Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beaaa

Jak szybko poszłyście z facetem do łóżka?

Polecane posty

dlaczego załamuję, jeśli w dziewczynie nie jest rozbudzona kobieta, to może czekać i 10 lat, zakonnice całe życie i żyją, a co innego jak kobieta jest w pełni dojrzała i rozbudzona i wie co od życia oczekiwać i to wszystko. Między mną a żona przeskoczyła iskra Boża i cieszymy się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
retro Problem w tym, że on twierdzi, że jak mu na kims zalezy, to nie chce iść szybko do łózka. No a 2 miesiace to nie jest chyba jeszcze tak bardzo długo (?). Wiesz, jeszcze mogę poczekać - choc jasne - mam już prawie 30 lat i pewne potrzeby rozbudzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że on twierdzi, że jak mu na kims zalezy, to nie chce iść szybko do łózka. ale nie rozumiem dlaczego się bardziej martwisz o niego niż o siebie skoro tak ma, to niech ma, możesz łaskawie poczekac na nieg, tak mu powiedz. ale zaznacz że nie za długo. jak dla mnie facet jakies jaja odwala. dbaj o swój interes, kobieto, bo on o swój już zadbał 10krotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
nie będę mówiła że będę na niego czekała to chyba logiczne myślę, że on się po prostu boi że nie spełni moich oczekiwań i że coś mu źle wyjdzie - nie spał z kobietą od ponad roku, a ja owszem - niedawno regularnie sypialam ze swoim bylym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że on się po prostu boi że nie spełni moich oczekiwań i że coś mu źle wyjdzie - nie spał z kobietą od ponad roku, a ja owszem - niedawno regularnie sypialam ze swoim bylym. więc nie rozumiem co cię niepokoi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beaa to znaczy na czym mu zależy, nie rozumiem. Prawdziwemu męzczyźnie zależy przede wszystkim na tym aby jego kobieta była zadowolona z życia i dopieszczona na wszystkie możliwe sposoby. To powinno być także w jego interesie by jego kobieta była zadowolona. Ja wiem , że jak dobrze jest w łóżku na drugi dzień moje dziewcze jest radosne jak skowronek i obiadek na pewno będzie znakomity.....i nie tylko obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beaaa sama nie wie jaki ma problem :) niby coś jest nie tak a jednak wszystko jest w porządku:) wytłumaczyła faceta w ostatnim poście,, więc nie wiem dlaczego marudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazdy na rowerze się nie zapomina, tego też.......nawet po 10 latach umiesz jeździć na rowerze......sprawdź dobrze czy przeszłość się za nim nie wlecze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilieeenn
Wydaje mi sie, ze termin pojscia do lozka z facetem jest bardzo ruchomy. Moze on wychowal sie w konserwatywnej rodzinie i w ten sposob chce Ci okazac szacunek? Nigdy nie wiadomo, sproboj "wykazac inicjatywe", jesli nie zaskoczy, porozmawiaj. Ja poszlam do lozka ze swoim narzeczonym po 6 msc zwiazku, glownie dlatego bo bylismy ciagle w rozjazdach. Wszystko zalezy od tego co jest miedzy wami, jak Ty sie z tym czujesz i czego Ty oczekujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Moze on wychowal sie w konserwatywnej rodzinie i w ten sposob chce Ci okazac szacunek? tia.... konserwatywnej... co nie przeszkodziło mu po drodze zaliczyć 10 bab... jak zaczął w wieku 20 lat, to daje jedną na rok.... całkiem niezły wynik jak na konserwatystę z zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co napisała beaa to są klasyczne objawy , niełatwionych spraw z przeszłości, zakochany męzczyzna nie robi takich teatrów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
Jestem prawie pewna, że ma pozamykaną przeszłość. Może nawet lepiej niz ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co napisała beaa to są klasyczne objawy , niełatwionych spraw z przeszłości albo prowadzenia życia seksulanego z kimś innym, z kims kogo się na poważnie nie traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilieeenn
Nigdy nie wiadomo ile kobiet mial naprawde:) 10 mowi, moze byc ich wiecej, moze byc mniej. Niewazne czy byl wychowywany w konserwatywnej rodzinie, czy nie i tak prawopodobnie bedziecie rozmawiac o tym:) (10 kobiet dla faceta w wieku 30 lat to naprawde.. hmm.. konserwatywnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
Mi się osobiście wydaje, że 10 kobiet to sporo, nawet w wieku 30 lat. No ale to juz inny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dyskusja jeszcze trwa. wow. seks zawsze bedzie tematem, ktory ma najwiecej zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o mnie i moje poglady 10 kobiet w 10 lat to dużo, ale to tylko mój pogląd, z ręką na sercu o wiele mniejsze są moje osiągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilieeeeen
a tam tematem, rownie interesujace sa rozmowy o chorobach, pieniadzach czy polityce :P Swoja droga - ponawiam apel! rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Ale przed nia, sprobuj zaryzykowac - jesli Ty tego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spejsmenka
ja z moim facetem...hmmm po 2 godzinach znajomosci i jestesmy juz razem 9 lat.i nie widze w tym nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
Słuchajcie - mi się wydaje, że na razie nie ma dramatu. Nie poszlismy do łózka 2 miesiace - to chyba jeszcze nie az tak długo? Co innego gdybysmy dwa lata w tym wieku nie poszli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spejsmenka
wg mnie to dosrosli ludzie i chyba jacys zboczeni .....albo moherowe berety:) no bo nie moge zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
Spejsmenka Nie jestem moherowym beretem ... wręcz przeciwnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poker face21
Ja poszłam po 7 miesiącach znajomości,a 2 miesiącach od bycia Razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilieeeeen
Zalezy dla kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poszłam po 3ch tygodniach
prawiczek zaraz dostanie zawału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żeś prawiczek yebnął, nie ma co, cierpisz na zapalenie mózgu spowodwane nadmiarem spermy w jajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie tylko trzeba obudzić kobietę w dziewczynce. W chłopaku też trzeba obudzić męzczyznę, jesteś prawiczku jeszcze chłoptasiem , więc możesz czekać, aż jakaś robieta rozbudzi w tobie chłopa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn ty masz ta usmiechnieta paszcze automatycznie wkejona czy za kazdym razem ja robisz? bo roznym tonem piszesz i czasem ona wrecz irytuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×