Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beaaa

Jak szybko poszłyście z facetem do łóżka?

Polecane posty

Ja poszłąm na 3 randce i jestem z tym facetem w stałym związku. Od początku było zauroczenie i pociąg fizyczny. On mnie uważa za porządną kobietę i nie miało to znaczenia dla niego choć bardzo mu zależy na wierności, szacunku i szczerości. Wiem, że gdybym dałą na 1 randce może nie traktowałby mnie poważnie ale na 3 była już wystarczająca bliskość. Nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że gdybym dałą na 1 randce może nie traktowałby mnie poważnie ale na 3 była już wystarczająca bliskość. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figlarna Plotkareczka
Retro? Dlaczego drwisz z koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie drwię, Psełdo. całkiem szczerze i niechcący mnie te wypowiedzi bawią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figlarna Plotkareczka
W takim razie, Retro, kiedy wg Ciebie kobieta może o sobie myśleć, że jest porządna? Znaczy, ile czasu musi upłynąć od poznania, żeby z czystym sumieniem pójść z nim do łóżka na uprawę seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daję na 2-3 randce
jak w nicku na ogół już na 2-3 randce szłam fo łóżka. czasami kończyło się tylko na romansie ale byłam tez w stałym związku z kimś z kim był sex na 2 randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi się pytasz, psełdo....? sam widzisz że reguł nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
słuchajcie - ja już byłam z nim na ok. 20 randkach (w tym współnym sylwestrze u znajomych) i seksu nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
Myslicie, że ja go może nie pociągam (choć twierdzi, że tak jest) albo boi się ze mną iśc do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figlarna Plotkareczka
Kiedy ja Ciebie pytam o zdanie, Retro. Jak Ty sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dla niektórych nie ma wiekszego znaczenia czy 1 czy 3 randka ale jednak różnica jest ogromna. Nasza 2 randka trwała w zasadzie cały dzień poznalismy nasze oczekiwania, chcielismy tego samego - stałego związku, czułam że to ten jedyny i nie pomyliłam się. Co do braku szacunku - mój facet powiedział mi to, że nie szanuje kobiet które ida z marszu do łóżka z ledwo poznanym facetem, ale 3 spotkanie i to poprzedzone tak jak pisałam wielogodzinnymi rozmowami + ogromna chemia i bliskość - nie widzielismy w tym nic złego. Tymbardziej że tez jesteśmy dorośli. Ja 41 on 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym co znaczy :porządna....? powiedzmy że dwie kobiety ida z facetem do łózka na 3 randce tylko że jedna z nich miała innego partnera 2 miesiące temu, a druga przez 5 lata nie miała nikogo. czy to się da porównać..? czy drugi przypadek nie jest jednak troszkę bardziej usprawiedliwiony... ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo_ni_czka
Ja z moim jestem miesiąc i jest taka chemia, że ciężko się powstrzymać. Na razie uprawiamy petting, bo ja jestem jeszcze dziewicą (mimo moich 21 lat) i chcę z pełnym seksem poczekać. Ale chyba długo nie wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożeniłem się z kobietą doświadczoną, więc ona wzięła sprawy w swoje ręce i przetestowała mnie po miesiącu znajomości. Trzeba wziąść pod uwagę, że rozkaz : Stój, bo strzelam!..... działa tylko w wojsku i w policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ravenia
11:55 [zgłoś do usunięcia] kciukiem (drak-queen@o2.pl) kciukiem@tlen.pl pierwsze slysze, ze najpierw trzeba sie pomietolic, zeby mozna bylo to nazwac zwiazkiem. poza tym nigdy bym nie poszla do lozka z facetem, ktorego znam 3mc kciukiem (drak-queen@o2.pl) kciukiem@tlen.pl bo nie ma regul. ale 3 mc i od razu skes to da mnie mega przesada;/ A ja majac mniej niż 20 (a zwlaszcza 15-16) lat i z facetem starszym o więcej niż 7 lat. To dla mnie jest dopiero hipermegaprzesada !!! :o Z obecnym poszłam po 4 m-cach znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myslicie, że ja go może nie pociągam (choć twierdzi, że tak jest) albo boi się ze mną iśc do łóżka?" on może identycznie myślec o Tobie. w sensie myśłi że cie nie pociaga lub że się boisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządna kobieta to taka która nie "daje" byle komu na prawo i lewo. która nie traktuje sexu jak sportu. "Dałam" szybko ale intuicja mnie nie zawiodła. Gdybym nie czuła tej bliskości i nie ufała na pewno bym poczekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
on może identycznie myślec o Tobie. w sensie myśłi że cie nie pociaga lub że się boisz. A nie jest tak że to facet powinien wyjść z wiekszą inicjatywą w tym zakresie (a kobieta najwyżej odmawia) ? - no a moze jestem staroświecka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie jest tak że to facet powinien wyjść z wiekszą inicjatywą w tym zakresie (a kobieta najwyżej odmawia) ? chyba nie:):) lepiej się zastanów czy ma od ciebie jakieś jednoznaczne zygnały że chcesz. jeśłi mu takich nie dajesz, a on nic nie robi, to facet jest ok, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem, ja z moim wianek stracilam, czekalam dlugo z tym. ale nawet jakbym miala innego faceta teraz, to czekaalabym tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawet jakbym miala innego faceta teraz, to czekaalabym tyle samo. ty kciukiem nie gdybaj, cobyś sie nie zdziwiła....:) z wiekiem coraz mniej do stracenia.... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
A moze być tak że on na razie nie dąży do seksu, bo mnie szanuje? Wiem, że z innymi dziewczynami chodził szybciej do łózka, kiedy nie myślał o związaniu się z nimi "na poważne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
Chyba mu daje jakieś sygnały.... choć fakt - nie rzucam się na niego namiętnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze być tak że on na razie nie dąży do seksu, bo mnie szanuje? Może być. może być też tak że ciebie szanuje, ale równoczesnie jakiejś nie szanuje na boku... :) męskie plemię dziwne bywa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×