Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupia głupia głupia

pomoze ktos opisac wycieczke po angielsku.??

Polecane posty

Gość głupia głupia głupia

siema ^^ wzielam sie wlasnie za opisanie wycieczki po angielsku. Z anglika jestem dobra ale cos mi nie idzie, zapominam jak moge pewne rzeczy ujac pomoze ktos.? ; ) jesli tak to zaraz napisze o co chodzi dokladnie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę, że to nie jest po 1. odpowiednia pora na pisanie zaległego wypracowania prawdopodobnie na jutro, po 2. to forum jest raczej o hm, uczuciach a nie o angielskim, a poza tym miałaś cały weekend żeby sama zastanowić się nad tym, napisałas, że nie jestes zła z angielskiego, dlaczego zostawiłas to więc na ostatnią chwilę? Niestety trafił akosa na kamień- jestem nauczycielką angielskiego własnie i gdybym wiedział akim jestes na drugi dzien, nawet za super-wypracowanie dostałabyś ode mnie ocenę niedostateczną za oszustwo i lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajm weri gut in inglisz
the last travel was great !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, to nie na mój mózg o tej porze. wrócę do tego jutro jesli chcesz, bo błędów dużo. ..a chciałam iść na filologię angielską ;p męcząca sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość time to trink coffe
maybe some cofe will be good:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222222222222222222222222
Last year I was with my class on a scholl trip in Warsaw.It lasted three days. We lived in a youth hostel. We saw Palace of Culture, Łazienki, Stare Miasto. We learnt a lot about physic because there was a show with presentation in Palace of Culture about it. I spent a great time but the weather was really bad. It was rainy and very cold. the food was delicious. it was the best trip I have ever been.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz słownika w domu??? Poza tym jaki to poziom? Chyba podstawowy bo wypracowanie na 3 zdania to niestety nadal dwója :o Ac ha i błędów pełno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się, ale mówię ci, za późna pora na myślenie po angielsku i na szybko. szkoda, że robisz na ostatnią chwilę.. Last year I was on a 3-day school trip in Warsaw with my class. We were living in a youth hostel. We saw Palace of Culture, Łazienki and Stare Miasto. We learned a lot about physics because there was some interesting presentations (nie wiem o jakie pokazy ci chodzi) in the Palace of Culture. Even though the weather was bad (it was raining all the time), we had a really good time! And I almost forgot! The food was delicious. It was the best trip ever and I want to go for another one as soon as it is possible!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglista94934
Last year I was with my class on a school trip in Warsaw.It lasted three days. We lived in a youth hostel. We saw the Palace of Culture and Science, Łazienki, Stare Miasto. We learnt a lot about physics becouse there were many presentations on it (tez nie wiem o co chodzi; domyslam sie) in the Palace of Culture and Science. It was a great time(???), but the weather was really bad. It was rainy and very cold. The food was delicious. It was the best trip ever. komentarz: poprawilem grame i takie tam ,natomiast stylisycznie nie, bo najlepiej byloby to od nowa napisac (i zmienic szyk) generalnie cienko; zdania jak po miesiacu nauki ang nie mniej jednak zycze sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ktoś tłumaczy pałac kultury, a nie tłumaczy już starego miasta czy łazienek? litości ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglista94934
jolka, ty chcialas isc na anglistke??? sama robisz mase bledow: -THE palace of culture -there WERE pozatym masz ubogie slownictwo co do Łazienek i , to sa to nazwy wlasne i lepiej je tak zostawic (no bo niby jak przetlumaczyc??? Bathrooms???) bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka błagam, nie bierz się z angielski jesli nie masz o nim z adużego pojęcia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×