Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dennis 26

z iloma laskami spali wasi mężowie???

Polecane posty

może i dobrze że mój facet zawsze uważa że to co było to nic nie znaczy, a pozatym to było przed ślubem(zawsze dzieli nasze życie na to przed i po ślubie), i w ogóle nie ma u niego tematu. A jak by mnie zdradził, to wiem, że by nie wytrzymał, i sam by się przyznał, powiedział mi nawet ostatnio, że tak by zrobił i odemnie oczekuje tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie babiarzy tylko doświadczonych :) Chciałbyś lecieć samolotem z pilotem, który pierwszy raz trzyma w ręku ster, czy z takim, który niejedno tornado już opanował? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22222
prawiczek dziewczyne sobie znajdź a po jakims czasie mozesz z nią iść do łóżka, a nie do prostytutki. Są i takie co z prawiczkiem zechcą sie bzyknąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo najlepiej nie, panienka ma być czysta, bo jak nie to jej pojedziecie że się szmaciła, a wy mieliście wręcz obowiązek wcześniej zaliczać dupyi, żeby potem dziewicom móc dogodzić tak??? Im więcej lasek na koncie, tym jesteście więcej warci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem wszystko, facet dwudziestoparoletni nie bzykający się chociaż raz na jakiś czas, jest nie całkiem no jakby to ująć, normalny. Ale nie zauważyłeś, że ja mój temat zaczęłam od momentu gdy ja miałam 16 lat a mój ,teraz już mąż, 18. Od takiego gówaniarza 18 letniego chyba można oczekiwać, tego że nie bzykał się z innymi co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa24
on mial 17 lasek przedemna, ja tylko 2 i maz jest tym drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooorany nie zadaje mu takich pytan :D:D:D zeby nie dostac traumy :P ale czuje ze było tego sporo :P się piekielnie podoba babom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
Zadręczać się przeszłością??? Po co? Mój miał 3 które znam i o których wiem…. O innych nie chcę wiedzieć, ale które miał z pewnością. On nie ma pojęcia ilu facetów miałam, nigdy się nie dowie….oboje jesteśmy zdania, że w tym temacie nie chcemy wiedziec za dużo, bo potem to w życiu przeszkadza….jak Tobie autorko Co było a nie jest nie pisze się w rejestr! Teraz jesteśmy razem i ważne, żeby teraz nie miał nikogo oprócz mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole być ostanią
Nie wazne z iloma kobiatami spał moj maz,wazne abym ja była ta ostania kobieta z ktora sypia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
Prawiczku – a jak Tobie to różnica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto je tam wie, ile ich było... Może i kilkaset. Badał się nie ma AIDS, ani innych takich tam... To najważniejsze. A o szczegóły nie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dennis26
ty prawiczek fajne poglądy na życie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty znowu swoje prawiczku :) "prawiczek i kropka 1987 - bo jak czytam, ze kobieta mogla miec w malzenstwie duzo bujniejsza przeszlosc od meza, to sie boje, ze sam moge byc w takim malzenstwie" - no i co w tym takiego strasznego?... jak facet nie jest zakompleksionyt o ma to w nosie. ale to trzeba widac dojrzec, moze jak się ma te 20-25lat to sie jeszcze patrzy na to. ja zawsze powtarzam - mąż/żona moze nie być pierwszym partnerem do łóżka, ale z całą pewnością ma być ostatnim. czego i sobie i wam życzę i idę do męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 23lata z moim facetem ejstem od 1,5 roku planujemy wspólną przyszłośc.. ja miałam przed nim kilku cłhopców on miał przedemną wiele dizewczyn ... Ale iwemy ze chcemy byc ze soba i napewno zadne nie wypomni druiemu teog co robiło keidyś... I za kilka lat nie ebde załowac ze nie spróbowałam \" chleba z innego pieca\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he ciekawe co piszecie, ważne żeby mąż i żona byli dla siebie ostatnimi, coś w tym jest, a pozatym tak fajnie brzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22222
Ej prawiczek nie przeginaj, ze kazdy co mial malo partnerek nie wezmie takiej co miala wiecej partnerów. Mój obecny facet owszem był w paru związkach, ale na pewno zdaje sobie sprawe z tego że ja miałam więcej facetów niż on kobiet:P Nigdy nie pytaliśmi siebie o liczbe partnerów ale czasami w rozmowach wychodzą pewne rzeczy więc mimo to on dalej jest ze mną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22222
To się wyszalej:) Ciekawe tylko czy jak bedzie ich miała i tak więcej niż ty kobiet to bedzie ci to przeszkadzało. Zresztą mnie po pierwsze sie nie pyta( mnie by to wkurzyło) a po drugie znam jedną co okłamała swojego męża:P ale żyją szczęsliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×