Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TenTamten

Anioły istnieją...

Polecane posty

powiedziałem chyba :P To ty z tego topiku ostatniego zboczonego :P co się tak panowie rzucili ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię tak, nie mówię nie ;) wkurzona bardzo zona- tak sobie pozwolę zapytać, po tych ciężkich czasach znalazłaś ukojenie w czyichś ramionach i zostałaś żoną czy to tylko nick? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia3000 dobra wszystko jasne :D To powiadasz że nie masz szczęścia w miłości :D a co z twoim ostatnim związkiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona- czyli wpłynęłaś na spokojne wody :) trochę zazdroszczę ;) TenTamten- no nie mam... ostatni związek? rozsypał się jak domek z kart, ponad miesiąc temu. Gdybym zaczęła snuć opowieści, zapewne wyszedłby z tego scenariusz na melodramat klasy B, a myślałam, że będę kiedyś raczyć wnuki historią pokrętnych losów naszej miłości :) ... Pozostał smutek, ból, rozgoryczenie, emocjonalna huśtawka i tak oto sobie wegetuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa niunia ten "kaszalot" to bardzo ładna kobieta jest i znam się już z nią nie od dziś :D więc pech chciał że nie miałaś racji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia3000 i z tąd te rozwięzłe tematy ?? :P Nie przejmuj się też jestem w takiej sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisać to sobie możesz żebym uwierzył musiał bym zobaczyć :P Więc do puki nie widzę dla mnie jesteś przeciętna może być ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona: a w tle w dodatku moje dwa ulubione filmy, na samym początku:-) Dołożyłbym do tego całe mnóstwo, ale mogę już nie zdążyć:-) Wcale nie chcę tak, jak w Twojej stopce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa hehe niech tak zostanie :D Desperat też mi coś :P że niby ja ?? haha :D nie wiesz co mówisz i czynisz kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioły istnieją...: bo do nas należy decyzja, ale czy wiemy, czego oczekują? Zatem róbmy to, co uważamy za właściwe. Tak uważam. Rozhulałem się, fajnie tu z Wami, ale raczej zniknę z forum na jakiś czas... Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten - dużo nas? uważaj, bo się we mnie odezwą pierwotne instynkty i przeniosę się na topic- "on płacze podczas stosunku" (serio, istnieje, właśnie zauważyłam :D) ale mojej absencji to byś pewnie nawet nie zarejestrował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia3000 no co ty :) wszystkie kobiety obserwuje tu i na pewno jakieę braki bym zobaczył :D To tak naprawdę to skąd jesteś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona- masz rację, "stosónku". mój błąd :D TenTamten- ze "stolycy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×