Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pakipaki

Jestem z Pakistancem od 2 lat.

Polecane posty

Tak, stanelam na nogi, choc jak tu przylecialam to bylam wrakiem a nie czlowiekiem. Bez pracy, bez doswiadczenia w pracy, bez kasy, bez znajomosci, bez super wysokiego wyksztalcenia, za to z masa problemow i zmartwien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor jesli mozesz
a nie pytalas go o jego zawod, wyksztalcenie - bo piszesz tylko, ze byl na rehabilitacji i biedny - a tu koperty. Jak sie pobraliscie to chyba powiedzial, z czego bedziecie zyc? Nie wiedzialas, z czego zyliscie przez 4 lata? A slub byl w meczecie? Czy musialas przejsc na Koran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzielismy normalny slub u niego w kraju i w Polsce. Normalnie, wszystko legalnie, z polskim aktem slubu i innymi bajerami. Tak, ingerowal w wychowywanie mojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bralismy slubu w meczecie, tylko w urzedzie u imama. Po zebraniu wszystkich potrzebnych dokumentow (samo to zajelo nam miesiac) i pod pieczetowaniu ich przez ambasady, ministerstwa i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor jesli mozesz
tak pisze, bo pakiapaki chyba lepiej poznala swojego faceta, wiec moze tak zle nie bedzie, wszystko jest bardziej jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakipaki
Musial niezle ci dopiec.Ucieklas i zaczelas zalatwiac sprawe rozwodowa juz w Polsce, czy powiedzialas mu tam, ze odchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie poznalismy, to mowil na odczepne, ze skonczyl uniwersytet, jest doktorem i troche mi bajerow nawciskal do glowy, ze pracowal tam i tam (nic szczegolnego), po prostu uspil moja czujnosc i ciekawosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor jesli mozesz
a czy on cie traktowal jako potrzebna dla swojej pracy wywiadowczej, czy po prostu jako swoja kobietę? Czy w cos cie mieszal,.czy dal pod tym wzgledem spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamal mnie stale jesli chodzi o pieniadze. Potrafil mi co miesiac wysylac (kiedy bylam w Polsce) po 8 tysiecy zlotych (czasami mniej), a jak przyjezdzal do Polski, to przywozil ze soba kilkanascie tysiecy euro. Raz kiedys wszystko policzylam w euro i na zlotowki mi wyszlo 50 tysiecy zlotych (naprawde). Klamal i wymyslal, ze pozyczyl te pieniadze, albo ze sprzedal samochod, a potem przychodzil z innymi, nowymi wymowkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor jesli mozesz
a nie interesowalas sie gdzie pracuje , w jakim budynku wręcz - no chyba z czegos musial zyc. Pytalas, jaki uniwersytet, gdzie i doktorem czego był? Czy mowił o jakichs znajomych ze studiow, o samych studiach, o swoim zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie mial plany wzgledem mnie. Chyba nie chcial mnie w to wszystko wpakowac. To ja chcialam rozstania. Juz nie moglam wytrzymac. Chcialam sama na siebie zarabiac, byc niezalezna, pod koniec traktowal mnie jak idiotke i smiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zabral mnie do swojej pracy, bo jak mowil tam sami mezczyzni, a ja kobieta, no to wiecie. raz zabral mnie gdzies. Pojechalismy jego samochodem. Wyobrazcie sobie. Zabral mnie do "Head of (...) intelligence". Sama w to nie wierzylam. Przy bramach zolnierze, po wejsciu do srodka zabrano mi torebke, weszlismy do gabinetu...Nie smiem powiedziec czyjego. Po prostu. naprawde nie jestem w stanie o tym tak spokojnie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakipaki
jak przebiegal rozwod?Bo chyba w Polsce sie z nim rozwodzilas.Udowadnial swoja niewinnosc i walczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dosyc na dzis z mojej strony. jestem zmeczona, rano musze mlodego do szkoly zaprowadzic, a ja do pracy na 10-ta, takze musze troche pospac. Fajnie sie z Wami czatowalo. Dbajcie o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor jesli mozesz
a moglas bez problemu uciec od niego? macie rozwod? nie scigal cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakipaki
To narazka i Dobranoc. Ale cie wymeczylysmy dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor jesli mozesz
ty tez dbaj o siebie. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwod byl u niego w kraju. Ostatnio bylam tam i widzialam sie z nim w maju 2007. Tam sie odbyl nasz rozwod i tam sie stala tragedia. Nigdy w zyciu nie zostalam tak ponizona i upokorzona, ale juz naprawde nie mam sily o tym pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jeszcze taka mala notka. Jak tutaj przyjechalam do UK, to w sierpniu 2008 mialam interview w Ambasadzie USA. Nie scigal mnie na szczescie, on po prostu zwariowal. Depresja i te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor jesli mozesz
Trzymaj sie, to juz przeszlosc, grunt ze masz synka przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor jesli mozesz
jak mozesz to jeszcze kiedys napisz tu - ku przestrodze - im wiecej szczegolow, tym bardziej mozna sobie wyobrazic, w co sie mozna wplątac i jak potem cierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze. Mysle, ze ja wlasnie tak trafilam, to byl przypadek. Przeciez nie kazdy Arab to szpieg. Wiekszosc z nich to nikomu nie zagrazajacy oszusci i male klamczuchy. Moj ex maz to po prostu jednostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem w szoku od tego co przeczytałam tutaj(a przeczytałam od początku do końća). Nie wiem, czy wszyscy muzułmanie są tacy sami... Znam kilku, ale nie mają żon.... a nasze dziewczyny za nimi szaleją......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam takie kobiety jak mayor... kazdy uczy sie na wlasnych bledach moj wiem ze prcuje w policji ale z tych marnych groszy niemozna sie utrzymac jezdze z nim na spotkania z "klientami" znajomych wszystkich znam maja wielki szacunek do mnie mam z nim zycie jak z bajki ale... to moze sie kiedys skonczy tez ze wzgledu na jego 2 prace jako kaczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakistan
Powinnas go zostawic teraz bo pozniej bedzie tobie bardzo ciezko to zrobic. Nie wszystkie dziewczyny chca opowiadac jakie bylo albo jest ich zyvie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajshe.........
jestem z Polakiem i przez wszystkie lata malzenstwa , bylam zdradzana ponizana, oszukiwana, terror fizyczny i psychczny raz na jakis czas, zeby mi pokazac kto tu rzadzi.W zaleznosci od humorku potrafil byc wspanialy, czuly a potem zmienial sie jak kameleon, a potem przepraszal, mowil ze wcale tak nie mysli, ze to ja go prowokuje, a on najsprawniej jak mozna to sobie wyobrazic odwracal kota ogonem, potrfil sie przyczepic do jednego slowa ( nie sensu zdania) i wytoczyc mowe oskarzycielska , po ktorej tylko siasc i plakac.Wiem , poswiecam sie dla dzieci, ale juz nie planuje zadnej przyszlosci z nim, czekam az dzieci sie usamodzielnia i odejde, choc wydaje mi sie ze wtedy tez nie zaznam spokoju, przynajmniej na poczatku.............................. Wiec dziewczyny nie narodowosc jest tu kluczem, kazdy czlowiek jest inny Paki--- jesli jest dobrze tak jak jest , to nie komplikuj zadnym slubem, po co Ci ? dla kogo, a On jesli jest taki jak piszesz to pewnie jemu slub tez nie jest do niczego potrzebny ( czyz nie).Zyjecie w Angli, wiec wasz uklad partnerski ma takie same prawa jak malzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pakipaki
wiesz mnie tylko zastanawia cytuje ...Jak ktos sie go zapyta czy jest muslimem-odpowiada dla swietego spokoju ze tak. Kiedy ma przed soba bialego ktory o to pyta-pokazuje reka w powietrzu znak-ze czuje sie tak po srodku...... to nie wstyd byc muslim, nie rozumiem dlaczego sie nie przyznaje. Jak ktos sie mnie pyta jakiego jestem wyznania - mowie rzymskokatolickie, ale dodaje ze nie prakuje. Ale nigdy bym nie powiedziala ze jestem ' po srodku' ...mysle ze ta kwestie powinnas z nim poruszyc, a poza tym to zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakipaki
ach bo nie kuasz czaczy-dlatego nie rozumiesz.Nie wiesz jak to jest w tamtej wierze, bez wzgledu na to czy w uk, czy w Pakistanie czy gdziekolwiek na swiecie?Pierwsze podstawowe pytanie dla muzulmanina, gdy spotyka drugiego ziomka-to Jestes dobrym muslimem?Nie ma innej odpowiedzi, jak tylko potwierdzic zarliwie, ze tak.PO co ma sie wdawac w dyskusje, z jakims obcym typem spotykanym w przypadkowej sytuacji?Zeby sobie nariobic klopotow?Wiesz co to znazy wejsc w dyskusje z fanatykiem religijnym z tamtej kultury?Jeszcze w stosunku do bialych-to przyjmuja jasno, ze chrzescijanin, albo ktos inny-i sie nie czepiaja. Ale jak tylko Pakistaniec trafi w uk na Pakistanca-no, niech tylko pokaze ze sie rozni-od razu bedzie mial najdelikatniej mowiac "problemy". Islam to nie tolerancyjne chrzescijanstwo.Widzialam to kilka razy-na moich oczach.Zalosne scenki, w ktore zostal wmanipulowany i musial sobie radzic.np.Siedzimy w take-awayu, (jakies miasteczko na wybrzezu Anglii, jestesmy tam pierwszy raz w zyciu).Podchodzi kelner, podaje nam jedzenie-i pyta go prosto z mostu-jestes dobrym muslimem?Taaaakkk????????????????????-oczekujac natychmiastowego potwierdzenia. Nie wiem co by sie stalo gdyby powiedzial ze nie-moze w ryj, albo kulka w leb.....straszne to..... Rozumiesz teraz-co to znaczy przytakiwac dla swietego spokoju?To znaczy dla wlasnego bezpiecvzenstwa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×