Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość devil_driver

była dziewczyna, czy coś moze z tego byc?

Polecane posty

Gość devil_driver

Witam, niedawno zerwała ze mną dziewczyna ,powiedziała ze poprostu byłem dla niej za dobry, że wcześniejsi chłopacy nie dbali o nią jak ja, że mało się nią interesowali i dlatego ich potrafiła pokochać a mnie nie.. To tak w skrócie,ale chodzi o to ze widujemy się codzień na wykładach, jest moją najlepszą kumpelą i ufam jej choć czesto mnie zawodzi, ale uświadomiłem sobie ze nikogo takiego jescze nie spotkałem i ze niesamowicie mi na niej zależy i ciężko mi bez niej bo była dla mnie ogromnym oparciem w życiu,lecz ta sympatia nie działa od jej strony tak bardzo jak z mojej niestety. Zauważyłem ze ona jest bardzo niestała w uczuciach, i strasznie zmienna, niewiem czemu ale wydaje mi się ze boi sie przedemną otworzyc,zaufać mi chociaz nigdy sie na mnie nie zawiodła, jest bardzo niezdecydowaną osobą,ale bardzo ważną dla mnie. Po zajeciach ciągle się spotykamy, razem spedzamy czas, nie za czesto ale jednak,ale chciałbym zapytać czy według was możę jeszcze z tego być jakieś uczucie wyższej wartości ?? Ja mógłbym ją pokochać na nowo bez problemu, ale czy ona bedzie do tego zdolna ?? Wiem ze to nie było by to samo, ale warto dawać ludziom szanse.Prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×