Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Gość cześćć..
bobasku ------ja tutaj tylko zaglądłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześćć..--------. dlaczego tak mówisz,przeciez masz prawo jak każdy do woli przebywać chyba ,ze pozostali nie wyrażają na to ochoty.Ale na razie nie widzę tego po nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześćć..
źle mnie zrozumiałeś bobasku, temat jest dla osamotnionych. Ja nie jestem, chociaż tu zajrzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polopirynaa
K-ochani U-śmiech L-eczy M-iłość czy mówie nieprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polopirynaa --->>> częsciowo :-) zważ jednakowoż na taką oto definicję : " Szambelan - (fr. chambellan) - początkowo wysoko usytuowany urzędnik na dworze francuskim, następnie pozycja ta przyjęła się również na wielu innych dworach europejskich "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polopirynaa - :) Sameńka - a tak sie martwiłaś ,że pustki to teraz masz - walą drzwiami i oknami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to koniec? wszystkich wcięło... najpierw dziewczyny, teraz was... chyba zawsze będę sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:59 [zgłoś do usunięcia] Nefka Czasem samotnosc jest potrzebna ale w duzych dawkach potrafi bardzo mocno zaboleć 13:42 Potworna różnica czasowa między założeniem i rozruszaniem tego tematu.Widocznie oranz była w potwornej potrzebie z kimś porozmawiać.Cieszy,że odważyła sie wpisać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sameńka - zmień nastawienie i mysl pozytywnie :P Jesli sie siedzi na kilku tematach to sie nie da pisać na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×