Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katowiczankaa

suknia ślubna - katowice i okolice

Polecane posty

Gość gość
ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam suknię 5 kat temu w salonie Sarah i byłam bardzo zadowolona. Obsługa przyjemna, sukienka śliczna i cena rozsądna. Nie uśmiechało mi się wydać 7 tysięcy na coś czego nigdy już nie założę. Co do innych salonow to zapamiętałam tylko starszą panią w salonie na placu Andrzeja, koszmar. Dodatkowo salon Madonna, z którym wiązałam spore nadzieje bo na ich stronie spodobało mi się wiele modeli. Niestety okazało się, że z jakiś 15 wybranych przeze mnie sukienek, nie mają ani jednej a te, które były nie specjalnie trafiały w mój gust. Co do obsługi to nie pamiętam czy pani miłe czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piec lat temu kupowałas i dopiero teraz zdecydowałaś sie wejść na forum i zareklamować salon ?! Ciekawe, ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na placu Andrzeja , to mam rozumieć , ze koszmarem była ta starsza Pani ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyglądam sie temu forum i śmieć twierdzić ze zaglądają tu tylko pracownicy lub właściciele salonów ślubnych!!!! Wyczulonych na pochwały dotyczące konkurencji!! Śmie twierdzić ze Madonna i jej załoga mają jakiś problem!! Świadczy o tym aktywność na ich na tym forum.Czasu kiedy klientki nie miały sie świadomości i branża nie była tak rozwinięta czuliscie sie monopolistami, niestety konkurencja swietnie sie rozwinęła a wy zostaliście na tamtym etapie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Owszem ,zgadzam sie z przemowczynia. Z którego salonu jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z branży ale niestety nie z konkurencji;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o jaka konkurencje ci chodzi ! Wyjaśnij prosze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie istotne,ten wątek służy czemuś innemu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie istotne , dlatego ze anonimowo wszyscy są mądrzy ! Zastanawia mnie fakt , ze wszyscy tutaj sie czepiają Madonny! Łatwo sie domyślić ze to pisze konkurencja z Katowic ! No ale każdy sobie radzi jak moze ! I tak to forum jest niewiarygodne ! Panny młode nie wierzcie temu forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Anna z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam salon Marianna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Maria i Magdalena :) Poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek i Placek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żwirek i muchomorek polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle trzeba zgłosić administratorowi forum,bo ktoś sobie żarty robi i zaśmieca to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sie znajdują te salony o tych dziwnych nazwach ? Chętnie je odwiedzę ! Potrzebuje tanio kupić suknie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie powidział że tam jest tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj chodziłam po salonach w Katowicach ! Ceny są tak wysokie ze szkoda gadać. ! A obsługa jeszcze gorsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się .Ceny kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Louis Vuitton też są drogie torebki lepiej kupić na załężu wygladają prawie tak samo więc po co przepłacać. I panie na straganach też bardziej uśmiechnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego wbrew temu co tutaj pisza postanowiłam jednak sprawdzić ten Krakow i przykro mi drogie panie z katowickich salonow ale tam ceny sa nizsze o jakies 20 30 procent i mowcie sobie co chcecie ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisując się w ton bzdurnego i nie udolnego marketingu szeptanego powyżej. Ja też zawsze po zakupy jadę do Krakowa bo Kraków to taka specjalna strefa w której producenci do tej strefy sprzedają wszystko taniej o minimum 20-30 procent. Zapewnia im to spec ustawa z 2002 roku. Ostatnio specjalnie do Reserved jechałam do krakowa i rzeczywiście wszystko 30 procent tańsze niż w SSC. Byłam w Multikinie przy okazji i znowu bilety po 12 zł i to w sobotę mówię wam to jest nie samowite miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie humor tej pani która tutaj wszędzie widzi konkurencje i marketingi szeptane. W którym salonie pani pracuje bo chętnie pania poznam. Czuje ze zostaniemy najlepszymi przyjaciółkami:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytm i czytam te posty i się uśmiecham i humor mam lepszy za co dziekuje. Nasuwa mi się tylko jedno na myśl.Jezeli faktycznie Kraków uprawia tutaj marketing szeptany to ewidentnie wszystkie te krakowskie salony zyja ze sobą w przyjazni bo reklamują się jako calosc a rzadko pada jakas konkretna nazwa. Za to katowickie chcą sobie tutaj lby pourywać:)))) Wiec jeżeli to prawda to brawo Krakow za solidarnosc. A teraz odbiegnę nieco od tematu. Sukienke mam z Katowic wiec spokojnie drogie panie:))) Ale jezdze obie z chłopakiem czasami wypic kawe na krakowskim rynku bo to piekne miasto jest. I przy okazji calkiem niedawno kupiliśmy tam smoking na slub bo i ladnie lezal i material był w porządku a i cena była przystepna. Smoking jest marki Vizarro I jakos ze z ciekawości szukałam tej firmy u nas to jej nie znalazłam. I to tylko tak na marginesie żeby ciekawiej się tutaj zrobilo. Pozdrawiam serdecznie i przyszłym pannom młodym zycze dużo rozwagi przy wyborze sukni i salonu a paniom sprzedającym zalecam melisse przed snem. Będą bardziej wypoczęte i milsze dla siebie i dla klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Chciałam wszystkim Młodym Paniom bardzo gorąco polecić salon Kwiat Lotosu w Katowicach na ul.Andrzeja!!! :) Rewelacyjne suknie :) Ja wybrałam suknie Riviera :) każdy gość się nią zachwycał :) była skromna a zarazem bogata :) jednym słowem IDEALNA :):):) W salonie jest przemiła obsługa od pierwszej do ostatniej wizyty co sprawia, że z chęcią się tam przychodzi i aż się nie chce wychodzić ;) Pani krawcowa cudowna ! :) Wszystkie Panie są pomocne, miłe i co najważniejsze bardzo cierpliwe ;) Wybór salonu był strzałem w dziesiątkę !!! SZCZERZE POLECAM !!!!!! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marketing szeptany to trudna sztuka, co zrobić aby nie było że ja to ja i się uwiarygodnić, pisać przy okazji o innych wtedy nikt nie pomyśli ze to ja :) Właśnie padła Pani ofiarą najprostszego chwytu. Jak chcę pochwalić firmę x napiszę przy okazji o y aby nie było że się reklamuję. Ekonomia nie pozwala tych samych produktów sprzedawać z różnicą 30 procent przy zbliżonych kosztach. Dlatego też w postach nie padają konkretne ceny z konkretnych salonów bo można to sprawdzić a pisząc że taniej tak naprawdę nie da się tego sprawdzić. Profesjonalny marketning szeptany jest trudny i pani z jednego czy drugiego salonu nie jest wstanie go dobrze poprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baaaaardzo niewiarygodne forum !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum traci na wiarygodności , należy się zastanowić komu na tym zależy. Jeśli piszą o mnie dobrze zależy mi aby forum było wiarygodne, dalej proszę dopowiedzieć sobie samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×