Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość KOCIAK 44
WITAM CZY KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA KUPIĆ UBRANIA UCISKOWE PO LIPOSUKCJI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on taki straszny ? ja chcialam tam nos zrobic,robila znajoma ,ale nic przykrego ja nie spotkalo i nos ladny ,z zaliczka tz nie miala problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po lipo
Ja u dr Polaka robiłam dwie liposukcje. Ud i brzucha. W 100% polecam Pana Doktora. RZECZOWY, NIE OWIJA W BAWEŁNĘ, MIŁY, WIDAĆ, ŻE ZNA SIĘ NA SWOIM FACHU. Cierpliwie odpowiada na wszelkie pytanie, nie tylko związane bezpośrednio z zabiegiem, który robi u Was. Jestem 6 tygodni po pierwszej liposukcji i miesiąc po drugiej. Planuje opisac wszystko szczegółowo (jak wygląda zabieg, co wstrzykują, co potrzeba mieć w domu, jakie opatrunki, i inne rzeczy, o których nikt-nawet lekarz-Wam nie powie, bo pewnie sam o tym nie wie). Napiszę również jak wszystko wygląda(po trzech miesiącach po zabiegu widoczny jest tak naprawde dopiero efekt dlatego chcę poczekać z dokładnym opisem). Moge Wam napisac narazie tyle, że POLECAM pana dr. Ja jestem bardzo zadowolona z jego usług, z opieki pielęgniarki i z tego wszystkiego co działo sie PO liposukcjach. Oraz cena: dwa razy mniejsza niż w Polsce. Liposukcja ud 1100 Euro, brzucha również 1100 Euro. Jednakże nie sugerujcie się tym drogie Panie ( i Panowie;) ). Doktor musi Was najpierw zobaczyć, żeby wiedzieć dokładnie z ilu miejsc(ile wkłuć) bedzie ściągać tłuszcz. Wiadomo-im ktoś ma więcej tłuszczu, tym więcej zabieg bedzie kosztować. UWAGA: po obu liposukcjach mogłam od razu jechać do domu. Były one wykonywane w znieczuleniu miejscowym, a nie ogólnym. Jako że po liposukcji ud mogłam sama prowadzić auto (choć tu musze napisać, że ogólnie jestem "twardzielką" i mam bardzo wysoki próg bólu), tak po liposukcji brzucha NIE MA MOWY, nie wrócicie sami do domu. Ogólnie po takim zabiegu jest się wyczerpanym, kręci się w głowie, chce się wymiotować, uwaga: nawet jak macie duże pragnienie, to odradzam picie-wówczas wymioty gwarantowane). Także - nawet jak Wam dr powie, że po liposukcji brzucha możecie same prowadzić-SZCZERZE ODRADZAM. Ja miałam do przejechania do domu niecałe 100km, i po liposukcji ud dojechałam bez problemu ale brzuch to znacznie większe wyczerpanie i ból. Polecam po zabiegu zjedzenie dużej ilości czekolady, bo stracicie BARDZO DUŻO KRWI podczas jego przeprowadzania. Powodzenia wszystkim, naprawdę warto, zwłaszcza u dr Polaka. Ślązaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Trzy tygodnie temu powiększyłam piersi u dr.Polaka.Jestem teraz szczęśliwą Cycolinką:-) Osobiście jestem bardzo zadowolona z podejscia dr.Polaka do pacjenta.Sympatyczny i przemiły...bardzo delikatny(a to ważne jak wszystko Cię boli)Przesympatyczne są także pielęgniarki,cały czas są przy pacjencie.Pierwsza wizyta była tydzień przed zabiegiem, wtedy też pobrano mi krew na badania ustaliliśmy rozmiar implantów(ja mam eurosilikony) wpłaciłam zaliczkę a za tydzień już jechałam na zabieg.Strasznie bałam się narkozy ale dostałam tabletkę i pamiętam tylko tyle że położyłam się na stół i odpłynęłam:-) Zabieg miałam o 15.30 a w nocy musiałam już wstawać aby z drenów ściekała krew,bolało tak bardzo ze nie chcę tego wspominać.Oczywiście dostawałam środki przeciwbólowe bo bez nich nikt by nie wytrzymał.Ja dostawałam je co dwie godz. w kręgosłup bo szybciej działają.Następnego dnia musiałam dużo chodzić i koło południa zdjęto mi dreny...i jak któraś mówi ze to nie boli,to ja nie wiem z czego zbudowane są Te kobiety...boli to mało powiedziane...ja miałam trzy godz.jazdy autem do domu(jako pasażer)i cała drogę przepłakałam.Dostałam na drogę tabletki przeciwbólowe,po drodze brałam Tramal ale na nic to było...bardzo bolało. Bolało mnie jeszcze tak mocno przez pięć dni a potem już coraz lepiej.Przez dwa tygodnie spałam prawie na siedząco ale z dnia na dzień jest coraz lepiej.Byłam już dwa razy u dr.Polaka na kontroli.Piersi są jeszcze mocno spuchnięte ale blizny ładnie się goją.Mam włożone 500 i wydawały mi sie takie wielkie na początku a teraz martwię się żeby nie były za małe jak zejdzie całkiem opuchlizna:-):-) Polecam w stu procentach klinikę dr.Polaka.Bez wątpienia profesjonalista. A teraz jeszcze miesiąc w gorsecie i idę na zakupowe szaleństwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wasdziewczyny ja mimo tego wszystkiego co tu czyam nie zgodze sie z wami mialam robiona operacje biustu dladnie rok tem. Przed i po operacji nie mialam z nim zadnych problemow odpowiadal na moje pytania z cna tez bylo tak samo jak sie umawialam. Teraz juz rok po operacji moje piersi wygladaja dobrze i nie mam zadnych problemow. pozdrawiam was i zycze wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi robił nos I tez jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z tą cena to może jest tak ze dziewczyny nie doliczają badan i konsultacji...ja za nie oczywiście płaciłam ale uważam ze to oczywiste.Trzeba też doliczyć leki i kolejne wizyty kontrolne. Któras z dziewczyn pisze też o posiłkach w klinice...tam ich nie ma,dostajesz tylko kawe lub herbatkę i kawałek jakiegoś ciasta. Szczerze mówiąc to z bólu jeśc mi się nie chciało:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa09
Polecam w 100% doktora Libora Polaka. Trzy tygodnie temu miałam przeprowadzony zabieg powiększania piersi. Drogą mailową dogadałam się co do ceny. Wpłaciłam zaliczkę na półtora miesiąca wcześniej w celu rezerwacji terminu. W dniu operacji dopłaciłam resztę bez dodatkowych kosztów :) Opieka świetna. Zabieg miałam o 16:00. Wcześniej lekarz opowiedział mi o zabiegu, a asystentka pobrała krew. Dostałam do ubrania pończochy elastyczne, koszulkę, szlafrok i klapki. Godzinę przed łyknęłam tabletkę tzw. głupiego jasia i stres szybko minął. Anestezjolog również wspaniały człowiek, uprzejmy, opowiedział mi jak będzie wyglądać narkoza (jest dożylna). Szybko usnęłam na stole. Kiedy się obudziłam czuwała przy mnie pielęgniarka, która co pół godziny przez całą noc odciągała mi krew z drenów, a co godzinę spacerowała ze mną wzdłuż korytarza (wtedy krew szybciej spływa do drenów). Ból faktycznie jest ogromny, ale tylko przez 3 dni. Teraz w ogóle go nie pamiętam :). Przez całą dobę po zabiegu dostawałam co 2 godziny silny lek znieczulający przez wenflon w kręgosłup (to wcale nie boli). Miałam własny pokój z łazienką i telewizorem oraz łóżko z automatycznie podnoszonym zagłówkiem, tak żeby łatwiej można było wstawać. Kiedy chciałam się napić lub wstać wzywałam dzwonkiem pielęgniarkę. Po przebudzeniu nie miałam wcale nudności. Jedynie środek znieczulający powodował senność. Następnego dnia rano dostałam pyszną kawę latte i rogalika, którego ledwo zjadłam przez brak apetytu po zabiegu. Około godz. 16 Pan doktor wyjął mi dreny, zdjął bandaże i założył uciskowy stanik oraz przepisał krople przeciwbólowe i antybiotyk, a mąż zabrał mnie do domu. Sama z pewnością nie byłabym w stanie prowadzić auta. Z tymi kroplami trzeba uważać, żeby nie przesadzić, bo są bardzo mocne. Pięć dni od powrotu do domu praktycznie przespałam niewiele jedząc, bo nie miałam ochoty. Ciężko mi było wstawać samej (bolą żebra i brzuch) dlatego mój mąż świetnie sprawdził się w roli dźwigu :) Po tygodniu pojechałam na kontrolę (zupełnie bezpłatną) sama prowadząc samochód ponad 500 km w obie strony i zostały mi usunięte szwy po drenach pod pachami, rany smaruję białą wazeliną, żeby się szybciutko wygoiły. Prawie nie widać śladów. Asystentka przemyła środkiem odkażającym szwy pod piersiami, ponieważ tam miałam nacięcie. Zdecydowałam się na wkładki anatomiczne pod mięsień. Piersi wyglądają bardzo naturalnie, choć są jeszcze opuchnięte. Nie pojawiły się żadne krwiaki. Po dwóch tygodniach od zabiegu również pojechałam na kontrolę (również bezpłatną). Wszystko jest OK :). Pierwszy prysznic można wziąć dopiero po pierwszej kontroli (tydzień po operacji). Nie można podnosić rąk do góry przez 2 miesiące, więc włosy mył mi mąż :) Dzisiaj minęły trzy tygodnie, a moje piersi wyglądają cudownie. Z całą pewnością poddałabym się ponownie operacji u doktora Polaka. Przed wyjazdem na zabieg trafiłam na idiotyczne wpisy na Jego temat, co spowodowało, że miałam obawy. Teraz wiem, że martwiłam się zupełnie niepotrzebnie. Z początkiem lipca jadę na trzecią kontrolę i wyjęcie szwów. Nie mogę się już doczekać, kiedy miną dwa miesiące od zabiegu i będę mogła chodzić bez elastycznego stanika. Tym wszystkim, które mają wątpliwości co do operacji u doktora Libora Polaka powiem, że obawy są niepotrzebne. Ja jestem bardzo zadowolona. Dobrał mi idealny kształt i wielkość wkładek do budowy mojego ciała. Czuję się bardziej kobieco i jestem mega happy :). Wielkie dzięki dla asystentki - super babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula.C
Hej dziewczyny :) przeczytałam gdzieś w internecie, że doktor Polak będzie teraz przyjmował w jakiejś klinice w Polsce. Wiecie coś na ten temat? Bo zastanawiam się czy nie poczekać i nie poddać się zabiegowi powiększenia piersi jednak tutaj a nie za granicą. Jakie macie jeszcze wrażenia po powiększeniu piersi u niego? W szczególności przeraża mnie narkoza, bo nigdy takiego czegoś nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Ja też strasznie bałam sie narkozy ale nie ma czego.Dostałam tabletkę przed wejsciem na sale operacyjną i w zasadzie nic więcej nie pamietam.Obudziłam się juz w pokoju:-) Trzymam kciuki za piękne cycuchy. Polak bardzo lubi robic duze piersi więc nie zdziw się jak wybierzesz 450 a On włoży Ci 500:-)Nie jest to złe poniweaż dobiera rozmiar do figury idealnie.Tak było w moim przypadku.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Anuli C tak tak wlasnie sie niedawno dowiedzialam ze w moim miescie woj.Slaskie a dokladniej Raciborz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...myslę że jak będzie przyjmował w Polsce to ceny nie będą takie jak w Ostrawie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam konsultacje 5-go w Raciborzu.... ciekawe jak bedzie i jaki rzeczywiscie jest Pan.Doktor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoncz juz z ta naiwna reklama.......:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka reklama kolezanko...?zazdrosc zrzera czy kompleks niezafascynowania soba...BRAWO bo czytajac wczesniej jest wiele os o tego typu pokroju .chyba ze jedna i ta sama...malo inteligentna a ja pisze jak jest....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2013
Cześć wszystkim którzy niemoga sie zdecydować na operacje plastyczne brzucha ja robiłam u dr Polaka i jest super uważam doktorka za bardzo dobrego lekarza polecam uprzejmy i odpowiada na każde pytania dostepny 24 godz na dobe ,a co do ceny umawialam sie droga mail iwplacilam zaliczkę pózniej doplacilam resztę opieka tez bardzo dobra pielęgniarka zagląda nonstop irytację czy podać coś do picia czy tez coś pzreciwbolowego.Bol szybko mija gdy widzi sie jak z dnia na dzień brzuszek wyglada coraz lepiej opuchlizna szybko schodzi można cieszyć sie pięknym brzuszkiem pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosc2013
moglabys poslac zdjecia...na meila? ja jestem przed zabiegiem i jakos mam stresa czytajac tutejsze wypowiedzi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc09
Wiatm.... Czy ktoras z was miala plastyke brzucha u Dr.Polak jak jest w tym Raciborzu...robi juz tam zabiegi? Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpiwosci na jakakolwiek odp.z waszej strony...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy ktoś robił nos u dr Polaka ? Prosze o odpowiedz bo jestem w trakcie mawiania się na termin operacji. Czy jesteście zadowolone z efektów? W razie czego podaje meila ewa575@op.pl Prosze dziewczyny napiszcie czy jestescie zadowolone bo jestem zdecydowana a w internecie jest mało opinii na temat nosków dr Polaka w Czechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoras z kobiet miala robiona-lablioplastyke u dok.polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 000
Witam czy ktoras z Was robila Dr.Libora liposukcje brzuch... prosze o pomoc,bo jestem skolowana w podjeciu decyzji... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gosc 000 Nie wiem jak liposukcja brzucha ale ja jestem już po konsultacji dotyczącej liposukcji ud i pośladków. Zdecydowałam się przeprowadzić zabieg w Polsce, bo mam wrażenie, że będę się przez to czuła bardziej komfortowo. Termin mam w przyszły czwartek, więc jak chcesz to mogę Ci napisać po jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aska_85
odezwij sie jak mozesz przed zabiegiem jeszcze ...iwonek1@vp.pl Pozdrawiam serdecznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonek1 (napisałam Ci maila) :) Dziewczyny! Muszę Wam powiedzieć, że decyzja o zabiegu była jak najbardziej słuszna. Jestem prze szczęśliwa! Już nie mogę się doczekać aż obrzęk całkowicie zejdzie i będę mogła zobaczyć całkowity efekt. Także jak najbardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Miki
Witam:) czy jest któraś z Pań co robiła albo robi zabieg u Dr.Libora Polaka w Pl ? mile widziana jakakolwiek odp Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam 55 lat i operowalam u p. Polaka piersi, a na drugi rok powieki i lifting twarzy. Doskonale sie czulam, tuz po operacji na srodkach p/bolowych nie czulam nic i wyspalam sie wysmienicie.Do tego stopnia ze po popoludniowej operacji piersi, rano z drenami pod kurtka poszlam na stare miasto na kawe i papieroska. Po powrocie dostalam opr.... ale warto bylo. Nigdy kawa i papieros nie smakowaly mi lepiej. Zakotwiczylam sie w malym hoteliku "U zvonu". Przemila obsluga, sniadania i kolacje przynosili mi do pokoju, chuchali i dmuchali na mnie. Nic mnie nie bolalo. Ja, histeryczka mialam ze soba cala baterie srodkow p/bolowych i nasennych. Nie potrzebowalam ich. Raz, zaraz po drugiej operacji twarzy i powiek wzielam tramal, ale pozniej starczyl mi nurofen. Dzis 4 lata po obu operacjach wygladam znakomicie i nie zaluje ani wydanych pieniedzy, ani bolu i strachu. Raz na zawsze zniknely opadajace powieki i worki pod oczyma, lifting twarzy szyi i podbrodka odmlodzil mnie o 15 lat, i efekt jest do dzis. Byle ze mna panie po operacji nosa i tez bardzo zadowolone. Uwazam ze zamiast brac kredyt na nowe meble do kuchni, lepiej wziac kredyt na poprawienie urody i samopoczucia, bo one sa bezcenne. O samej klinice mam bardzo dobre zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam bardzo podziękować wszystkim forumowiczkom ostrzegającym przed dr Polakiem. Sama prawie się zdecydowałam na operację pomniejszenia piersi u niego. Szukałam wśród różnych lekarzy, m.in. konsultowałam się (na szczęście tylko mailowo) z Polakiem. Miałam mnóstwo pytań, co w takiej sytuacji jest chyba zrozumiałe. W trzecim mailu - obrażony - napisał mi w końcu, że jeśli nie jestem w 100% zdecydowana to mam sobie poszukać innego lekarza. Cóż rozumiem że jako jego pacjentka miałam tylko płacić i cicho siedzieć. Ponadto chodziło mi o jak najszybszy termin operacji: dla niego nie było to żadnym problemem - proponował jeszcze ten sam tydzień. Jak zapytałam o inny termin, też mogłam się operować. Czy to nie zastanawiające, że ma tyle wolnych terminów, a inni nie? Ja z operacji u tego doktora zrezygnowałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz Kolezanko wyżej kazda z nas ma inna opinie...wiec nie sugeruj sie tym co tu wypisuja tylko FAKTAMI... ja bylam os.na konsultacji u Dr.i na kazde pytanie odp ...zawsze czas znalazł chociaz czekalam na termin konsultacji...a jesli chodzi o terminy zabiegu (szybko) bo nie szaleje z terminami tylko uklada z gowa a jesli by nie mial pacjetow to by nie mial kolejnej kliniki w Pl ... widzialam osobiscie piersi u pacjetki i jest mega zadowolona...tak ze ja sie zdecydowalal i juz niebawem bede po..:) (mam nadzieje ze bede zadowolona) .... ps* sam mi powiedzial ze w razie pytan nie mam pisac meili tylko dzwonic... Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko wyżej masz rację, że każdy powinien kierować się własnym osądem, ale czasem opinia innych może rzucić nowe światło. Ja po własnych doświadczeniach raczej się nie zdecyduję, ale Tobie życzę żebyś była mega zadowolona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×