Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narwana i wściekła

Dziewictwo, opytymalny wiek jego straty, wg. Was.

Polecane posty

Gość Luśka z W...
Capo, widzę, że już prawie jesteś pod pantoflem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no sam anal?:-O anal to jest dobry jako dodatek od czasu do czasu a nie jako glowne danie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie no sam anal? anal to jest dobry jako dodatek od czasu do czasu a nie jako glowne danie Dobra, to dołączomy do tego oral, od tego też w ciąże nie zajdziesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Capo, ale przecież Wy powinniście podać dalej swoje cenne geny. Jak tak bez potomka? Poza tym w Polsce mamy teraz problemy demograficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie mowie tez do swoich kolegow czasami so what?:P nie dopowidaj sobie za duzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> kochanie mowie tez do swoich kolegow czasami so what? nie dopowidaj sobie za duzo No już dobra dobra brylanciku, ja wiem,że na kafeterii musisz trzymać swoją markę i wypracowany rispect, ale w środku aż Ci serduszko szybciej bije jak o mnie pomyślisz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
:D Tamari, a Capo już zaprezentował Ci swoją ofertę genetyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:) kurde kolezanka mi sie chwali ze rypie sie bez zabezpieczenia ciekawe czy jak wpadnie gowniara jedna to bedzie taka happy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie Dodajmy - jeszcze nie :classic_cool: >>kurde kolezanka mi sie chwali ze rypie sie bez zabezpieczenia ciekawe czy jak wpadnie gowniara jedna to bedzie taka happy Ciąża nie jest największą przykrościa jaka może spotkać gówniary ryćkające się bez zabezpieczeń 😴 Z tego miejsca pragnę serdecznie pozdrowić nałożnice śp. Sajmona M. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idioto chodzi o to co sam mi w meilu napisales:-O a zabawic sie owszem ide i to zaraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> chodzi o to co sam mi w meilu napisales Aaaa wiem wiem, że o 23 mam być pod Twoim oknem i rzucisz mi przescieradło, żebym mógł się wspiąć do Ciebie? :classic_cool: >>a zabawic sie owszem ide i to zaraz Zabierz mnie ze sobą, proszę :( PS Pamiętam pamiętam, jak jutro coś będziesz miała. PPS Wierz mi, że warto czekać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) NOO, zobaczymy:P pozdrowic ju od Ciebie? niedlugo sie z nia zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> NOO, zobaczymy Jeśli poodoba Ci się Dany de Vito, Woody Allen czy ewentualnie Krzysztof Hanke, to z pewnością stworzymy bardzo dobrą i ładną parę :classic_cool: >>pozdrowic ju od Ciebie? niedlugo sie z nia zobacze Pozdrów, ale znacznie lepiej by było jakbyś mi powiedziała gdzie będziecie, a ja koło 22 bym wpadł i sam pozdrowił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolne zarty nie widzialam ju wieki i musimy wszystko obgadac na spokojnie:) a co Ty w ogole jeszcze o tej porze tu robisz?? ja za minute spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> wolne zarty nie widzialam ju wieki i musimy wszystko obgadac na spokojnie To ja będe w takim razie o 23, więc gdzie? :) >>a co Ty w ogole jeszcze o tej porze tu robisz?? W pracy siedze :o:o:o:o:o >> ja za minute spadam Zabierz mnie ze sobą, please 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:-O przestan przynudzac:) ide, papa i nie zapominaj o wiesz czym, bo inaczej udusze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×