Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to znowu jaaaa

mam problem z bratem i jego dziewczyna pomocy!!!

Polecane posty

Gość to znowu jaaaa

nie wiem czy pamietacie ale nie tak dawno pisalam o tym ta dziewczyna przychodzi do nas po pracy ok 18 wlasnie teraz wyszla jest co drugi dzien pozniej brat ja odwozi ja mam wspolny pokoj z bratem a w drugim pokoju jest mlodsze rodzenstwo i jak ona tak pozno siedzi to ja nie mam sie gdzie polozyc wlasnie przed chwila jak brat wyszedl do kuchni pow ze bym chciala sie polozyc bo jest pozno on sie wkurzyl i wyszedl z niajest zly na mnie ze ja jestem zlosliwa ale serio czasami jestem zmeczona i nie mam sie jak polozyc boona jest czsami jak wracam z uczelni ona tez jest a caly dzien mnie nie bylo to jest wkurzajace ale moj brat nie widzi prolemu co mam robic prosze pomozcie nie chce sie klocic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co powiedz mu ze jak chce sie z nia spotykac niech siedza u niej ,skoro macie wspolny pokoj to dlaczego masz koczowac do 23 tylko dlatego ze ona nie ma poczucia czasu... ja bym zaczela przy niej słać łózko do spania i normalnie bym sie polozyla .. ciekawe co by wtedy zrobila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu jaaaa
niech ktos sie wypowie prosze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczujeserio
Ja tak samo- zachciałoby mi sie spać to sie ładuje do własnego!!! łóżka i to nie mój problem... Zreszta co ona domu nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilczka27
tez tak kiedys mialam tylko ze ja pokoj mialam z sistra i tez mnie to zaczelo wkurzac jak ona ze swoim chlopakiem siedzieli calymi dniami w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu jaaaa
przychodzi co 2 dzien po pracy o 18 z poczatku siedziala do 21 wiec bylo ok a teraz? jak zwrocilam uwage bratu jak wyszedl do kuchni to sie na mnie wkurwil boze on serio nie widzi problemu? nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkaszanel
chinka już Ci powiedziała, co trzeba. innego wyjścia na to nie ma. też bym się położyła przy niej, więcej, często bym nie wycghodziła, kiedy sięnp. uczę albo czytam książkę albo robię cokolwiek. w końcu to Twój pokój. może w ogóle powinnaś się wyprowadzić, bo braciszek sobie lalę przyprowadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu jaaaa
najgorsze jest to ze on nie widzi problemu uwaza ze go wyolbrzymiam i jestem zlosliwa sama juz nie wiem powiedzcie mi czy ja przesadzaM? nie umiem z nim rozmawiac tlumacze na spokojnie a on sie wkurwia zaraz i rozmowa sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccccccccccrte
to jej powiedz co cie boli to twoj dom nie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu w czym problem i po kłopocie. Nie dziwię sie Tobie ze Cie to złości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccccccccccrte
no ale juz mu mowila i on nie widzi problemu:o dziwny afcet to powiedz to przy niej kieruj tez te slowa do niej moze ksiezniczka zrozumie ze swiat sie nie kreci tylko wokol jej dupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dziewczyna
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....On nie moze do niej jezdzic? Poza tym to Twoj i brata pokoj wiec masz do Niego takie same prawa jak On......nastepnym razem jak poczujesz zmeczenie,wejdz do pokoju,wchodz do lozka i po problemie. Brat i Jego panna musza wiedziec gdzie sa granice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatanio mowilas ze on
ma wspolny pokoj z mlodszymj bratem. Cos krecisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu jaaaa
no wlasnie nie wiem czemu on do niej nie jezdzi ksiezniczce pewnie jest tak wygodnie po pracy u nas odpoczniue i on ja jeszcze odwiezie:O wkurwilam sie wczoraj na maxa a brat sie do mnie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszoniak
Powiedz jej że masz świąd, łuszczycę i szkarlatynę odechce jej się przebywać w twoim towarzystwie a nawet w pokoju w którym sypiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnas jeszcze raz dzis z Nim pogadac....na spokojnie rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja olenka21
ta dziewczyna Twojego brata to takie widac ksiezniczkowate ciele a on tez madroscia nie grzeszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hds
A ja tam stawiam na to, ze to prowokacja albo, ze autorka topiku cos kreci. Nie widzicie jak ona dziwnie odpisuje? Wy do niej, ze ma zaczac rozkladac lozko przy tej dziewczynie i sie polozyc, a ona odpisuje calkiem co innego. Ciagle tylko to samo, ze nie wie co ma robic, ze ja to wkurza, a z bratem nie da sie dogadac. Slepa jestes czy co? Dostalas kilka konkretnych rad i dalej bedziesz zadawac te same pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja olenka21
bo moze chce to alatwic z bratem na osobnosci moze chce sie z nim dogadac a nie wloazic do pokoju i rozkladac przy niej lozko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno - przynudzasz. dano ci juz dziesiatki DOBRYCH rad a ty nadal tkwisz w miejscu i nie robisz nic. dlatego masz to, co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletttkkkaaa
ja bym jej cos bezczelnego powiedziala typu ahh to znowu TY? albo domu nie masz ze do nas ciagle przychodzisz? albo powiedz jej wprost niech wyjdzie wczesniej bo chcesz sie polozyc boze tyle fajnych dziewczyn ale widan tandeta zawsze miala i ma powodzenie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz problem z samą sobą
obszczekujesz na forum dziewczynę brata zamiast spokojnie zacząć od rozmowy z nią... najlepiej lecieć za bratem do kuchni i szeptać po kątach i obrabiać dupę... ale trudniej tak zwyczajnie zacząć rozmowę patrząc prosto w oczy... że utrudniają Ci życie obsrywasz dziewczynę brata, która nawet może nie wie co o niej myślisz, bo w oczy udajesz milutką "bratową" Ty zazdrośnico, może czas na znalexienie sobie chłopaka i przesiadywanie z nim w pokoju do 23...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletttkkkaaa
do wypowiedzi wyzej nie widzisz kolezanko problemu? jak ktos ma male mieszkanie dzieli pokoj z innymi to wiadomo ze czesto wizyty do nocy moga denerwowac czlowiek jest zmeczony cche sie polozyc a ksiezniczka kurwa siedzi i to nie ma nic wspolnego z zazdroscia moja droga a z odrobina taktu i przyzwoitosci ktorej brakuje tej dziewczynie n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hds
Ale autorka moglaby chociaz odpowiedz na nasze rady, a ona zachowuje sie, jakby ich w ogole nie widziala i byla jakas niedorozwinieta, bo ciagle powtarza to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu jaaaa
hds nie jestem niedorozwinieta:P rozmawialam z bratem na ten temat ale on nie widzi problemu troche to przykre kiedy nie da sie dogadac wolalabym zalatwic to "pokojowo" ale jesli nie podziala ( jeszcze dzis z nim sprobuje porozmawiac znowu) to zastosuje rady dotyczace rozkladania lozka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka*
rozumiem Cie co innego jakbyscie mieli wieksze mieszkanie i akzdy swoj pokoj a co innego w takich warunkach widac niektorzy tego nie rozumieja i zaraz wypisuja tu ze to z zazdrosci tu chodzi o zwykla ludzka przyzwoitosc i zrozumienie sytuacji jak ktos juz tu wyzej napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×