Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

sameńka ,_HUNTER_,setunia,kasparov Kurcze ostatnio mam mało czasu na neta :-( U mnie ok co u Was słychac?:-) sameńka ,_HUNTER_ czytałam wczesniej wasze wypowiedzi na temat Waszych zdolnosci plastycznych!mósze sie pochwalic że moja córcia ❤️ tez ma zdolności,teraz konczy 3 klase gimnazjum i wybiera sie do liceum plastycznego.Ma 2 kierunki do wyboru "architekt zieleni",albo "architekt grafiki Komputerowej",sa dostepne tylko te 2 i ma dylemat co wybrać!:-( ja mysle ze ten 1 ,a Wy co myślicie moze cos doradzicie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_HUNTER_ tez tak mysle! wiec sama jej pozostawie wybór!:-)jak minoł dzionek u Ciebie ,u mnie jak zwykle bez zmian nuda jedno i to samo jak zwykle!mechaniczna praca....:-( 2 okna umyłam :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo , _HUNTER_ to prawda trzeba sie czyms zajac wtedy mniej sie mysli :-) z calego ❤️ Ci zycze aby ta prosta była jak najkrótsza :-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja normalnie usypiam:D byle do soboty:) a przynajmneij piatku:) nie moge sie juz doczekac by sie wyspac normalnei;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia 👄 ja tez do niedzieli wracam do domku !!! oj z wyra w poniedziałek nie wyjde :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia 👄 ja tez do niedzieli wracam do domku !!! oj z wyrka w poniedziałek nie wyjde :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo robaki zwiały czy zanenta do kitu! :-) tak poważnie Pisz co Cie gryzie ,może pomożemy? :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huneter🌻 Kasiu👄 jestes moja imienniczka:) albo ja Twoja:D No a co dokladnie Ci sie nei wiedzie? rybki nie biora??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo masz po prostu zla passe ktora minie i szczescie Ci zacznie sprzyjac! musisz w to wierzyc!:) Kasiunia ja wodnik ze stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo szczescie samo przyjdzie poczekaj cierpliwie,nic na siłe i po trupach!!! Ludzie gorsze maja problemy niż my :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 luty jaki to znak chyba za to, zaczne sie lapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, dokąd pokopytkowałaś? 🌻 ;) ciekawe co sie dzieje z Niną z Kina, może poszła do kina? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasparov🖐️ dzis sobie wszystko zrealizowales, to co zapalnowales??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_HUNTER trzymam sie poprostu mósze,najgorsze juz mineło a żeby nie ta praca to kto wie czy bym juz dawno w psychiatryku albo na odwyku nie wylondowala :-( poprostu zostałam rzucona na głeboką wode i ten kopniak mi chyba pomógł :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim dziś to wogóle masakra w pracy, od kilku dni mam urwanie duoy ;) ale jako inż. wiem, że nie dam sobie nic urwac :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ogolnie prawie wszyscy na K:D jak nie nicki to imiona;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×