Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katowiczankaa

suknia ślubna - katowice i okolice

Polecane posty

Gość gość
A ja mysle ze te nizsze ceny to przez to ze oni tam w Krakowie sa na jednej ulicy i jest ich tak bardzo dużo ze musza walczyc o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co jakiś Kraków skoro wszystko jest na Śląsku, dojazdu , przymiarki, niepotrzebne koszty!!! Targowac sie można;))polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wam podam konkretny przykład z Krakowa ze szczegółami które można sprawdzić dzwoniąc tam. Sama skorzystałam ostatnio i polecam. Salon Gracja na Długiej. Normalny przedzial cenowy to od 1900 do 3500 ale w kazda sobote można zamowic kazda nawet najdrozsza suknie za 1999zł. Powaznie. Mają taka weekendowa promocje. https://www.facebook.com/suknieGracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dzwonilam do tego salonu i to prawda z ta promocja. Jade w sobote zobaczyć co i jak. Najwyzej nie zamowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz wszystkie jedzmy w sobotę ! Bo w tygodniu sie nie opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chyba wlasnie utarto nosa tej wyszczekanej przekupie co wszystkie rozumy pozjadala:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co racja to racja. Chciala konkretów to je dostala ale głupie babsko nie potrafi przyjąć ze przegrywa w tej dyskusji i nadal się popisuje. Nie wiem czy mi jej zal czy mnie irytuje ale jest inteligentna inaczej to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahaha jedziemy w sobotę całymi tabunami !!!! Na rynek krakowski oczywiście :) moje kochaniutkie dziewczynki ! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach jednym z salonów też najpierw mówią że sukienka kosztuje 3800 a ja kupiłam ją za 2500. To jest argument na to że w Katowicach jest taniej ? Teraz są testy dla gimnazjalistów raczej ciężko by było. Dowód wygląda tak: Suknia firmy Agnes model abc kosztuje w salonie np. Classa w Katowicach 3000 a w salonie Gracja w Krakowie 2400. Dzwonię do tych salonów sprawdzam zgadza się. I wtedy potwierdzam że w Krakowie są suknie do kupienia taniej. Pisanie że ktoś obniża ceny o niczym nie świadczy. I nie pisz mi o pracowniach krawieckich że to salon sukien ślubnych bo to jak o budce z kebabem mówić że to restauracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo! W końcu mądry post ! Zgadzam sie z przemowczynia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze czasami pracownia krawiecka to lepszy pomysl niż niewiadomo co za ciężkie pieniądze. Mam na myśli chińskie suknie dostępne na alibabie sprzedawane w Madonnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno duży wybór jest w konopiskach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę ! A co to jest za marka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co to za marka??? Kolejna z tych China dostępnych za 200S przez internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie... Posty z kilku lat wstecz, są na prawdę bardzo pomocne, a w tych aktualnych tylko się kłócicie i niczego konkretnego nie da się dowiedzieć.. :) Może po prostu napiszcie swoje wrażenia i tyle? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcześniej nikt chyba nie uważa że krawcowa to jest coś gorszego tylko trzeba nazywać po imieniu kebaby też są pyszne a klient chce i musi wiedzieć czy idzie na "kebab" do krawcowej czy do "restauracj" po znane marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?Dziwne porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne to jest to że u nas wszystko jest inaczej niż na swiecie. La Mania to dom mody a tak naprawdę to sklep z droższymi ciuchmi. Viola P wielki projektant a to krawcowa która kopiuje wielkich. Pani co szyje sukienki to eksluzywny salon. Dziewczyna z lokalem 15m2 i urządzeniem do manicure to klinika urody. A miejsca gdzie kupuje się prawdziwą jakość nazywają naciągaczami. I takich przykładów jest bardzo dużo. I to jest dziwne zacznijmy wkońcu mówić jak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sie pani zajmie swoją praca a nie p*****lami ! Wielka mi to wypowiedz ! Widać ile w pani zawiści ! Dziewczyny to forum jest po to abyście sie wypowiadały o salonach ślubnych na Śląsku !!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwość i wiarygodność to pierdoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia Madonno;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka madonno? Widać teraz ze to jakaś konkurencja z Katowic pisze ! Ale beznadzieja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No naprawdę ! Miałam zamiar sobie wybrać cos w Katowicach ale strach tam wchodzić jak teraz to przeczytałam ! Ale wredne baby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ktoś podważa wiarygodność pani Piekut ze kopiuje innych! Trzeba przesłać te wypowiedz w odpowiednie ręce !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej powiadomić Toma Forda i innych. Wystarczy wpisać w google viola p plagiat. Dziewczyny najlepiej same sprawdzcie gdzie jak jest i podzielcie sie opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze Madonna przez to ze sprzedaje chińskie sukienki stracila juz licencje na kilka znanych marek. To tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×