Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TenTamten

Anioły istnieją...

Polecane posty

Gość kasiulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jakie to jest dziwne że staracie się okrężną drogą dowiedzieć czy Ty...właśnie ten...czy Ona to włesnie ta.... ;) nie lepiej zwyczajnie się przedstawić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczuwam waszą wzajemną fascynację - tak zwyczajnie (to się chyba nazywa intuicja) i uprzedzam o grożnych dla równowagi psychicznej skutkach - więcej, widzę to tak: pani Anioł (czy jak jej tam) jest szarą myszą "zabujaną" od lat w panu X , ale doskonale zdaje sobie sprawę z tego , że on nigdy na nią nie zwróci uwagi ( ze względu na wątpliwe atuty fizyczne -heh ;) ), zostaje jej tylko obserwacja i fantazje - czytając przypadkowo twoje posty - doszła do wniosku , że ty to ty i postanawia cię oczarować chociażby wirtualnie fundując sobie marną namiastkę, będzie cię zwodzić, czarować intrygować i udawać niedostępną bo i tak nie ma zamiaru się z tobą spotkać , bowiem zdaje sobie sprawę z tego, że jak ją zobaczysz to się rozczarujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa może tak jest przyjemniej :) a po za tym Aniołek mój nie chce mi za dużo powiedzieć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy imie
No wyjątkowe, ale czy musi być święte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiankooooo
TenTamten masz byka w stopce zajrzyj do slownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioły istnieją...
Aniołów nie można pytać o wiele, bo można je spłoszyć. Dobrej i spokojnej nocy . Będę czuwać i otulać ciepłem :) 😘 Śnij................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a skoro tak Wam jest przyjemniej to już się nie wtrącam;) miłego romansowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pewnie też urodą nie grzeszysz , skoro tak desperacko szukasz z nią kontaktu i tak cię mocno intryguje ( zdajesz sobie sprawę ze swojego marnego położenia i brzydkiej...tzn. brzytwy ;) ) Ona się tobą tak zauroczyła bo jest realistką i wie , że na więcej liczyć nie może , ale twojej reakcji jednak się boi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioły istnieją... nie satysfakcjonuje mnie ta odpowiedź szkoda że się to tak kończy bo przydał by mi się jakiś anioł struż ale będę musiał się obejść bez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołeczku uciekasz już ?? Heh , tak niech śni - tylko fotki nie wklejaj bo sie chłopak nerwicy i koszmarów nabawi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achhhhhhhhh Romeo
no to nie zadzwonię. żegnaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...hmmm.....
Anioły istnieją... ---- Agnieszka ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achhhhhhhhh Romeo
nie potrzebuję. znam. po Twoich postach można wywnioskować kim jesteś. a ja zmieniłam kolor włosów:>PPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achhhhhhhhh Romeo
cieniutką jak na moje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achchhhh
No zdradźcie kto Wy bo mnie wciągnęło,na jaką literę imię Anioła się ma zaczynać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×