Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beaaa

Jak szybko poszłyście z facetem do łóżka?

Polecane posty

Gość ja poszłam po 3ch tygodniach
prawik, nie śpieszy Ci się a cały czas o seksie gadasz... coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach w stopce;) prawiczek jak dluzej bedziesz tylko gadal, to zostaniesz w szesliwym zwiazku ze swoja reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poszłam po 3ch tygodniach
no nie pojawiła się, rozumiem, nic na siłę ! ale Ty naprawdę masz obsesję, radzę Ci po przestać o tym myśleć, bo nic dobrego z tego nie będzie. zobaczysz, jak zjawi się odpowiednia dziewczyna, to spojrzysz na to inaczej! i tego Ci życzę. żeby to było spontaniczne, z uczuć, piękne. nie ważne ile czasu z tym poczekacie. nie zepsuj tego tym obsesyjnym myśleniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna ma się nie pojawiać, tylko trzeba szukać i działać. Jak mawiał mój dziadek stary Kaszub : pieczonę gołombki, same nie lecą do gombki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka000pp
Ja poszłam po tygodniu. w tym roku planujemy slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba szukac. milosc sama sie znajdzie. ale ieraz trzeba o nia powalczyc, tj to bylo np w moim przypadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po 3 miesiacach.. jak dla mnie zbyt szybko ale nie zaluje :) planujemy slub na koniec tego roku lub poczatek nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to nie ma reguły chociaz chyba lepiej sie nie spieszyc z tym za mocno:) zalezy od podejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poszłam po 3ch tygodniach
oczywiście, sama nie ma się pojawić, ale też nie chodzi o to, aby szukać na siłę. trzeba mieć po prostu oczy szeroko otwarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazdyFacet
Ja mysle ze odpowiedz jest taka ze jak facet Ciebie kocha to poczeka na Ciebie. Wazny jest ten czas poznania sie bez seksu, wlasnie po takim okresie zycie seksualne moze byc jeszcze bardziej udane bo jest zaufanie i daliscie sobie szanse na poznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można gadać ruski miesiąc, po jakim czasie podłączyć się do swojej lubej, najważniejsze aby być kompatybilnym......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się znajdzie za 100 lat, to raczej już dla ciebie prawiczku nie będzie interesująca, szczęściu trzeba pomóc, bo same to tylko włosy rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po miesiącu, on 30 lat, ja 21, w dodatku to był mój pierwszy raz. przez ten miesiąc widywaliśmy się prawie codziennie, dzieliliśmy wspólne pasje, było wspaniale i nie żałuję, teraz mija drugi miesiąc jak się spotykamy i zakochaliśmy się po uszy :) ale tak gdybając, nie wiem czy przespałabym się tak szybko z kimś w moim wieku, bardziej chyba myślałabym o tej całej otoczce \"że to już\" i obawach \"jak to będzie\", a przy kimś o te 9 lat starszym i tak kochanym i myślącym o wszystkim nie musiałam się o to martwić, zaufałam mu, dałam się ponieść i było świetnie, zresztą nadal jest. najważniejsze to zrobić to z uczucia, jeżeli oboje macie na to ochotę i czujecie, że żadna strona na to nie naciska, to czemu nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość , miłością, ale i tak w ostatecznym rozrachunku liczą się umiejętności technika. Obudzić miłość żaden problem, tylko sprawić żeby trwała to jest problem. To jest tak samo jak zdać egzamin wstępny na politechnikę, pryszcz malutki, skończyć w terminie to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle
po 2.5 roku zwiazku - ale mlodziutka bylam, mialam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała19 cos tam
Zależy. Z pierwszym facetem w moim życiu po pół roku znajomości. Z drugim - moim mężem po miesiącu. teraz w zyciu dojrzałym po rozwodzie szybciej w ostatnim stałym związku w którym byłam sex był chyba na 3 czy 4 randce. Związek trwał 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoopla
ja na razie nie poszlam - a jestesmy razem 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leylaaaaa
z pierwszym 8m-cy(zaraz potem sie rozstalismy) z drugim (moim meżęm od 3 dni:) po 4 miesiacach (suma zwiazku 3 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szybkooooo
mówię o stałym związku nie o romansie. zdarzyło mi sie pójść na 2 spotkaniu i był z tego stały związek a w moim obecnym związku po 5 czy 6 randkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaaa4354
ja tez sie zastanawiam tak po jakim czasie petting mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa111111111
po 2,5 miesiaca,czeste spotykania i juz nie moglismy wytrzymac Jestesmy juz malzenstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1993 roczniik
Myśle że to zalezy od wieku. Ja mam 19 lat, a chłopak 23, i po 8 miesiącach :) To był mój pierwszy raz, i troche byl niewypał dopiero za 3 razem sie udalo :) Ale jestesmy dla siebie wyrozumiali :) Z reszta, co robic jak za sciana rodzice;/ wiec wszystko tak 'dyskretnie' i w stresie :( Ale penwie, gdyby to nie byl mooj pierwszy raz to nastapilo by to wczesniej. Mam nadzieje ze bede z moim facetem do konca juz :) Ale napewnoo jakbym opoznala faceta maja np. 25-30 lat to pooszlabym do lozka duzo wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×