Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doloresss67

jaką chustę kupić ??? proszę o pomoc doświadczone mamy

Polecane posty

Rodzę na początku kwietnia, mam zamiar nosić dziecko w chuście od początku , przejrzalam sobie różne wzory na allegro i nie tylko i......dalej nie wiem. Czy kupić taką z kółkiem? czy lepiej taką małą elastyczną ? czy w reszcie taką najbardziej chyba profesjonalną 5 - cio metrową.Tylko obawiam się ,że jak sie nią owinę w lecie to będę się w niej \"gotowała\", Poradźcie kobiety. Poza tym moja (17 letnia) córa też zamierza malą nosić, więc chciałabym żeby to była taka w miarę uniwersalna, bo moja córcia to niecałe 160 cm i szczuplutka a ja...hmm zupełnie inny rozmiar :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie też dowiadywałam i kupiłam wiązaną Nati - 4,7 metra. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Nati wiązaną, 5,2 ale skróciłam ją do 4,7. Noszę ja, mój mąż, nawet moja mama sie nią owijała. Także spokojnie, najwyżej będzie miała długi ogon. Elastyczna jest na krócej, bo się wyciąga gdy dziecko jest większe. Kółkowa średnio wygodna przy cięższym dziecku, na dluższą metę, bo przekłada się ją na skos, co powoduje przy cięższym dziecku obciązenie, wg. mnie. Co do temperatury, ostatnio pisałam o tym, że w lecie, to po prostu będziesz wiązać np wiązaniem gdzie jest jedna warstwa na dziecku (kieszonka) i cieniutko ubierać siebie i dziecko. Nie ma innego wyjścia jeśli chcesz wygody. A miałam jeszcze poucha, na Allegro jako kieszonka, beznadzieja, krótko ponosilam w niej małego. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×