Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TenTamten

Anioły istnieją...

Polecane posty

Gość 007tytus
Ja naprawdę widziałem anioła ..! To fakt że taki normalny do końca nie jestem,...i może dlatego :-)/007tytus@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle TenTamten to my się trochę znamy, czego Ty świadom nie jesteś oczywiście, bo być nie możesz ;) ale lepiej pozostać przy niedomówieniu ;) miłego wieczoru znikam 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne tam " o rety", bo to jest afera grubymi nićmi szyta :P:D ale cicho szaaaa pozdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioły istnieją...: nie czuję związku z tym światem, to tylko krawędź, po której stąpam, ale zdecydowałem nie stracić równowagi do pisanego mi końca, dla Niej, a zanim on nastąpi- będę walczył, jak wilk właśnie, kot prawie zabity, ale dojdzie do siebie. Wiecie, wielokrotnie przypisywano mi tu szleństwo, był moment, kiedy... Ale jest jeszcze coś we mnie, nieoczekiwanego zupełnie, choć Ona o tym Wie, ale ta wiedza tylko dla mojej Czarodziejki, może nie zdaje Sobie z niej sprawy, ale właśnie w tym jest... Ależ pędzę, a jeśli przywołam podobnych mi?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam znikać, ale co mi tam, nieoczekiwana zmiana planów :D wkurzona bardzo żona- dzięki ;) a "By your side" uwielbiam, ale obecnie nie mogę jej słuchać ze względu na zbyt emocjonalny stosunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona: myślę, że znamy się, ale nie pamiętam, z którego. Wiecie, tak naprawdę tkwie teraz w koszmarze, polecam Anathema: One last goodbye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten- no ale jak to, że niby ja mam coś na sumieniu? ;) wkurzona bardzo żona- nie mogłam się powstrzymać i włączyłam, skończyło się jak zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioły istnieją...
Wilku Dlaczego Oni nie chca odciac tych lin , na ktorych wisimy. Zamknac konkretnie raz na zawsze wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu znasz mnie jako wcielenie "etatowej rozpustnicy", które moim prawdziwym obliczem nie jest ;) oto dostępujesz możliwości poznania mej drugiej i jedynej twarzy ;) a teraz możesz się zastanawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×