Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TenTamten

Anioły istnieją...

Polecane posty

Gość Anioły istnieją...
TenTamten moze to Twój "docelowy" Anioł...nie strać szansy ...powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioły istnieją... Spoźnione, ale naprawdę szczere dzięki za Zyczenia, także odwzajemnione🌻 Niestety, mój Anioł mnie Opuścił:-(, choć coś tu wciąż... Jest demonem, nie Ona... Pozostała walka do końca, nie szukanie, bo Odnalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustka w poczuciu winy.
Pewnie istnieją tylko czasem mają za dużo roboty z innym i na rzecz tego zapominaja o drugich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jeśli u kobiet cenisz anielskie cechy, to u mnie niestety "towar deficytowy" bo mam rogatą duszę :P tzn można by mnie nazwać aniołem, acz upadłym :D ale życzę powodzenia w pogoni za szczęściem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioły istnieją...
TenTamten czasem to co piekne nie jest latwe...nie odpuszczaj Wilku odswiez nasz topik bo go nie moge namierzyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogaty anioł ciekawe połączenie :D Gonić za szczęściem już nie umiem chyba się wypaliłem ;) teraz już daruje sobie wygasam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm niektórzy mówią że jak za nim nie gonisz, to właśnie wtedy Cię znajduje samo i to jest zupełnie inny wymiar :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioły istnieją...
lepiej cos zrobic , nawet jak nie przyniesie oczekiwanego skutku, niz zalowac, ze sie nic nie zrobilo...wybor nalezy do Ciebie. Ps. poczytalam wiecej, nie znamy sie i nie chce Ci macic w glowie . Nie jestes moim Aniolem, mimo, ze wiele podobienstw w wypowiedziach macie Pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako upadły anioł muszę stwierdzić, że często czuję się piekielnie ;) a zwłaszcza jak gryzie mnie samotność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioły istnieją...: nie było naszego topiku, na PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI chyba złożyłaś mi piekne i proste życzenia noworoczne:-), niedługo potem kolejny sztylet wbity we mnie, a ja i tak stoję na nogach, bo w połowie drogi, którą wybrałem, ani nawet na jej początku, nie da się mnie zatrzymać, zawrócić, ni zabić. To nie anielskie zdolności, to Miłość. Cóż z tego, że lód skuł moje ciało, kiedy i tak nadejdzie Wiosna i Ciepła jesień, choćby tuż przed końcem świata?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znęca się powiadasz? nie tylko nad tobą jeśli przyniesie ci to jakąkolwiek ulgę :) chociaż dla mnie marne to pocieszenie. Ja nawet w kartach szczęścia nie mam :P czeka mnie przyszłość zgryźliwej i wiecznie marudzącej staruszki o wystygłym sercu. Piękna wizja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioły istnieją...
Wilku u mnie juz brak nadziei, zmrozone moje serce na wieki. Dzis jestem juz po drugiej stronie. Jutro bede w docelowym miescie. Nie moglam byc tak blisko Niego wiedzac , ze nie moge Go zobaczyc. Przez dwa dni prosilam by mi napisal : NIE kocham cie. Nic nie odpisal cisza ... Musze zaczac zyc na nowo ale z ta lina , na ktorej wisze nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten, no ale o to właśnie mi chodziło, że NAWET w kartach, oznacza to że w miłości niestety też nie :( . Obecnie wystarczy na mnie spojrzeć, by stwierdzić, że wyglądam jak jeden chodzący zawód miłosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze primo ;) posiadam w domu lustro ( i to niestety nie w jednym egzemplarzu :P), po drugie własny życiorys i ostatnie doświadczenia dają mi prawo do takich przemyśleń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×