Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

tak - akupunktura gratis w tym fachu! :D A Wy czym się zajmujecie, jeśli możecie napisać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz sztuki plastyczne to mój żywioł, ale taniec , muzyka... Chyba musiałabym wziąć parę lekcji... :) Weź Hunter, z niej wiE ksza radość w tym temacie... :) Mnie wystarczy jakiś piękny utwór KRÓLA...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, zawód na czasie, ciekawy, szkoda że nie pracujesz w nim. Studiowałaś na medycznej?🌼 Maluję i sprzedaję i mam na terapię. Gdyby nie to, nie miałabym za co się leczyć. Byłam w strasznym stanie, ledwo się pozbierałam, a to sporo kosztuje. ;) przez rok namalowałam przeszło 50 obrazów, prawie wszystkie poszły. Część rozdałam. Grafik nie sprzedaję, będzie z nich wystawa i z malarstwa o temat. współczesnej. :) Taki plastuś sobie jestem i nadwrażliwa dusza na te złe czasy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasparov {kwiatek] :) dzięki za Elvisa... Już zawsze będziesz mi się z nim kojarzył.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Hunter, to mi bardzo pomaga w odzyskaniu równowagi. Nie najważniejsze są tu pieniądze, bo niewielkie są z tego(ludzie nie mają kasy), ale fakt, ze się jest wtedy w innym świecie :) Czy Ty też malujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenię ludzi z pasją. To super, ze masz takie zamiłowania.🌼 A Kasparov, wiem, ze kocha taniec i Elvisa! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż fotografuje. Miał wystawy, teraz mniej, co mnie w sumie martwi. Ale to nie powinien być już mój problem...:o Taka jednak jestem, że zapominam szybko co złe, a pamiętam na wieki dobre chwile... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, nie otworzyły mi się te pozostałe Twoje zdjęcia, nie ma mi kto pomóc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka wczoraj też mi wysłała i to samo - jedno jest a resztę wcięło! Muszę zmykać, bo jutro nie wstanę... Kolorowych snów Wam życzę!!! ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams fairy
smutna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams fairy
wszyscy śpią ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×