Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukrowa wata

pytanie o tusz do rzes

Polecane posty

czy moze mi ktoras polecic naprawde dobry tusz, ktory wydluza, pogrubia i podkreca rzesy nadajac teatralny wyglad rzes? nie moge takowego znalezc, czytam na wizazu i damskiej torebce wiele opinii na temat roznych maskar, w kazdej sa dobre i zle opinie, zaden nie jest idealny i nie wiem sama co w koncu kupic. cena nie gra roli ale nie chce wywalic 100 zl na jakis bubel dlatego pytam jaki tusz moje drogie spelni wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLooondi
ja jestem zadowolona z mojego tuszu :) Rimmel-extra super lash :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerrina
ja nie wiem, zalezy od rzes i od tego co Ci pasuje. ja na przyklad uzywalam takiego tuszu od Bourjois clubbing costam, extra black, jakoś tak. troche kelił, ale był fajny. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipieta
"troche kleił"? Burżua? Mi on z rzęs zrobił jakąś masakrę zupełną. no nie wiem, chyba, że ktos lubi jak mu się rzęsy zlepiają w jedną wielką rzęsę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulele777
ha, ja lubię takie zawiesiste tusze, nawet niech trochę kleją. ale efekt sztuczny być musi. moja przyjaciółka załapała się do teatru na jakąś rewię czy cośtam takiego i specjalnie ją pytałam czym je tam smarują oprócz sztucznych rzęs. okazało się, że mieli tusz BeYu, który można po prostu kupić w Douglasie. Kupiłam i niezły jest. Ja mam akurat pogrubiający no i teatralnośc w tym jest na pewno :) a w ogóle to najlepiej sobie przyklejać sztuczne rzęsy. ale mi się nie chce na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionetta
no popatrz. a ja myslalam, ze oni Bog wie co tam maja w tych garderobach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie swietny jest tusz Pełnia rzes (Super Full) z Avonu. Wiem ze zaraz pojawia sie glosy ze avon to dziadostwo, ale ten tusz jest naprawde bardzo doby. Wydluza, pogrubia, super rodziela. Juz pare osob pytalo czy mam naturalne czy doklejone rzesy. Naprawde polecam tym bardziej ze kosztuje w promocji kolo 20zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaapai
a ja najbardziej lubie max factor 2000calorie tylko że ogólnie maxfactora polecam osobom które nie lubia takiego dosyc "lejacego" się tuszu bo te nie sa avonu nie polecami mimo że cena niska miałam dwa tusze i to katastrofa po prostu a i jeszcze mam teraz astor volumetrix z takim grzebyczkiem tez całkiem fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga9763
a ja lubie lash architect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt Ci nie poleci cudu, bo kazda z nas ma inne rzesy i inaczej sie maluje. jedna ma krotkie ale geste a inna krotkie rzadkie a inna jeszcze inne. nie ma super tuszu dla kazdego! ja uzywam hypnose lancoma z biala baza od bourjois czasem zdarza mi sie max factor 2000 c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwa000
generalnie to racja, ze z kazdym jest inaczej. ale moge sie zgodzic co do BeYu na pewno, ze fajny, Max FActor tez okej. Co do Avonu to mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczne se zrobcie
Angelina Jolie ma takie sztuczne na stale. Pewnie drogo, ale seie opyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkjkjkjkjkjk
przetestowalam duzo tuszow ale tylko 2 byly zajebiste : max factor 2000 kalori i tusz z Bourjuois (czy jak to sie pisze :)) zadne inne badziewia nie wchodza w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telescopic l'oreal - przyzwyczaiłam się do silikonowego grzebyczka , dobrze rozprowadza tusz i nie skleja rzęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkaaaaaa
dla mnie najlesze tusze sa z maybelline i np sky hogh curves super wydłuza i jest napisane ze podkreca ale nie zwrocilam uwagi na to czy podkreca az tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy byle nie Rimmel Volume Flash- nie daje ładnego efektu i do tego po krótkim czasie miał konsystencję kaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuio
loreal Volume Shocking, najlepszy jaki miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkjkjkjkjkjk
aha i jeszcz e jedno przez tydzien stosowalam olejek rycynowy na rzesy i jak je umalowalam tusze to sama nie rozpoznawalam ze to moje :D zajebisty efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka jest roznica pomiedzy maxfactor 2000 calories i tym BeYu? bo nie wiem na ktory sie zdecydowac, ktory wg was lepszy? mam krotkie i rzadkie rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkjkjkjkjkjk
kupuj 2000 kalori i sie nie zastanawija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zawiodłam troche na 2000 calorie. mam dosc długie rzesy, chciałam je pogrubic. 1 warstwa mf wyglada jak 2 warstwy zwykłego tuszu , któregodo tej pory uzywałam (golden rose 3 w1 ) 2 warstwy mf wygladaja w miare, a 3 juz zupełnie sklejaja mi rzesy :( ale nie jestem jakos specjalnie z tego powodu załamana tusz nie był az tak drogi, wiec całosc wychodzi ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikola
meybelline - turbo bust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lircia
BeYu z catwalk collection z douglasa, zresztą ktoś pisał już i dajcie spokojn z tym Ejwonem -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×