Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katowiczankaa

suknia ślubna - katowice i okolice

Polecane posty

Ja byłam w kilku salonach na śląsku , niestety zawsze coś mi nie pasowało, ale ostatecznie zdecydowałam się na suknie w salonie Fasson Dorota Wróbel , który poleciła mi znajoma , na początku byłam sceptycznie nastawiona bo nigdy wczesniej o nim nie słyszałam, ale z względu ze z Katowic miałam ok 20min jazdy , to zdecydowałam się pojechać, i od samego początku do samego końca żaden salon nie wywarł na mnie takiego wrażenia, wnętrze, ilość jakość sukni, obsługa, nie mam do czego się doczepić, z mojego doświadczenia wiem że jest to salon który przy wyborze sukni powinien być w obowiązkowej pozycji salonów do których mamy zamiar się wybrać. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o suknię ślubną, to ja mam dylemat - kupować gotową czy może jednak projektować... Widziałam piękne kreacje autorstwa projektanta http://jonatankilczewski.com/ona/suknie-slubne/ i przyznam, że marzę, jak mogłaby moja wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam chwilkę wcześniej ze na tej stronie www.supermodne.yum.pl nie trzeba wydawać tylu pieniędzy i tracić czasu na suknie bo zawsze będzie coś nie tak.Czytam sobie dalej forum a tu kolejny problem z suknią i zamartwianie się ze coś jest nie tak ...o mamo.... tu śmiało można sobie zamówić i być zadowolonym tak jak ja....ah no i co jeszcze dobrego, podobno można pokazać swój projekt i też jak będą w stanie uszyc to oszyją....śmiało spróbować można...zawsze to alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie też w salonie http://www.igar.pl w Tarnowie. Długo szukałam odpowiedniej sukni, a tam druga przymierzona okazała się strzałem w dziesiątkę! :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli marzy wam się idealne wesele, bez stresu czy biegania tam i z powrotem, naprawdę polecam skorzystać z oferty firmy zajmującej się organizacją. My tak zrobiliśmy i ile kłopotów mniej! Najbardziej przypadła nam do gustu oferta od nich www.slubnapracownia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam końcem roku w Salonie Irena w Sosnowcu i zostałam bardzo miło obsłużona, mierzyłam chyba z 10 sukienek! i nie było z tym żadnego problemu. Pani tam jest chyba nową właścicielką z tego co mówiła. Zamierzam tam szyć suknię, zobaczymy jak wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukni jeszcze nie mam... tylko sala zarezerwowana w Hotelu Biały Dom w Czerwionce... Ale na pewno coś znajdę :D najważniejsze że goście mają się gdzie bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serducha polecam salon Kwiat Lotosu. Cudownie wspominam etap wyboru sukni, pomimo tego, że wydawało mi się, że nie będę w stanie znaleźć dla siebie „tej jedynej”... :) Dwukrotnie byłam w salonie przed podjęciem ostatecznej decyzji - raz w sobotę, drugi raz w mniej tłoczny dzień - i niezależnie od dnia, poświęcono mi równie dużo uwagi i czasu. Wszystkie porady Pań były naprawdę pomocne! Etap przymiarek również wspominam bardzo pozytywnie. Po odebraniu sukni, dwa dni przed ślubem, okazało się, że bardzo schudłam i spódnica opada (suknia była dwuczęściowa) - przyjechałam do salonu i długość sukni uratowano na miejscu, a ja mogłam dzień później bez problemu przetańczyć całą weselną noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka87

Ja bylam w okolo 10 salonach, az w koncu koleżanka poleciła fasson doroty wróbel w paniówkach, mam porównanie i kazda z Was powinna tam zajrzec, wybor modeli bezkonkurencyjny, obsluga 1 klasa potrafia doradzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Dziewczyny polecam bardzod najnowsze Atelier ...en Ślubnych KALEDONIA w Katowicach przy ul. Kościuszki 14. Coś czego w Katowicach bardzo brakowało. Ogromny wybór ...en. Prosto od znanego polskiego producenta i jeszcze można wprowadzać swoje pomysły. I super obsługa! A suknie cudowne i w super cenach!

 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2906254259386271&id=389009814444074

www.kaledonia.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×