Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katowiczankaa

suknia ślubna - katowice i okolice

Polecane posty

Gość gość
Cel jest jeden , kryptoreklama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunatna
Ja opisze co mi się przytrafiło i było to strasze. Kończyłam własnie formalności zwiazane z podpisaniem umowy, pani tłumaczyła mi co kiedy i co oznacza kazdy zapis, gdy otwarły się drzwi i weszły panie ani be ani me obeszły salon do okoła i wychodząc stwierdziły że nic tu nie ma. Chyba się obraziły że ekspedientka która zemną rozmawiała odrazu do niej nie podbiegła i nie zaczeła jej nadskakiwać. Dziewczyny trochę kultury jak to o nas świadczy, skończyłyśmy chwilę po waszym wyjściu. Stwierdenie że nic tu niema poniekąd mnie zabolało jak to niema jak ja znalazłam moją wymarzoną. Piszecie że salony sa takie czy siakie ale spójrzmy czasem na siebie co my robimy. dodam że było to w katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. NIE polecam salonu sukien slubnych Linda w Katowicach. Na poczatku Pani powiedziela ze trafilam na promocje i ze nie zostawie u niej wiecej niz 3000( choc uwazam ze 3000 to i tak dosc spora cena), no ale powiedziala ze pozniej bedziemy wybierac bolerko , welon, wybierzemy koronki czy krysztalki i nie bede juz musiala przejmowac sie cena. Przy zadnej przymiarce Pani nie mowila o cenie. Pani miala taki nawal ze swoja suknie mialam gotowa dopiero dwa dni przed slubem no i przyszlo do placenia. 3700! I Pani probowala mi wmowic ze to na sama suknie bez bolerka bez welonu i bez dodatkow mialam ta promocje. Musialam zaplacic bo co mialam zrobic dwa dni przed slubem? Jak to powiedziala moja kolezanka" suknia ladna ale w zyciu bym za nia dala 3700" i ja tez tak twierdze, widzialam piekniejsze i tansze. Czuje sie oszukana. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość J
"Prosimy nazwisko niezadowolonej pani bo nie przypominamy sobie niezadowolonej klientki. konkurencjo bierzcie się do pracy.pozdrawiam szefowa salonu Madame" Wchodzę tu bardzo rzadko stąd tak późna moja odpowiedź. Nikt normalny nie podaje swoich nazwisk na forum to raz. A Paniom z salonu polecam lecytynę na pamięć skoro nie pamiętają kto był niezadowolony. A wątpię aby Wasza wpadka przy mojej sukni była tylko jednym przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej niezadowolonej anonimowej zapraszam na profil fb i z niecierpliwoscią czekam na ocenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie na Śląsku wypożyczę suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal anonim Dorotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy to normalne że w salonach nie dają mierzyć sukien ,usłyszałam ze jak sie zdecyduje zamówić to mam przyjść ,bo pani w jednym z salonów powiedziała ze szanuje swoje suknie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? A w którym to salonie sa takie zasady ? W jakim mieście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zostałam potraktowana w salonie biały welon w Sosnowcu na głównej ulicy, byłam z koleżanka pani chyba znudzona pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy salon. Świetne ceny i podejście do klienta! :) https://www.facebook.com/Suknie-%C5%9Alubne-Kamila-Wojtkowiak-245974055447576/?fref=ts a strona internetowa www.kamilasuknie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missgość
Missfashion wSosnowcu polecam tanio wprawdzie nie są to suknie firmowe ale cos można uszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w dwóch salonach w katowicach, myślałam że się popłacze że juz nic nie znajde, po części była to wina tego że bardzo się denerwowałam i w końcu zdecydowałam się pojechać do salonu "fasson" który poleciła mi wczesniej znajoma, nie byłam przekonana myślałam że w mieście będzie lepiej, gorąco polecam kupiłam buty, suknie, bizuterie!! cały problem z głowy. Jedyny minus to taki że trzeba się wcześniej umawiać ale z jednej strony swiadczy to o dużej ilośći klientów co też może dla niektórych będzie plusem, Miałam porównanie tylko dwóch salonów wcześniej, ale naprawdę w porównaniu z nimi tam wydaję się wszystko lepsze i tańsze, osobiście polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście byłam w tym "fasonie" i nóg dla siebie nie znalazłam , wszystkie suknie mocno zdobione , ciężkie , 5 sukien z tej samej koronki różniły sie tylko kształtem dekoltu , prZy tym pani która obsługiwała ponoć projektantka nigdy bym jej na zaufała , byłam świadkiem jak wciskała dziewczynie na sile kiecke , która zupełnie nie pasowała , widac ze miała presje ! Niby sukien duZo ale wsYstkie na jedno kopyto , myśle ze dla mniej wymagających . Polecam Katowice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość21012016
Hej :) tak sobie czytam i czytam, i podzielę się z Wami moimi doświadczeniami. Zaraz po zaręczynach przechodziłam z mamą po ul. Andrzeja, zupełnie przypadkowo weszłyśmy do salonu Anna (tymi schodkami w górę i w lewo wejście), bo zobaczyłam ładną sukienkę na manekinie. Obie wyglądałyśmy jak pół d zza krzaka (naprawdę kasa z nas się nie lała, obie niepomalowane, pamiętam jak miałam włosy totalnie rozpierdzielone na wszystkie strony), więc taki trochę wstyd. I teraz największy szok: Pani potraktowała nas obie jak najlepsze klientki, mimo, że od początku mówiłyśmy, że my tak tylko przypadkowo. Dała nam wodę z cytryną (był upał), wcześniej proponowała kawę z której nie skorzystałyśmy. I zaczęła wypytywać kiedy ślub, co mi się marzy, jak wygląda narzeczony, takie tam pierdu-pierdu. Po czym.. zaproponowała mi, żebym przymierzyła suknię z wystawy! W końcu mierzyłam kilka sukien i w jednej tak się zakochałam (ta z wystawy odpadła), że od razu ją zamówiłam; mama zapłaciła zaliczkę a Pani nie okazała najmniejszego zdziwienia :P Nigdy nie weszłam do innego salonu, a tam zawsze (!) byłam traktowana bardzo miło i bezproblemowo. Jeszcze sukni nie odebrałam, ale współpraca układa się idealnie, każdej z Was tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo nieścisłości w twojej opowieści aby była prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją wymarzoną suknie kupilam w Evicie piękna ksiezniczkowata po namowach mamy i siostry nie zaluje wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała być fajna reklama od klientki salonu Evita a tu zonk, salon sam napisał o sobie. Oj nie ładnie. Ale skąd wiem? Już udowadniam, w poście jest informacja że evita wydała zestawienie sukien na blogu, tylko na tym blogu nie mam informacji ze to ich blog :) jak robicie reklamę róbcie to umiejętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hobsel
Evita to chodzi o ten sklep - http://evita.com.pl/ ? A możecie mi pokazać jakie dokładnie suknie od nich kupowałyście? Tak konkretnie? I ile kosztowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suknia to jedno, ale pamietaj, ze trzeba miec tez rajstopy jakies ladne i mocne. najlepiej miec pare na zmiane. ZObacz oferte www.consay.com.pl/ i nie zpaomnij o rajstopach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salonu vivien w Dąbrowie górniczej ślub za 14 dni a sukienki nie ma. Nie byłam na zadnej przymiarce ponieważ suknia jeszcze nie uszyta więc jeśli chcecie sobie zaoszczędzić stresu to nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są salony które maja wyprzedaże może kupisz coś fajnego na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machklo
Salon CLOO!!!!! najlepszy szukam sukni od pronovias, wybralam kilka modeli, mieszkam na codzien za granica. Dwa ich flagowe salony w Paryzu, obsluga zmanierowana, wylicza co do minuty ile mierzyc suknie. Udaje sie do rodzinnego Krakowa, dwa podejscia, dwie kleski, sugerowanie ze to drogie suknie, lustrowanie wzrokiem, brak jakiejkowliek checi wspolpracy i umiejetnosci marketingowych, dopiero jak wspominam ze mieszkam za granica, Pani jakby zapomina co mowila wczesniej i jest dosc mila aczkolwiek sredni pomocna. Brzydze sie takim zachowaniem. Jade do Katowic, umawiam sie mailowo, potem potwierdam telefonicznie. Przymierzam to co chcialam, salon piekny, wielki, Pani ktoa mi pomaga poswieca mi POLTOREJ godziny(mimo ze to sobota), ma ogromna wiedze, jest taktowna, niczego nie wciska na sile, nie ocenia i jeszcze wspomina o mozliwosci lekkiej negocjacji w okreslonych warunkach. Bajka. Nie kupilam jeszcze sukni bo mam chwile czasu, ale juz wiem ze to bedzie u nich, polecam na prawde z czystym sercem, az milo ze jeszcze ktos pamieta ze to klient placi i sprzedawac trzeba umiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego są założone takie fora aby wyrażac swoją opinię. Nie wiem dlaczego mnie Pani atakuje, skoro ja z całą prawdą opisałam sytuację która miała miejsce. Sukienkę przygotowała Pani dla mnie dopiero dzień przed weselem więc nie mogłam już nic zrobic i niestety nie miałam umowy przy sobie. Po czasie tę umowę znalazłam i mogłabym iśc z tym do sądu, już nawet kontaktowałam się w tej sprawie z prawnikiem( na umowię miałam napisane CAŁOŚĆ i daną kwotę a Pani policzyła sobie 1000 zł więcej),ale podziało się troche złego w moim życiu i nie miałam do tego głowy dlatego odpuściłam bo stwierdziłam, że było minęło i jeśli się Pani na tym wzbogaciła to proszę bardzo ale może któraś z dziewczyn wybierze uczciwszy salon bo ja czuję się przez Was a konkretnie przez Panią B. oszukana. Zaprasza mnie Pani abym wyraziła opinię na fb tylko nie pomyślała Pani, że wbrew pozorom nie wszyscy go mają, ale jeśli Pni tak bardzo chce poproszę którąś z koleżanek aby wystawiła odpowiednią ilośc gwiazdek ale czy naprawdę mam Pani da swoją negatywną opinię na świeżo założony profil? A swoją drogą żadnych pozytywów na wasz salon jeszcze nigdzie nie spotkałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam, ostatnio lokalną jeszcze niedrogą projektantkę w Bytomiu Marii Zeni, która prowadzi swoją pracownie. Zachwyciła mnie obsługa i klimat miejsca, totalnie inny niz w miejscach, w których byłam wcześniej. Poświęcono mi ponad 2 godziny, zaproponowano pyszną kawę. Czułam się jak VIP :) Przymierzyłam kilka ślicznych sukienek, w końcu jednak zdecydowałam się na stworzenie swojej unikatowej, bazując na tych, które przymierzałam. Projektantka doradziła mi jaki fason i tkaniny wybrać, mogłam sama dobrać koronkę i dodatki, dzięki czemu mam pewność, że nikt już takiej miał nie będzie. Już nie mogę się doczekać pierwszej przymiarki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam w Marii Zeni. Początkowo myślałam , że tam nic nie znajdę- pierwsze wrażenie, mało miejsca na ekspozycje sukienek. Spodobała mi się jednak projektantka, przemiła obsługa. Po rozmowie z nią zaczeła mi proponować swoje autorskie projekty i okazało się , że jest sporo fajnych modeli , tyle , że ukrytych na wieszakach. Poświęciła mi 2 godziny. Jeszcze porozglądam się po innych salonach tak dla pewności. Na razie byłam w 4, ale raczej jestem zdecydowana. Nie wiem tylko jeszcze czy szyć z jedwabiu czy z tańśzych tkanin, widziałąm próbki tkanin i ten jedwab mnie kusi, choć różnica w cenie około 1000zł . Co myślicie warto zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że skończ reklamować swój salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×