Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielony groch..

ile zębow mają wasze 10 miesieczne dzieciaczki

Polecane posty

Gość Zielony groch..

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smako-łyk
moja ma 10m-cy i 5 ząbków dwa u góry i 3 na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mój miał 10 m-cy to miał 12. Później kolejne cztery wyszły mu w 16 m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mał i nadal ma (choć zaraz stuknie mu roczek) równo 4 zęby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
moj jak mial 10 miesiecy mial 4 zeby teraz ma 12 i ma 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony groch..
moj ma rok i ani jednego zeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorym dzieciom bardzo pozno wychodza zabki,a le mozesz sie obawiac ze beda szly niemal wszystkie na raz. Choc nei jest to regula, wiec nei martw sie a zeby wyjda jak beda mialy swoj czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej w 10 mcu wyszły dwie dolne jedynki. To były pierwsze ząbki. później ok. 12 mca zaczęły iść górne jedynki i zaraz potem dwójki dolne i górne, wiec wlaściwie 6 zębów jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze dziecko w tym wieku zero a drugie dwa. Im pozniej wychodza tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia K 🖐️ tylko ze ja sie tak zastanawiam kiedy mu wszystkie wyjda jezeli te mu wyszly z 4 miesiace temu a reszty nie widac :D nie no klamie, wydaje mi sie ze dwojka sie przebija na dole ale juz sie przebija z 3 tygodnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja miala 1 rok i 2 tyg jak wyszedl jej pierwszy zabek. Potem reszta poszla bardzo szybko :) . Mojej siostry dzieciom tez pierwsze zabki wychodzily dopiero po skonczonym roczku. Podobno to sprawa dziedziczna, popytaj w swojej i meza rodzinie . A drugiej corce w yszedl po 5 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klusia 🖐️ Nie martw sie, do osiemnastki sie wyrobi :D A tak na marginesie - mojej tez wyszly ponad 3 mies temu dwa i do dzis nic wiecej, slodko wyglada, ale nie da sobie niestety fotki zrobic, zeby byly uwiecznione :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonna
moja mała ma 9 mies i 6 ząbków juz od 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj tez dwa
A powiedzcie mi czy te wasze bezzebne albo tylko z dwoma zabkami umieja juz dobrze gryzc kawalki jedzenia? Bo moj nie zuje ani nie gryzie, troche najwyzej pomiedli w buzi a z reguly wszystko polyka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj tez dwa
No i sie martwie tym, nie wiem czy nie powinien juz wszystko gryzc? Podobno dzieci umieja juz w tym wieku ladnie gryzc nawet jak nie maja zebow, a robia to dziaslami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu synowi pierwszy zab wyszedl jak mial 13 m-cy... dlugo nie umial gryzc i dlawil sie jedzeniem... corka ma 9,5 m-ca i nie ma zebow jeszcze i nawet sie nie zanosi na nie... ale gryzie swietnie: je chlebek biszkopty czy herbatniki a zupki i obiadki juz sa z kawalkami a nie zmielone tak na zupelna papke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - dobrze by bylo do 18 by mial wszytkie bo co to za kawaler bez zebow ;) co do gryzienia to moj zuje to jedzenie, probuje gryzc ale oczywiscie nie udaje sie i palcem sobie pomaga :D ale z braku zebow nie gryzie oczywiscie tak naprawde i pewnie jeszcze sporo czasu minie zanim bede mogla mu dac kawalek czegos i on sobie z tym poradzi. wszystko mu rozdrabniam. czesto wrzucam w blender i jest takie rozdrobnione ale nadal sa to kawalki. albo widelcem dziobie ale miesa nie znosze widelcem dziobac :O on mi czesto udaje ze sie dusi, krztusi. dodajecie wody do obiadkow jezeli sa suche? wczoraj np. mial miesko, ryz , marchewke, brokuly i kalafiora. jak to rozdrobnilam to bylo takie raczej suchawe no i on wtedy udaje ze sie krztusi tym. w koncu dolalam mu wody troszeczke i wtedy spokojnie zjadl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko nie wiem czy Sebek udaje, ze sie dlawi, ale Michelle na pewno nie udaje tylko na prawde czesto sie tymi kawalkami zakrztusi, bo jednak tez jeszcze nie umie tego dobrze rozdrobnic i jej tam sie czesto cos blokuje, zwlaszcza, ze ona wpycha sobie do buzi cale kawalki owocow, biszkoptow czy chlebka i probuje je potem polknac. Raz pozuje troche wiecej a innym razem polyka mniejsze kawalki w calosci :O No a obiadki to zawsze mam na mieciutko ugotowane i nie sa suche, wiec tu nie ma problemow. Ale pewnie mowisz o drugim daniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia K - tak mowie o drugim daniu. z zupkami nie ma problemow. on mi sie nie krztusi naprawde. to sa malutkie kawalki. a on mi czesto udaje ze sie krztusi albo niby kaszle :D to jest jego sposob na zwrocenie uwagi :O czasami patrzy kaszlnie i znowu popatrzy i znowu dwa kaszlniecia i sie smieje :D z krzutuszeniem tez tak sie patrzy czy widze. ucaluj Michelle. zmykam do mamy. bede pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Justynka ma 2 ząbki. Dwie dolne jedynki :) A jeśli chodzi o suchość drugiego dania to jak rozwiązałam to różnymi sosami. Acha ja nie miksuje blenderem tylko rozdrabniam widelcem na kawałki, nie papkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpek82
mój miał 2 miesiące i pierwszego ząbka.co miesiąc wychodził mu nowy .kiedy miał 12 miesięcy miał 12 zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska z tym kaslaniem to mamy to samo, Michelle kaszle tak pokazowo juz od kilku ladnych miesiecy i patrzy albo naslu.chuje czy jest reakcja z mojej strony...spryciule te nasze! ;) Ucalowalam ja od cioci Knedelka i pokazalam nawet w kompie od ktorej, spodobalas jej sie widocznie, bo az klasnela w lapki i pisnela: a!! :D Sebusia tez usciskaj. Hej Nicolla 🖐️ a moglabys pare przepisow na takie dania z sosikami podac? Ja jeszcze jej nie daje za duzo z naszego jedzenia a Ty gotujesz Justynce extra czy je juz to co Wy? Ucalowania dla niej :) P.s. Michelle ma tez dwie dolne jedynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×