał m.in. "... i jak juz się dzis spotkamy to normalnie zjem Cie cała" ;) aaaaaaaaa to ja moze jednak zadzwonie do kolezanki cio?;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niej podobna no własnie do kolezanki, dzis niedlugo wpadam na podciecie wloskow;) i oczywiscie tak sie napalila sama na moj wieczór,że szok:) pytała mi się jaką bieliznę zakładam hahaaha:P a ja jak to ja stwierdziłam "to może w sumie beż?" hahaa:P ale nie będę faceta tak... denerwować i szczuć na dzień dobry jak coś;) zresztą film miał być i grzaniec,a nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niej podobna no koleżanka też zyczy miłego wieczoru i "diabełkowania" przy grzańcu i filmie:);) ale ja wiem:) super bieliznę noszę dla siebie,tylko i wyłącznie dla siebie,a nie...dla faceta:P oni i tak zresztą woleliby nas zawsze w sumie bez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przezytek juz
a ja nie rozumiem co tu faceci robia? facet tu jest jak zniewiesciala ciota, przeciez to forum dla kobiet:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamtemu--spodobały sie plotkujące osoby czy plotkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten do niej podobna nio... wieczór był miły i super, grzaniec jak zawsze pycha, film extra, moj znajomy \"diabełek\" o dziwo spokojny;) i mnie nie zjadł ufffff:P ale żeby nie było byłam miła;) ale poza buziakami to nic nie było i tak,bo... przysnęłam tak mi się przy nim zrobiło ciepło,miło,bezpiecznie heh;) a on? ułożył mnie do łożka,ktore wczesniej rozłozył i....napisał kartkę,że słodka jestem jak śpię i że dziękuję za te przemiłe chwile i ze z chęcią,by został,ale wie,ze mogloby to byc wbrew mnie... heh...:P faceci? może trcohę mnie wyczuł? albo przymulił swoim ciepłem i alkoholem:P musial wyjść jakąs godz temu,a ja sie dopiero przebudziłam;) no tylko na mnie jutro nie krzyczcie:P a jutro mam ciężki dzien w jobi buu :( echhh więc pewnie się tu nie pojawie tak szybko:(:P no nic,dobrej nocy dla Was, ja byłam teraz szybko pod prysznicem i wracam do łózka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawka ciepła dla wszystkich ;) Aj :) zimno. złośliwa - gdzie Ty znalazłaś takiego faceta?? :P Jednym slowek wieczorek się udał, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna plotkara
Wieje jak skurczybyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna plotkara
O czym dzisiaj poplotkujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna plotkara
Plotki o pogodzie są dość nudnawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację w sumie :) Ja jakaś dzisiaj ociężała myslowo jestem chyba. Plotkowac można o wszystkim oby temat był lekki, łatwy i przyjemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna plotkara
I pikantny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Plotkara, Ty lubisz pikantne tematy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×