Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

muszę iść moczyć paluch w szarym mydle. booooooooliiiiiiiiii....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę pod prysznic. Mam zaległości w spaniu i ogólnie kłopoty z tym... No i porządek z tym nieszczęsnym paluszkiem, bo puchnie... Całuski i dobrej nocki Ci życzę! 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i dzis mi sie zaspalo:D budzik sobie ustawilam na godzine pozniej ale na szczescie tata mnie obudzil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk! puk! jest tu kto??? wszyscy szczęśliwi! :) nikt już nie jest samotny! :) topik upada...:( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień masakra, padam ;) ale jestem zadowolony 🌻 ochota na dicho ciągle taka sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nnnoo, dobry mężczyzno...🌼 Hunter,🌼 jaka zamieć? kurcze, u nas wiosna! łaziłam dziś w południe w swetrze. :) Kasparov, kochany! jak tam , złowiłeś już jakąś niemężatkę??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, lepiej... dziś powbijałam nowe i zaczynam się z tym oswajać. :D Takie uroki... Codziennie obcuję z różami ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzruszył mnie dzisiaj taki młodziutki chłopiec. Kupował bukiet czerwonych róż dla dziewczyny, ale to miłe...❤️ Dużo fajnych facetów jest, miłych dla swoich dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę jestem malarką. :) Maluję na płótnie olejem, rysuję grafiki, to mój prawdziwy zawód... Ale niestety życie tak mi się ułożyło, że chwyciłam pierwszą z brzegu robotę, by mieć na czynsz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×