Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

Gość Kafeteryjna_plotkara
Ja nie jestem żadnym rysiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
nie zapomne, bo dbam o higiene na co dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna_plotkara
Właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna_plotkara
Lezę do garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
tak kwiatku, szaleje i jest coraz gorzej. zwalniaja dziesiątki ludzi. rynek poddal sie panice, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
idz rob te bliny, bo zaczynasz byc nieprzyjemny i nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
podobna, no, cos sie chlopak zdrzaźnil, ale nie wiem czemu, naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovca - oby przetrzymac 2009. potem pojdzie w gore... zawsze tak jest... pozdrawiam i trzymaj sie mocno stołka ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
dzieki kwiatus. mam dzis dzien opierdalacza :) podobna, co masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no, cos sie chlopak zdrzaźnil, ale nie wiem czemu, naprawde " duuuuzo ludzi nie w humorach teraz jest... jak ostatnio po miescie chodzilem to niedobrze to wyglada - albo niezadowolenie na twarzach (i to u wielu młodych, co jest potencjalnie niebezpieczne) albo ludzie przygaszeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
ups:) to bylo okrutne! ale smieszne bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
trzymaj sie podobna :) tak kwiatku, nastroje sa ogolnie mowiac do bani. a niestety w czasach kryzysu nastroje staja dodatkowym czynnikiem ekonomicznym, co oznacza ze latwo nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a niestety w czasach kryzysu nastroje staja dodatkowym czynnikiem ekonomicznym" to bylo widac jak Lehmansowi cofneli pieniadze w jedna noc. załatwili chłopaków w Londynie na cacy :D byla fima - nastepnego dnia nie ma firmy... ja przerzucilem na obligacje przed koncem roku iles kasy - zdazylem jeszcze przed obnizka od nowego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"duuuuzo ludzi nie w humorach teraz jest" aha i w internecie wiecej chamstwa jakby sie zrobilo :P gdzie by sie nie weszło - ostrzejsze wypowiedzi niz rok wczesniej jak mialem czas i gapilem sie w internet dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
czesc Tamari, slicznotko:) widzisz, kolega plotkara sie obrazil i poszedl bliny gniesc... masz racje kwiatek, ze wszystko sie jakby zbrutalizowalo. a mysle, ze powinno byc odwrotnie, na ciezkie czasy najlepsza recepta jest zyczliwosc. ale tez wyczuwa sie lekki nastroj dekadencji. takich baletow jak te ostatnie, to dawno nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovca daj mi meila, wyslemy sobie po focie zobaczysz czy taka slicnotka ze mnie, hehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć plotkarze muszę się komuś zwierzyć a myślę, że osoby lubiące plotkować są do tego najbardziej odpowiednie cierpię na manię prześladowczą- mam wrażenie , że pare osób z tego forum mnie nie lubi.........ale ciii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
a daj spokoj. mam taka fote, na ktorej wygladam jak gwiazda, serio :) robil ja swietny fotograf, ubrala mnie stylistka. tylko ze to nie jestem ja. to nie ma znaczenia, tak sobie tylko zartuje. ale chyba lepiej miec opinie slicznotki niz kasztana, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
ike, to jest ich problem, nie twoj starowinko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamarii ja bym może i olała ale jestem taką fajna dziewczyną, że moje się, że sobie to po prostu wmawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, ja takich fot specjalnych nie mam, tylko normalne:D opinia ludzi z forum jest malo wazna ogolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się- miało byc z nerwów zaczynam się przejęzyczać chociaż może to ze starości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
a wiesz, to mozliwe jest Ike... ja na przyklad sobie wmawiam, ze mnie wszyscy lubią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×