Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anna21

POMOC DLA DZIECI I AUKCJA Z FIRMOWYMI UBRANKAMI

Polecane posty

Postanowiłam dołączyć się do WOŚP Jurka Owsiaka wystawiając na licytację prześliczny zestaw, firmowych ubranek dla maluszka 0-6: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item =240769 Dochód z tej akcji w tym roku będzie przeznaczony dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci. Tak więc biorąc udział w tej licytacji możesz wylicytować dla swojego Maluszka śliczne ubranka, w których będzie się naprawdę super prezentował oraz dodatkowo możesz dołączyć się do wielkiej ogólnopolskiej aukcji- pomagając tym którzy tego naprawdę potrzebują. Polecam bo naprawdę warto: ubrana są super,a cel bardzo ważny- życie dzieci gdzie przecież każda złotówka się tu liczy. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******BECZKA*******
Przepraszamy - przedmiot nie został znaleziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne masz tam te ciuszki i cel szczytny,ale widac mało mamus sie zna,bo ja za te czpkr z rekawiczkami nexta,oczywiscie nowe,zapłaciłam 60 zł,a u Ciebie cała paka dopiero co 50 przekroczyła.Moj mały ma juz dwa lata,dlatego nie skorzystam,ale polecam,na tej aukcji powinna toczyc sie BITWA,a co jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×