Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katowiczankaa

suknia ślubna - katowice i okolice

Polecane posty

Gość gość
MN Bridal świetny. Zamawiałam tam suknie - wybrałam model i Panie szyły na mój rozmiar. Obsługa na najwyższym poziomie, dopasowały mi suknie do ostatniego milimetra mimo, że schudłam przed ślubem 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? To kiedy odbierałaś sukienkę? Na ostatnią chwilę czy robiłaś korektę rozmiaru wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie nie zrobiłam korekty i bałam się że będzie nerwówka, jak się okazało, że poleciało mi w cyckach 7 cm. Ale panie w pełni profesjonalnie mnie uspokoiły i zdązyły ze wszystkim na czas. przed ślubem miałam jeszcze 2 czy trzy przymiarki, bo panie nie pozwoliły, żeby mi nawet cm sukienka odstawała. i dzięku bogu, bo to był gorset. jakby odstawał to kicha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź na linka i kliknij "więcej informacji", przekieruje cię w odpowiednie miejsce od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jest - dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uważajcie na salon Cloo M&N Bridal w Katowicach przy ul. Mikołowskiej! Zamówiłam suknię w styczniu i przysłano mi za mały rozmiar ! Pomimo, że miałam mniejsze wymiary suknia ewidentnie była za ciasna. Menagerka salonu, chyba w celu ukrycia ewidentnej pomyłki pracownika próbowała mi wmówić, że rozmiar jest prawidłowy (przypominam, że ledwo w sukni oddychałam, a w biodrach suknia nie chciała w ogóle przejść). Suknia była wielokrotnie przerabiana, a odebrałam ją 3 dni przed ślubem - w efekcie nie była warta swojej ceny! Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem mogę polecić salon FASSON Doroty Wróbel. Co prawda w Paniówkach, ale z Katowic raptem kilka km. Świetny wybór sukienek, urozmaicona kolekcja, obsługa bez najmniejszych zastrzeżeń, a teraz zbliża się wyprzedaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam swój salon:) Zapraszam na przymiarki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam: obsługa świetna, ceny atrakcyjne, kilka kilometrów od Katowic a wyprzedaże już są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam swój i pani co poleca swój bo na pewno ma tak super jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariella11
M&N Bridal jak dla mnie spoko salon, ja tam kupowałam i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim niezdecydowanym polecam Madame w Sosnowcu , suknia przepiękna , terminy dotrzymane co do dnia , suknia odebrana bez najmniejszej poprawki . Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostrzegam przed salonem sukien ślubnych Anna w Katowicach przy Placu Andrzeja. Początek przygody z tym salonem rewelacyjny tj. super obsługa, pani bardzo miła. Niestety przy przymiarkach zaczęły się schody :( Mimo, że w umowie miałam zapis o darmowych krawieckich korektach sukni, to przy pierwszej przymiarce usłyszałam, że następna będzie płatna. Na szczęście Pani jednak zapomniała na drugiej przymiarce o tym co mówiła i udało się nie płacić. Niestety podczas przymiarek ciągle słyszałam, że tego czy owego to się nie da poprawić i gdyby nie konsekwencja osoby mi towarzyszącej to nie udałoby się uzyskać dobrego efektu. Poza tym do czasu jak nie był w całości uregulowany rachunek było ok, potem totalna olewka. Nowe klientki były ważniejsze, niż ta, z którą się umawiają na przymiarkę.... Szkoda, że tak jeszcze potrafią traktować klienta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salonie cloo darujecie sobie te kryptoreklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Madame to chyba tylko panie z tego salonu polecają. Spóźnienia, poprawki i nerwy to ich drugie imię. Jak ktoś czegoś nie potrafi zrobić to powinien to powiedzieć przy zamówieniu, a nie brać zaliczki i tydzień przed ślubem oddać zupełnie inną suknię. Nie polecam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosimy nazwisko niezadowolonej pani bo nie przypominamy sobie niezadowolonej klientki;)))konkurencjo bierzcie się do pracy;) pozdrawiam szefowa salonu Madame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma pani odwagę pisać na forum zapraszam na profil fb tam wyrazić negAtyw juz nieanonimowo ;) niestety mam jeszcze wiekszą satysfakcję czytając te brednie , jedna juz wyprowadziła sie z mojej ulicy;)miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się odezwał pod swoim nazwiskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam salon w Sosnowcu Bialy welon.Suknie ladne i Panie sympatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Szefowej salonu Madame:Ktora ulica jest Pani własnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej reklama portalu luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w salonie Cloo i tam też znalazłam swoją suknię (Pronovias Presen). Jestem bardzo zadowolona z salonu i polecam wszystkim (ceny w salonie nie należą do niskich, jednak w tych sukniach widać za co się płaci). Pani, która się mną zajmowała miła i uśmiechnięta. Dzięki miłej atmosferze panującej w przymierzalni czułam się dobrze i wyjątkowo. Nie musiałam się tłumaczyć, że wybrałam do mierzenia suknie o różnych fasonach (a od koleżanek słyszłam, że część Pań w salonach narzeka jeśli wybierze się różne fasony), dzięki czemu od razu gdy założyłam suknię wiedziałam, w którym mi najlepiej i która będzie moja :) Nie ma rzeczy, do której mogłabym się przyczepić zarówno pod względem obsługi jak i sukni, która jest cudowna :) Jeszcze raz bardzo polecam Cloo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie :) jestem tu nowa...ślub w lipcu i moje pytanko który salon polecacie...czytałam całe forum ale z tego co widzę króluje reklama i Katowice czy Kraków a co powiecie o Sosnowcu? Gdzie się udać? Poszukuję nie drogiej kiecki i co ważne z możliwością uszycia swojego pomysłu. Słyszałam o Glamur w bramie ale przeglądając forum zobaczyłam też promocyjne ceny u primamoda...wiem tylko że jak koleżanka szyła sukienkę w DG blok zaraz w centrum i na parterze jest salon-to odebrała ją z płaczem i w dzień ślubu musiała ją poprawiać :( nie wiem jak ten salon się nazywa ale napewno tam nie pojadę...jak komuś chce się doradzić zagubionej PM to proszę o rady ale nie reklamy!!! pozdrawiam serdecznie aaa i czy to prawda że lepiej zamówić sukienkę w starym roku (ceny?) i ile najlepiej wcześniej to uczynić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz wg własnego pomysłu to potrzebujesz zakładu krawieckiego a nie salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny dobry salon jest cichaczem obsmarowywany ! Prawda jest taka ze żal konkurencji u której sie nic nie dzieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarantuje ze w kolejnych postach poznasz najlepsze salony w okolicy czyli te które muszą uskuteczniać tu kryptoreklamę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim celu istnieje to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×