Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurkaaaa

czy zwiazek w ktorym afcet pokrywa wszystkie wydatki to norma?

Polecane posty

Gość chmurkaaaa

nawet jesli oboje pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy pewnie byscie
tak chciały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppp
To nie norma i ja wcale bym nie chciała...nie muszę być uzależniona od faceta:-), który laskawie da mi na waciki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzanicie. jak facet ma naprawde duzo kasy (np. zarobki z 20k miesiecznie) to mu wisi czy jej kupi nowe auto czy nowe futro czy cokolwiek innego. wszytsko kwestia zarobkow drogie panie... ale jezeli oboje np po rowno zarabiaja no to... kopa w tyłek takiej babie trza dac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek--> choćby nawet mój facet zarabiał 100 tyle co ja to nie wyobrażam sobie żebym miała w ogóle nie partycypować w wydatkach i wszędzie czekać jak królewna aż on zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodylicious
Zauwazylam, ze kobiety straaaasznie boli jak widza, ze inna kobieta ma faceta, ktory wydaje na nia kase hojna reka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodylicious
dlaczego zmienilo mi h.o.j.n.a na c.h.u.j.n.a.?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zwiazek a uklad
sponsorski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jedna taka sponsorowana
juz tu sie pojawila, prawda Kwiatek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też to zauważyłam. ale jest różnica między układem gdzie facet jest hojny, ma gest i lubi wydawać, a układem gdzie facet z założenia ma obowiązek płacić nie zależenie od tego czy danego dnia ma chęć czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitiputka
mezczyzna czesto czuje sie bardziej meski kiedy moze zaplacic za kobiete. czesto kobiety lubia byc dominowane przez mezczyzn (nie wszystkie oczywiscie) poza tym zaplacenie za kobiete w niektorych sytuacjach to tez przejaw dobrego smaku i taktu. natomiast jesli mezczyzna placi za wszystko... hmm. ja jako kobieta czula bym sie troche z tym zle... chyba ze mezczyzna tak chce i koniec. kobieta jednak powinna byc niezalezna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> mezczyzna czesto czuje sie bardziej meski kiedy moze zaplacic za kobiete. No pewnie ;) Zwłaszcza ci niedowartościowani, z kompleksami czy jakimiś innymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta powina byc niezalezna nie ma mic za darmo z tego co piszecie to wychodzi na to ze facet ma zarabiac na kobiete a kobieta ma zarabiac tylko na swoje zachcianki to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capo di tutti capi - weŸ nie chrzań bałwanie :P sam jestes niedowartoœciowany :P przeciez kobiete sie zdobywa tym ze za nia placisz :P albo jej kupujesz rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodylicious
Ja nie twierdze, ze to faceta obowiazek, ale jesli on sam chce placic, bo dla niego pieniadze to nie problem, to nie bede prostestowac i udawac jakas nawiedzona feministke:D Mnie tylko dziwi fakt, ze ludzie nie potrafia obojetnie przyjac faktu, ze mozna miec zamoznego faceta, ktory nie jest do tego skapy. Od razu zaczyna sie najazd na jego kobiete i wymyslanie bog wie jakich historii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> przeciez kobiete sie zdobywa tym ze za nia placisz Tak zdobywa się kobiety na jedną noc, dziwki do ssania kutasa i tarmoszenia wora, mobilne worki na kutasa, którym po spuszczeniu się do mordy każesz wypierrdalac, bo masz jeszcze inne plany 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capo di tutti capi - znowu sobie inny nick założyłeœ idioto :D co za ludzie na tej kafeterii siedzš :o Gogi Bubu sie znudził już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarra x
U mnie jet tak, ze mimo iz oboje pracujemy jak gdzies wychodzi moj maz woli placic za nas dwoje. To jego wybor i protestuje jak tez chce zaplacic za mnie. z kolei ja z moich wydatkow robie zakupy i kupuje jakies drobiazgi do domu wiec tez sie przykladam choc w mniejszy sposob:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośccie dalej
pewnie trudno Wam sobie wyobrazić że istnieją pary, w których kobiety nie są nawiedzonymi feministkami które muszą na każdym kroku udowadniać sobie i innym własną niezależność oraz faceci, którzy nie są skąpi i nie muszą się zmuszać do tego by wydawać kasę na swoją kobietę cieszę się że ani ja ani mój mąż nie myślimy w taki sposób jak Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośccie dalej
z Waszym podejściem do sprawy każda Matka na urlopie macierzyńskim czy wychowawczym powinna popaść w cieżką depresję z powodu uzależnienia finansowego od męża i swojego nieróbstwa..... no żal, po prostu żal jak się Was czyta....najważniejszym wyznacznikiem związku jest niezależność finansowa każdego z partnerów i często cytowane na tym forum prawo do prywatnosci..... hmmmm o jakich związkach Wy piszecie, chyba o wolnych, bo każdy pracuje na swój rachunek i może robić co chce (flirtować na gg, n-k, chodzić samemu na balangi....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×