Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

Gość ovca 53
uuuuuuuuuuuuuu! dziewczeta! nowy rok wysypal romansowymi watkami. tylko gratulowac! znaczy, tylko ja sie nabylam abominacji do plci przciwnej... opowiadac po kolei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
zlosliwa, nie kokietuj ino zeznawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna_plotkara
A dlaczego nie wiele? Wstydzisz się więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna_plotkara
Ovca? A czym sobie zapracowali panowie, że ich na wąs namotałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
no to chyba ciekwasze od konca swiata, kryzysu gazowego i tej pierdolonej paniki, ktora niedołacznie konczy sie zwalnianiem ludzi. nienawidze tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym bardzo.....
O własnie 1kobiety z kafe sie odchudzają 2Tamari wysłała zdjecie Gogiemu i sie b.spodobała 3nie mam okresu(ale jest w planach za pare dni) 4Imperia ''olała'' Złotego 5Kwiatek ostatnio normalnie pisze Sami punkt nr.4 złoty deszczyk ... :P ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Sami* a tak się jakoś wyyyyyyyyyyyyydłużyłam:) ovca 53 ino nie świećcie po oczach:P a co chcecie wiedzieć jeszcze? hehe;) Kafeteryjna_plotkara nie, a czego mam się wstydzić? to był bardzo milusi, kulturalny wieczorek:) z finałem w łóżku,ale... tylko przeze mnie:P i to jeszcze przez niego zaniesioną do tego łożka przygotowanego przez niego;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
pani kochana, czym! za blisko i za dlugo obcowalam z zaba, ktora podawala sie za ksiecia z bajki. wiec teraz czas na przerwe i kittykata czy jak sie to badziewie nazywa. nie wiem, bo nie lubie slodkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
trawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
a serio to juz dwa tygodnie nie pale :) luska slyszalas?! ale dwa kilo przytylam i teraz codziennie z kijkami po lesie zapierdalam. ale nie chudne a za chwile bede miala od tego uda jak panczenista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna_plotkara
A kto wywierał przymus na obcowanie z żabą? Czy może to kolejny przypadek zachowania masochistycznego? Wiecie babki, w tym chyba coś jest. Marzymy o brutalach w głębi duszy. Uwielbiamy być zadręczane przez żaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ograniczyć mam zamiar,ale czy to sie uda napiszę Wam 31.12 2009:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
a wiesz, nie ma czego za bardzo bo ja palilam glownie w ramach protestu, jak chcialam zabe wkurzyc, bo on marudzil ze mu smierdzi. a palilam tylko wieczorami po 3 papierosy dziennie gora, czyli zadne uzaleznienie w sumie. choc lubilam to oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna_plotkara
Na mój gust, jeszcze jakie dwa tygodnie wytrzymasz. O ile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna_plotkara
Że niby ci pachniało z gęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z ciakawosci, ja popalam czasami dobra ide bede pozniej sami do zobaczenia na gg po 15 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
plotkara, tak miedzy nami kobietami (hehe) to bida byla a nie brutal, ta zaba.\ na biednego misia mnie 5 lat bajerowal. i niestety nadal dzwoni, zeby sie pozalic..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna_plotkara
No widzisz, jak nam babkom nie wiele potrzeba? Za miękkie serduszka mamy. Jak znam babski ród, pewnie ulegniesz prośbom żaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×