Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość gość
U Furmanka terminy są na luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jest zbieżność między lekarzami...:( mo Furmanek chciał zrobic plastyke brzucha natomiast Polak po zobaczeniu powiedzial absolutnie bo mam elastyczka skore i ladnie ułoży wystarczy lipo wiec po długim namyśle zdecydowalam sie na Polaka i jestem jak na razie zadowolona chociaz to nie efekt koncowy ale juz moge napisac ze bedzie ladniutki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www09
moge odstapic termin u furmanka jesli ktos chce na 11.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbik
Mi znowu Polak zaproponował 325-350 anatomy. Mam 158 cm i 45 kg, nie mam obwisłych piersi tylko wyjściowe nawet nie A. Powiem tyle że parę lat temu miałam 70C, niestety 3 duże już cyco ssacze wszystko zjadły. Skórę mam bardzo elastyczne i nie zostały nawet zwisy. Tak wiec doktor zaproponował mi anatomy aby wyglądały bardziej naturalnie, a nie jak 2 piłki bo u mnie to tkanki tłuszczowej nie wiele jest. A sama myślałam nawet o większych, a lekarz powiedział że będę dziwnie wyglądała ( a co jak będą za małe?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbik
Dziewczyny powiedzcie mi czy jak operowana będę w piątek to czy w poniedziałek dam radę jechać autem aby zawieść dziecko do przedszkola czy raczej nie bardzo? Tabletki przeciwbólowe i dam radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z opowiesci dziewczyn wynika ze chyba pierwsze dwie doby sa najgorsze. Wiec chyba powinnas byc ok. Nooo chyba ze nie masz wspomagania kierownicy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie myśl o prowadzeniu auta;-)ja przez pięc dni byłam z życia wyłaczona ale oczywiście słyszałam przypadki ze dziewczyny prowadziły już drugiego dnia...nie wiem jak to możliwe bo ja z bólu umierałam;-) Życze powodzenia i tak pięknych piersi jak moje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbik
No właśnie tego się boję że nie dam rady, bo dla wszystkich to jadę na 2 dni na szkolenie (wie tylko mąż). A po powrocie muszę funkcjonować jakby nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach i niewiedza przed tym co czeka człowieka przed operacją są niezwykle stresujące. Nie można nikomu wytłumaczyć w kilku zdaniach by się nie obawiał, uspokoił i zrelaksował. Sprawdź co czuje pacjent po operacji! http://feelbeauty.eu/articles/show/id/355/jak -sie-bedziesz-czula-po-operacji-warto-wiedziec-by-przejsc-be z-negatywnych-skutkow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna ta strona podana wyżej, wszytkie informacje w kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbik ....daj znać jak już będziesz po;-)ciekawa jestem jak będziesz się czuła.Trzymam kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbik trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a biustonosz po operacji kupywalyscie taki specjalny pooperacyjny czy normalny miekki sportowy. Wiem ze jeden dadza w klinice ale jakis na zmiane trzeba miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbik
Dziękuję dziewczyny. To moja ostatnia noc jako deska ;-). Właśnie zjadam ostatni posiłek i postaram się iść spać. Jednak emocje są takie że trudne to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie stanik pooperacyjny.Inny nie będzie tak dobrze trzymał piersi.Ja nawet na siłownie zaczęłam nosić taki bo jest lepszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do barbik
Trzymamy kciuki..mamy nadzieje ze wszystko poszlo ok a gdzie robilas ? daj znac Pozdrawiam i czekamy na wiadomosc od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin w Raciborzu też 30 listopada. Jestem już po konsultacjach i będę miała anatomiczne 345, bo nie chcę zbyt dużych. Nie mogę się juz doczekać dnia zabiegu, a z drugiej strony strasznie się boję. Ile czasu zajął Wam powrót do normalnego funkcjonowania? I jak długo odczuwałyście dyskomfort po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30.11 kontrole w Raciborzu...ale brzuszka Powodzenia zycze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbik
Ja zrezygnowałam będąc już pomalowana, w tych fajnych pończoszkach i szlafrokach. Jeżeli ktoś traktuje mnie jak skarbonkę a nie człowieka to życzę powodzenia. W dniu operacji zdarzyło się zbyt wiele zbiegów okoliczności aby z niej zrezygnować. Zaliczka przepadła - trudno. Szukam innego lekarza. To moje odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się stało - opisz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he piersze slysze..:P byl przypadek ze od pacjetki zapomnial wplaty i nitk do nikogo nie mial pretesji ksiezniczko powyzej chyba masz duze wymagania jak wysokie mniemanie o sobie,wszedzie sa pomylki i zawsze mozna zalagodzic i dojsc do porozumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli wplacalas zaliczke to powinas miec dowod wplat no i wtedy masz czarno na bialym Powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbik
Nie jestem żadną księżniczką ani nie mam o sobie wysokiego mniemania. Jestem normalną dziewczyną która ciężko szporowała pieniądze na ta operację. Wyjechaliśmy wcześniej żeby zdążyć na spokojnie dojechać. W cieszynie chcieliśmy wymienić pieniądze na euro (wcześniej już zaliczka była wpłacona na którą mam potwierdzenie). Po drodze zepsuła się nam nawigacja wiec mąż stwierdził że najpierw mnie zrzuci a potem pojedzie wymienić pieniądze (przecież to niedaleko z Ostravy do Cieszyna). Jednak pobłądziliśmy trochę i dojechaliśmy spóźnieni. Doktor już wściekły: szybko, szybko prysznic przebierać się i dawać pieniądze. Mąż mówi że już jedzie wymienić i pojechał. Ja w pokoju czekałam już porysowana i przebrana do operacji i słyszę w pokoju obok jak ktoś o mnie mówi że pewnie nie mam pieniędzy i chcę być zoperowanan i potem nie zapłacę. Wiecie odechciało mi się moich nowych cycków. Nie jestem złodziejem który chce kogoś okraść. W miedzy czasie mąż zadzwonił że niemało właśnie go ktoś skasował. Powiedziałam że ma wracać. A teraz możecie na mnie wieszać psy. Mogłam zmienić pieniądze wcześniej, ale w cieszynie jest taniej niż u nas. A Doktor zaproponował wymianę złotówek na euro w cenie 4,60 zł (to taka mała subtelna różnica 1000 zł). Koniec kropka - możecie bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toż to złotówa wstrętna . Chwały mu to nie przysporzy.Co się liczy kasa kasa kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to bardzo ważne żeby być na umowioną operację w wyznaczonym czasie. Napewno oprócz doktora na czas miał być takze anestozjolog i inne osoby. Ich czas tez sie napewno liczy. Ale nie musiało to odrazu wygladac tak strasznie. Chociaz wydaje mi sie ze barbik miala racje ze nie zdecydowała się na operacje jesli miała takie złe odczucia to również wydaje mi się że kwestia pieniędzy na czas tez jest ważną kwestią. No nie wiem.Fajnie że sie barbik odezwalas bo juz się zaczęłam zastanawiać czy wszystko ok po operacji bo ja juz niedlugo. Mam nadzieję ze znajdziesz doktora, ktoremu w pełni zaufasz i juz niedlugo b e dziesz się cieszyła pięknym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie dziwie, ze jest ktos, kto idzie na operacje do tego czlowieka. przeciez wystarczy poczytac pierwsze posty tego watku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbik
No tak na konsultacji super miły. Potem furiant kasa, kasa, kasa. Ciekawa jestem co by było gdyby wystąpiły jakieś komplikacje. Nie można zaplanować że operacja będzie trwała godzinę - dwie. Czasem trzeba poświecić więcej, no ale to przecież czas i pieniądze. Rozumiem ze trzeba zapłacić personelowi, ale w tej pracy najważniejszy jest człowiek, jego samopoczucie. Jeżeli najpierw ktoś zmiesza Cię z błotem a potem ty masz położyć się i oddać w jego ręce to jakoś brakuje wtedy zaufania. Moja wina miałam przyjechać już przygotowana z kopertą w zębach - wiec koniec płaczu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babik nie o to chodzi ze mialas przyjechac z koperta w zębach. Moim zdaniem tak ty jak i on zachowaliscie sie nieprofesjonalnie. Ot taki zbieg okolicznosci. On sie wkurzyl ze ty się spoznilas i nie byl pewien czy zaplacisz. I tak jakos wyszlo. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz i tak szczęście bo w czsie zabiegu w nerwach mógłby Ci zrobić krzywdę. Na poważnie - dziewczyny wszystko potraficie wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem doktora nie bronię bo sama z niego zrezygnowałam . Ale faktycznie jadąc na zabieg byłabym bardziej przygotowana niż ty . Kasę bym dawno wymieniła, i wyjechałabym szybciej. Przecież w tym dniu skupiasz się wyłącznie na sobie a nie gdzie wymienić kasę .... matko szkoda słów...podejrzewam wszystkim byś dziewczyno podniosła ciśnienie Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×