Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

kasparov kasparow nam polewaj nie sobie kurde (mysluwi) koniec picia za barem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiasem mam zamiar robic kurs na barmanke ;p co myslicie? tylko drogi jest:/ Hunter--> dziękuje rownież Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ale ja myślę, że jakby się tak poszło samej, to zaraz by wszyscy myśleli. że okazji się szuka... Jak się ma 40 - tkę, to tak chyba niektórzy to odbierają... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie istanieją granice wieku, trzeba robić to, na co ma sie ochotę ;) póki nie jest się żonatym a ja kawaler -- ajacha :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sameńka wiesz co mysle ze za takie lafiryndy niewyzyte nas maja ,szukajace przygód! :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece na piwko, moze wyciagne kolegę na dęsy :) całusy dla Was wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, szlak mnie trafia na moje życie tak w ogóle... Jak mogłam mieć takie klapki na oczach! Mój mąż mi powiedział, że b. mnie kocha i będzie czekał nawet 20 lat... Niech sobie teraz czeka, ja też czekałam, kiedy używał...:( NIE ROZUMIĘ FACETÓW!!! :( Są porządni jak nasz Kasparov i dranie do potęgi entej! Kasparov - znajdziesz fajną babkę, tylko nigdy się nie zmieniaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Hunter, faktycznie tak jest, że ludzie tak to odbierają... A szczególnie w małych miastach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak nas postrzegaja! Mysla ze na ich meżow tyko czychamy! taka rawda wiem z doswiadczenia odkad zostałam sama sonczyly sie spotkania i i mprezki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kto z nas pierwszy napisze: NIE CZUJĘ SIE JUZ SAMOTNA!!! Albo: SAMOTNY (w przypadku panów). Ja mam najmniejsze szanse i pewnie będę ciągnąć ten topik w nieskończoność... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylu jest ludzi na świecie samotnych. Nie powinno tak być... Młodzi i samotni, to bardzo przykre...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaa :) mamy zloto!! sluchajcie, nie ma sie co zalamywac, przejmowac tymi zawistnymi ludzmi, bo nie warto!! trzeba korzystac z zycia- idzie wiosna :) wiecej optymizmu :* a zobaczycie, ze bedzie weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest lafiryndy maja lepiej w życiu! wiec moze czas stac sie 1 z nich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są kobiety wyzwolone, zmieniające facetów jak im się coś nie podoba, mogące być w związku ale dobrze radzące sobie bez. Są też takie, które tego KOGOŚ bardzo potrzebują do szczęścia... Ja niestety należę do tych drugich... Nie będę ukrywać, że tak nie jest... Brakuje mi faceta i już! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie jest chyba takie chop - siup... Trzeba mieć predyspozycje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nie toleruje jednodniowych spotkań ,jak byc z facetem to kochac go! a jak nie to juz lepiej samej tak mysle! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę, za takie jednorazowe szczęście można drogo zapłacić... :( Kobieta szuka czegoś więcej, czułość, przyjaźń, bliskość - to jest to o czym marzymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×