Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blonka87

Kozaki i gruby kwadratowy obcas,modne czy nie?

Polecane posty

:) nie wiem co widzisz kiczowatego w tych platformowych ala z wezyka ..... kicz masz na czole napisane sama ......... troche do tyłu jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
Co do butow pokazanych przez DS , pierwsze kiczowate- zreszta wiele prezentowanych rzeczy na wybiegach to zwykly kicz;) te drugie jeszcze znosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
face Down jesli mozesz to wklej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba jacykowa zapytac
czy to kicz czy nie ja sie na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
Paula ladne te sznurowane;) jesli sa czarne;) takie troche chyba oxfordy? o ile sie nie myle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1111z
ale ceny!! rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
a te ostatnie, paula- obcas ŚWIETNy, bardzo mi sie takie obcasy podobaja, jednak nie lubie butow ktore az tak odstaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kupiłam w tym roku (pierwszy raz zdecydowałam się na taki kolor butów ;)) : http://i39.tinypic.com/eq3w9j.jpg a te kupiłam w tamtym (już troche zniszczone) : http://i43.tinypic.com/2808to7.jpg i muszę powiedzieć, że obie pary są bardzo wygodne... dobrze, że kupiłaś wygodne - po co ładne, ale niewygodne buty, skoro nie nigdzie w nich nie dojdziesz... i dobrze, że skórzane - noga się nie będzie pocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
FACE DOWN, buty sa przepiekne!!!!!!! Chyba mamy bardzo podobny gust;) Jesli moge zapytac gdzie kupilas te czarne? sa przecudne!!!!!!!! i te z kokardka tez piekne. masz moze jeszcze jakies swoje buciki? na fotkach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdssdsdsd
marta nie widzisz różnicy w pokazaniu się na wybiegu a brykaniu po ulicy??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
te muszkieterki rowniez super:D wkoncu pokazujecie buciki w moim guscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubie klasyke, dlatego się odezwałam :) Te brązowe w Top Secret za 129, czarne za tyle samo w Street, tam jest sporo tego typu butów w tym roku też :) Niestety mieszkam chwilowo u rodziny (remont mieszkania ;) ) i tu nie mam za wielu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
Kurcze zakochalam sie w tych Twoich czarnych:D Tylko co to za sklep street? Pierwsze slysze szczerze mowiac:D kurcze i za 129zl, cena rewelacja, a buty GENIALNE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ostatnie bardzo ładne, ale osobiście nie polecam zamszu przy podeszwie, ani butów z ekologicznej skóry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
face Down, czy moglabys mi podac linka do stronki butow Street? Jesli taka istnieje, bo szukam a trafiam na same sklepu "hiphopowe":D i czy moglabys napisac w jakim miescie kupilas je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam w szczecinie w centrum handlowym GALAXY, ale w warszawie też jest, z tego co widziałam na necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
Ds rzeczywiscie.. nie wszytsko co drogie, i z wybiegow - to ladne rzeczy:P Ja niestety poludnie Polski, face down, i nie ma chyba tego sklepu tutaj u nas :( buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to najbliżej do Warszawy... Albo Gdańska, zależy czy południe czy północ... A deichmanie są ładne buty, ale niewygodne i szybko się rozwalają... Może przejdź się po sklepach takich jak Troll, czy właśnie Top Secret. Nigdy wcześniej nie podobały mi się ich kolekcje, ale w tym sezonie naprawde mają ciekawe rzeczy :) Te z kokardą były jeszcze w kolorze szarym, z tego co wiem, też bardzo ładne, ale niestety nie było mojego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
Dzieki Face ;) niestety wszedzie mam daleko.. :( a szkoda bo sie zakochalam w Twoich "sznurowanych" butach.. Mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
Face Down, ja Sosnowiec niestety... :P eh a co do trolla, top secreta- nigdy nie zwracalam uwagi na buty stamtad;) jesli chodzi o buty w sklepach z odzieza, to jedynie przypadaja mi do gustu buty z Zary;) (ale nigdy nie kupilam:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też nigdy w takich nie kupowałam, tylko w typowo obuwniczych ;) Ale chłopak mnie zaciągnął siłą i wcale nie żałuję :D Były też piękne fioletowe, naprawdę bardzo mi się podobały, ale daleko bym w nich nie doszła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×