Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aszkidi

NASZA-KLASA - KOMU Z WAS POPSUŁA PRYWATNE ŻYCIE

Polecane posty

Gość Aszkidi

popsuła związek lub w jakiś inny sposób zakłóciła dotychczasową harmonię..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galantynka
Myslę, ze w moim małzeństwie nieźle zmąciła spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszkidi
jak to się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nie a przeciwnie
znalezlismy wspolnych znajomych i rozszerzylismy swoje znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszkidi
obojętnie, niech piszą obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetya mnie popsula
bo byly chlopak znalazl mojego nowego w moich kontaktach i zaczal go przesladowac ;/ m.in. dlatego rozpadl sie moj nowy zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musiałas go miec w kontaktach? nie mialaś numeru telefonu do niego i w dodatku ostatnio sie przeprowadził ? no tak licznik był cienki i trzeba bylo go podnieść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam inny problem - piszą do mnie pustaki, które chwalą się swoim życiem prywatnym:D nie mają nic ciekawego do powiedzenia i odpisuję do nich uszczypliwymi ripostami:D oczywiście no mam już jednego wielbiciela:D zanim założyłam konto facet tak szybko do mnie przysłał zaproszenie że się zdziwiłam jak to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet38
nie mam konta żona nie ma konta dzieci mają zablokowaną tą stronę, żeby im do głowy nie wpadło się tam pojawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może... mi prawie rozwalił związek...jeden niefortunny komentarz i uppsss związek i tak okazał się funta kłaków warty, ale cóż. Ostatecznie nie korzystam już z tej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaa
MOjemu bratu nieźle krwi ta strona napsuła. Jego już była zaczęła pisać, do wszystkich jego znajomych jakieś wyzwiska, inwigilowała, kto odwiedza jego profil, gdzie on dodawał komenatrze... i oczywiście kłótnia za kłótnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 3000 to smiem twierdzic ze albo ty jestes gimnazjalistka ,ewentualnie twoj partner ledwo co skonczył edukacje na poziomie podstawowym .... jak wogole mozna robic dąsy na temat komentarzy pod fotami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi niezle namieszala
myslalam,ze odzylo uczucie do mojego narzeczonego z 1klasy podstawowki Zostawilam swoj wieloletni zwiazek niestety okazalo sie,ze to juz nie ten slodki chlopiec z 1a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bracie niedzwiedziu, otóż śmiem zapewnić cię, że edukację na poziomie gimnazjalnym mam już daleko za sobą i nie poprzestałam na niej :P, mój były partner również, a fakt, że w wieku lat dwudziestu paru okazał się być skończenie niedojrzałym za przeproszeniem dupkiem, któremu nie obce były zagrywki w stylu pięcioletniego chłopca, cóż poradzę... a szczęście ten etap już poza mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byly chlopak mojej siostry zlikwidowal swoj profil na nk, bo to co on napisal zartem ludzie potraktowali i pewnego dnia jego mam zadzwonila z zapytaniem czy to prawda co ciocia Jadzia mowila, ze jest ojcem blizniakow :) Jeden z moim bylych byl szybciej zapisanym na forum mojej klasy z lo niz ja to chyba swiadczy o tym,ze mnie szukal. Stracil zainteresowanie, gdy sie dowiedzial,ze jestem zareczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia i całe szczescie :D moim zdanie jest takie ze jesli nie umie sie odpowiedznio korzystac z takich portali to najlepiej wcale tam nie wchodzic ... bo i po co sobie i innym utrudniac zycie wiesz... tez pisze komentarze innym kobietom ale z ta roznica ze mam dziewcze kumate i znajace własna wartosc i takowe wpisy dziłaja na nia jak zeszłoroczny snieg na jenifer lopez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to, otóż to... jeszcze gdybym przytoczyła te jego żenujące wywody zatytułowane "no ale jak ty byś się poczuła, gdybym ja coś takiego napisał pod zdjęciem mojej koleżanki"... Zaznaczam, że cała sytuacja została wyśmiana przez co inteligentniejszych ludzi z mojego otoczenia. No ale książę miał zgoła odmienne zdanie i potrafił mnie zamęczać wyrzutami przy okazji co drugiej rozmowy :-O, no i jak nietrudno się domyślić, tego już było dla mnie za wiele :P aż mi się ciśnienie podniosło na samo wspomnienie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena..na
Mi troche pomogla znalazlam kochanice mojego meza przez ta strone rozpieprzyla mi malzenstwo, gowniara ropier...a mi małzenstwo. Tak ja zjeb...m na tym forum ze wiecej juz sie nie wtraci do nas mam nadzieje .. . A malzenstwo i tak sie rozpada przez nia ...:(nie umiemy juz razem byc...A on to okropne zawsze moze wejsc na jej strone i ogladac jej fotki, ta strona wiele zwiazkow rozwalila i namieszala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najłatwiej zrzucac wine na strony internetowe,portale i komunikatory ... a mnie sie wydawało ze to czy sie jest z kim czy nie zalezy od charakteru,osobowosci i podejscia do spraw po partnersku i z pelna odpowiedzialnoscia :D a nie od witryn internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awef
no to sie niedziwedźiu głupi mylisz, co z tego jak jestem oka i on tez jak te głupie cipy piszą głupie komentarze i działają mi na nerwy? i nawzajem jego moi keledzy tez wnerwiaja,................ głupi portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, mój były mąż też do dzisiaj twierdzi, że pozew o rozwód złożyłam przez naszą-klasę... biedaczkowi nie przyszło do głowy, że do żony nie mówi się "ścierwo" itp. i strony internetowe nie mają z tym nic wspólnego... ale tak zawsze prościej żyć, jak jest na kogo lub na co winę zrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena..na
No moj zwiazek nie rozpada sie przez Nasza klase tylko jest poprostu latwy dostep i kazdego mozna znalesc. Gdyby nie ta strona nie pisalaby tak do niego a on by nie musial jej ogladac bo chcial z nia skonczyc i pozmienial numery, ale te glupie dupy nie rozumieja ze sie nie wpiep..a w malzenstwo. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie niedziwedźiu głupi mylisz, co z tego jak jestem oka i on tez jak te głupie cipy piszą głupie komentarze i działają mi na nerwy? i nawzajem jego moi keledzy tez wnerwiaja,................ głupi portal jak bys miała madrego faceta to by te komantarze traktował z przymruzonym okiem ... ale skoro masz buchaja ogierowatego w domu i na kazdy miły koment reaguje wzdwodem to wybacz ale zmien lepiej sobie partnera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda nie rozwaliła
związku ale powodowała kłótnie między mną a moim facetem. Jego była "koleżanka" zaczęła do niego pisać, niby nic takiego ale jak zapytałam mojego czy ma do niej numer gg (też ją znam i powiedziałam tak specjalnie że chce do niej napisać co u niej itd) a tak naprawdę widziałam że on z nią pisał bo przeczytałam jego archiwum. On oczywiście powiedzał ze nie ma jej numeru i powiedziałam że wiem, oczywiście kłóciliśmy się i on przestał się do niej odzywać. Później nie wylogował sie z nk to ciekawość nie dawała mi spokoju i zobaczyłam jego skrzynkę odbiorczą i co zobaczylam? Szukal swojej dawnej miłości, pisal do jej siostry żeby jego byla sie z nim skontaktowala, pozniej do jej koleżanek. Wkurwiłam się i znowu była wojna, w końcu on usunął profil na nk. Ale właśnie mi przypomnieliście i znowu sie wkurwiłam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×