Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narwana i wściekła

Dziewictwo, opytymalny wiek jego straty, wg. Was.

Polecane posty

Gość narwana i wściekła

Przykłady: czy strata dziewictwa, to powód do domu czy raczej satysfakcji? czy w wieku 18 lat to czy w wieku 25 lat? a może jeśli kobieta/ facet uważa ze tylko po ślubie, a ma lat 35 i jest panną/kawalerem to wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziewica juz
ja swoj 1 raz przezylam jak mialam prawie 21 lat:) to dobry wiek na rozpoczecie zycia seksualnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
Nie wstyd. Ale duża rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja typowo intymne życie w tym poważniejszym sensie zaczęłam w wieku 17 lat, ale dziewictwo straciłam, kiedy skończyłam 18 i uważam, ze to był bardzo dobry moment ale każdy jest inny, każdy w innym momencie jest na to gotowy (a to jest przecież najważniejsze, a nie jakieś sztuczne wyznaczanie wieku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capo di tutti capi, pod warunkiem, ze się ma 22 centymetrowego, wyimaginowanego ... bata, co nie Capo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wieku 12 lat miałem tylko 18 cm zaganiacza :classic_cool: PS Widzę, że zaintrygował Cie mój instrument i sądzę, że jesteś bardzo niegrzeczną dziewczynką, która pragnie poczuć go w sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widzę, że zaintrygował Cie mój instrument" ale jeszcze bardziej mnie "zaintrygowały" niezbadane pokłady Twojej wyobraźni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wieku 12 lat miałem tylko 18 cm zaganiacza az mineły 4 lata i teraz w 2009 roku mam 13 cm :P wiec jaka na 16 latka to chyba nie wiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja wyobraźnia jest wprostproporcjonalna do rozmiaru tego "Twojego" sprzętu :D - i to nie jest komplement, a cudzysłów nie jest bez znaczenia (taka drobna uwaga w razie, gdybyś nie zrozumiał, panie mężczyzno - zaganiaczu :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadwiga wyszła za mąż za Władysława Jagiełłę w wieku 12 lat, więc Capo zapewne wie, co mówi. Skoro władcy tak sobie organizowali życie to nam wypada iść tym tropem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jadwiga wyszła za mąż za Władysława Jagiełłę w wieku 12 lat, więc Capo zapewne wie, co mówi." a wiesz ile miała lat, kiedy zmarła i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum
moim zdaniem trzeba byc dorosłym....po za tym zrobić to z miłości wiek jest sprawą doś indywidualną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sredniowieczu kobiety nieźle się stresowały przed pierwszym porodem, a wiele umierało w strasznych mękach. Nie wiem tylko od kiedy zaczęto stosować cesarskie cięcie, ale od tej pory jak by lżej ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziom naszych panstwowych oddzialow porodowych nie odbiega poziomem znacznie od tego co bylo w sredniowieczu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, czasem bywa, że niechęć na nic się zda i w ciąży być sie zaczyna, a Ty to tym bardziej powinnaś zapewnić ciągłość dobrym genom i urodzić jakąś śliczna kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia może mi sie odmieni w tym temacie, ale watpie a wpadki nie pzrewiduje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari a co zrobisz jak ustrzelisz np hattricka??? ;) a co do aleshy to sprawdzałem ma 175 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
"narwana i wściekła - czy strata dziewictwa, to powód do dumy czy raczej satysfakcji?" głupie pytanie. dumnym byc z czego nie ma boć żadne to osiągnięcie cnotę stracić, a satysfakcję - zależy w jakich okolicznościach się to zrobiło. bo mieć satysfakcję z tego ze się bzyknęłaś po pijaku z kolesiem w kiblu... wyobraź sobie że masz córkę w wieku -nastu lat i czego byś dla niej chciała (ponoć dla dzieci zawsze się chce najlepiej) - rozdziewiczenia bo chłopak namówił, bo "koleżanki już są po", "bo wstyd być dziewicą w wieku 17 lat", czy moze raczej dlatego że jest w długim związku z facetem, którego kocha, który ją kocha i który jej nie przeleci i nie zostawi?... i tak postępuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLONDYNKAAaaaaaa87
Dziewictwo? NIE WARTO CZEKAĆ na tego jedynego, trzeba korzystać z życia!!! Bo Ci jedyni i tak was zdradza/kopną w dupe kiedys..\ Dla mnie to chore czekać z dziewictwem dla jednego faceta. PO CO? Trzeba byc dojrzalbym, odpowiedzialnym, rozsadnym i UPRAWIAC SEKS:) Bo to jest piekne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×