Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pakipaki

Jestem z Pakistancem od 2 lat.

Polecane posty

Gość hollaa
pakipaki-Twoj nick mowi sam za siebie-kpisz sobie z tej narodowosci i nie traktujesz go powaznie.gdyby on uslyszal jak go nazywasz ,spotkalaby Cie kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy dalo mi cos do myslenia? Hmmm.... Moj pierwszy wylot do jego kraju. Lecialam sama. On tam na mnie czekal. Nie mialam wizy. Mialam tylko paszport. Pierwszy dzwonek to kiedy maz powiedzial mi, ze moge leciec bez wizy. Uwierzylam mu. Zatrzymano mnie na lotnisku, nie pozwolili mi leciec bez wizy, a byla juz odprawa i za kilkanascie minut samolot mial juz startowac. Powiedzialam na lotnisku, ze moj maz zapewnil, ze moge leciec bez wizy. Na co oficerowie, ze nie mam mowy. Upieralam sie, juz prawie beczalam z nerwow.Zapytali o nazwisko meza. Powiedzialam im. Kazali mi chwilke poczekac, gdzies poszli, po czym wrocili po paru minutach, przeprosili mnie serdecznie i powiedzieli, ze oczywiscie, moge leciec i nie ma zadnego problemu. Drugi dzwonek, kiedy na lotnisku zamiast meza pojawilo sie 4 nieznanych mi mezczyzn i odebrali mnie z terminalu i zaprowadzili do meza, tam tez na lotnisku dostalam wize. Nastepny dzwonek, to gdy przez 3 miesiace mieszkalam w hotelu, do ktorego przylatywali dyplomaci, prezydenci innych panstw, senatorzy. Co ja tam do cholery robilam? Kto za to placil? Tysiace takich dzwonkow mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakipaki
odwal sie odemnie. moj nick moja sprawa i nie zamierzam sie tlumaczyc komus kto wchodzi ni w piec ni w dziesiec na topik po to zeby dopierdolic komus i przykleic etykietke.znalazla sie adwokatka nie wiadomo kogo.Spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompejaa
milosc miloscia,sex sexem ,ale rozsadek powinnien wziac gore ,nie wchodzcie do tego bagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor jesli mozesz
czy myslisz ze spotkalo cie takie rozczarowanie, bo bylas latwowierna, dalas sie oczarowac dosc bezkrytycznie ( moze akurat bylas samotna) czy tez byl to majstersztyk i kazda trzezwo myslaca kobiete by tak samo omotal? Czy go jakos testowalas przedtem ? mialas jakie watpliwosci, chocby z uwagi na opinie, jaka maja Arabowie w Polsce? Czy tez po prostu mu s\wierzylas. jak kazdemu normalnermu facetowi? czy czegos nie dopatrzylas i mozesz sobie zarzucic, ze nie zwrocilas na cos uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollaa
dziewczyno ,otworz oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignoruj glupie zaczepki
po prostu ignoruj glupie wpisy, szkoda czasu i ...klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czym polegala milosc... Robil dla mnie wszystko. Musialam byc najlepsza, miec wszystko co najlepsze, uczyc sie w najlepszej szkole, chcial byc ze mnie dumny. I byl. Dawal mi mase pieniedzy na nic i na wszystko co chcialam. Spelnial kazda zachcianke. Byl kochanym mezem, troskliwym, idealnym, cudownym mezczyzna. Bronil mnie przed wszystkimi i chronil. Nawet przed jego rodzina i rodzicami, ktorzy z checia by mnie zabili. Dla niego bylam najwazniejsza. Dbal aby mnie i dziecku nic nie brakowalo. Troszczyl sie takze o moja rodzine w Polsce, kiedy akurat tam bylismy. terror psychiczny zaczal sie pozniej. Co go do tego sprowokowalo? Moj bunt. Juz chcialam byc czlowiekiem. Nie chcialam byc ksiezniczka w zlotej klatce. Chcialam ponownie normalnie sie ubierac. Zamiast do meczetu poszlam do kosciola. On oszalal. A ja po prostu chcialam zyc i byc soba. Krzyczal, nie dawal mi spac po nocach, na sile kazal czytac koran. Drukowal jakies strony z internetu i zmuszal, zebym to czytala i sie uczyla. Nie wypuszczal z mieszkania. Glodzil, zostawiajac wode i suchy chleb. Rozne takie sytuacje sie zdarzaly. Bardzo wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollaa
mieszkam w Londynie.Pakistancy to chytry narod ,falszywy .Zapewne nieraz sie chwalil swoim kolegom studencikom ,ze przelecial glupia Polke ,wstyd mi za takie jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor jesli mozesz
ze byl agentem to dosc wyjatkowa sprawa, bo przeciez to nie takie częste no i kazdy agent klamie, bo to jego fach. Ale na ile mialo jego zachowanie , stosunek do ciebie, zwiazek z jego narodowoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakipaki
Stosowal przemoc w stosunku do twojej corki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak go poznalam, mialam 20 lat i nic nie wiedzialam. Pierwszy raz w zyciu bylam w Niemczech i pierwszy raz w zyciu widzialam Araba. Slowo muslim musialam sobie przetlumaczyc na polski ze slownikiem, bo nie wiedzialam co to znaczy. Bylam ciemna w tych sprawach. Nic nie myslalam. Myslalam, ze on jest czlowiekiem, mezczyzna, obcokrajowcem. Nie mialam o niczym pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollaa
a Mayor of Lodon to zwykla kurwa,oskubalas faceta a teraz sie zali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mieszkam w Londynie i tez baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo nie lubie Pakistanczykow i Hindusow, wrecz ich nie nawidze, ale wiem, ze moze zdarzyc sie wyjatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollaa
Jestescie bardzo naiwne ,a ci manipulanci robia Wam wode z mozgu ...Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollaa
z dwojga zlego wolę Pakistancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holla, ulzylo Ci? Ciesze sie. :) Gwoli wyjasnienia, nikogo nie oskubalam i sie nikomu nigdzie nie zale. Po prostu odpowiadam na pytania. Ze tez tacy ludzie sie wypowiadaja na forum... Szkoda slow. Ignor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam corki, mam syna. Tak, czasami stosowal przemoc w stosunku do niego. Ale wtedy myslalam, ze klapsy to nic takiego. Jaka ja bylam glupia i slepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakipaki
daj spokoj-od razu widac ze to jakas meski kurwiszon probuje sobie podwyzszyc swoje zalosne ego mocno nadszarpniete fiutem co mu nie staje. zalosny gnojek. Ignor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollaa
zycze wiele szczescia u boku pakipaki.Chyba obrzezany przeslania Ci oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zdziwilabys sie. A ja mysle, ze to kobieta. I to chyba wiem juz jaka. :) Czesto tu taka jedna na forum pisze bzdury pod wieloma nickami, i wyladowywuje swoje frustracje na forumowiczkach (najczesniej wlasnie na mnie) podajac sie za kogos, kto np mnie zna i takie tam inne bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollaa
Mayor of London -nie znam Cię ...na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakipaki
A jak wychodzil z domu, to chociaz mowil gdzie idzie czy klamal bez przerwy?Zdradzal cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermanka
wolalabym zeby mi obrzezany przeslanial oczy niz smierdzacy brudny stulejarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor jesli mozesz
a juz wtedy, kiedy mialas 20 lat i go poznalas mialas synka? zamieszkałas z synkem w Niemczech? Mials z czego zyc, mialas pracę? Synek był duzy? Moze facet zobaczyl twoja sytuacje i wziął cie na opiekunczosc? a ty potrzebowalas kogos takiego i nie bardzo sie mu przygladalas? A jaki byl - i jest stosunek synka do niego? przeciez go wychowywal przez przynajmniej 4 lata. Czy dla synka tez sie zrobil niedobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zdradzal, chyba nie. Klamal owszem. Mowil, ze idzie do pracy, a wracal po godzinie, lub dwoch z koperta pelna cieplych, wyprasowanych banknotow. Nie jestem glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ignorujcie te wpisy
major i paki po prostu ignorujcie takich, wtedy te osoby jak nie widza odzewu pisza same ze soba, no coz taka choroba, trzymam za Was obie kciuki mayor swoje przeszlas, mam nadzieje ze teraz stanelas juz na nogi, zycze ci wszystkiego dobrego Paki-jakakolwiek decyzje nie podejmiesz, czy zaryzykujesz czy nie, zycze cie zeby byla jak najlepsza, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollaa
a zawartosc tej koperty bardzo Ci imponowala...dlaczego wtedy nie ucieklas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wzial mnie na opiekunczosc. Nie znalismy sie. Byl szczery. Po prostu zaiskrzylo miedzy nami i sie zakochalismy. Nic innego. On bardzo kochal mnie i syna. Na samym poczatku bylo super. Moj syn mial rok, jak go poznalam. Mialam nedzna prace i dosc nudne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakipaki
Wzieliscie slub muzulmanski?Wtracal sie do dziecka zeby wychowywac go na muslima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×