Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość philipa2010
Ja zagladam ale rece opadaja jak sie czyta co niektore posty. A ty kiedy na operacje sie wybierasz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philipa2010
O kurcze, w Ostravie? Ja mam 17go :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philipa2010
No to chyba sie zobaczymy. Ja zostaje w klinice do 15tej 18go :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich konkretow jak h op.jeszcze nie wiem ,nawet nie wiem ile kosztuje op.:)ale pewnie sie zobaczymy :) wiem tylko ,ze nie ma bezposrednich polaczen lotniczych i chyba musze sie autm wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philipa2010
Nie nie, ja na powiększenie piersi. A skąd lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ok ,on daje duze wkladki :)z Niemiec, nie polece ,bo polaczenia nie ma :( robila kolezanka nosek u niego i bardzo ladny ma teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philipa2010
Tzn do Pragi tez nie ma?. Wiem, ze z Pragi jakims tam szybkim pociągiem 3godzinki do Ostravy sie jedzie. Ja z Wrocławia samochodem bede jechała. No wlasnie wiem ze o ma tendencje do duzych implantow. Ale ja nie chce duzych bo z Chodakowska nie dam rady cwiczyc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro podzwonie ,na pewno jest , ale ja moge dopiero 17 grudnia od 15 :00 i najlepiej bezposredni lot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nawet pare bezposrednich polaczen ,przez Francje :) za 1200 e :)) troche sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philipa2010
No sporo troche, jednak samochodem najbardziej bedzie ci sie opłacało. Ja 15go przylatuję do Pragi, ale zdecydowalam, że pojadę do rodziców do Wrocławia i na operację wrócę 17go. Pierwszy plan był taki żeby zostać w Pradze ale zrezygnowalam. No I mnie bilet do Pragi kosztował 69 euro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philipa2010
Z Dublina do Pragi Aerlingus'em a Ryanair'em z Wrocławia do Dublina. Z Dublina zawsze jest tanio do Pragi. Jak lece do domu to najczęściej właśnie przez Prage bo różnica w cenie to czasami nawet 100e w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philipa2010
I przy okazji "alkoholowe" zakupy się zrobi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zaopatrze ;) i chyba tez tak zrobie ,ze polece do Pragi i pozniej pociagiem ,znalazlam przelot za 140e w obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazzy000
Robił ktoś może nos i piersi u doktora...? Ja jestem umówiona na styczeń,ale po nie których wpisach zaczynam się już teraz trząś ze strachu...pomóżcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem umowiona w polsce 14.12 na powiekszenie piersi :) czytalam cos wczesniej o zaliczkach i w moim przypadku byl to przelew, nic o gotowce nikt mi nie mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philipa2010
Janess szkoda że się nie zobaczymy. Jazzy000 ja niedlugo powiekszam piersi. Moge dac ci znac jak juz bede po :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ,ale zdam relacje :) ja robilam piersi w 2009 r ,ale u innego doktorka ,moge napisac jak chcecie cos wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o wypowiedź osób które robiły piersi kilka lat temu - czy nadal jest ok. a może jakieś problemy ? Czytam na forach o Polaku, Brzuchańskim i Furmanku - wszędzie opinie podzielone - czy mogłabym prosić o więcej informacji na temat Polaka? - jak długo czeka się na zabieg, jaki ma wkładki lekarz? anatomy czy okrągłe i czy cennik podany na stronie jest aktualny ? z góry dzięki za info pozdrawiam D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robila prawie 5 lat temu ,ale u innego dr.u Kasprzyka ,anatomiczne 290g,pod miesien wszystko jest ok.Piersi zeszly troszke nizej ,wygladaja jeszcze bardziej naturalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki bardzo Was proszę jak już będziecie"po" napiszcie cokolwiek jak się czujecie,z góry wielkie dzięki-trzymam mocno kciuki..:) gość-cennik na stronie jest nie aktualny,trzeba pamiętać,że doktor nie lubi polskiej złotówki,natomiast uwielbia Euro! gdy na konsultację nie przywiozłam większej sumki,zrobił się nagle dziwnie mniej sympatyczny(dużo mniej)>przyznam szczerze,że tylko suma(prawie połowę niższa niż w Polsce)skłoniła mnie do operacji u Dr.-mam tylko nadzieję,że wszystko będzie dobrze i ,że przysłowie"co tanie drogo wychodzi" w moim przypadku(i w waszym również) się nie sprawdzi! :) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten szmatlawiec i tak bierze duzo drozej niz furmanek. poczytaj sobie posty duzo wczesniejsze jakimi nicmi on szyje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx09
hmm nie lubi zl dziwnye ze ma w Pl klinike i ja akurat placilam zlotowkami kobietki zastanowcie sie co piszecie a szczegolnie te co lubia po kims jechac jak ta Pani"szmatlawiec" wyzej,chyba to nie na miejscu zal mi Pani :( milego dnia:) Pozdrowienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xxxx09 masz wahania nastroju najpierw buzka smutna za chwile uśmiechnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx09
ta smutna to tylko dlatego ze mi Cie szkoda ze jestes taka a nie inna przykro mi z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×