Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

nnnoo, boję się zaczynać wszystko od nowa. A nie mam innego wyjścia... Boję się samotności, bo mam niełatwą sytuację rodzinną. Raczej dobrych perpektyw nie ma przede mną... Obudziłam się - jak to się mówi - z ręką w nocniku...:( Ale jeden plus całej tej sytuacji... Uzmysłowiłam sobie, że kocham ludzi, są dobrzy, życzliwi, nigdy nie przestanę w to wierzyć. Całe lata trwałam w pewnego rodzaju izolacji, teraz pragnę przyjaźni jak powietrza i słońca. Wiem, że taka jest możliwa. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :-) Oj na imprezke zdążyłam(kwiatek) ja mam śledzie tylko i oliwki hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy mam takiego człwoieka, który ma niezły bagaż doświadczeń, jest zawsze miły, nie zawsze uśmiechnięty, nigdy się na nikogo nie denerwuje, nie wścieka, zawsze pomoże, poprostu do rany przyłóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasparov, nic się nie martw, cierpliwości...🌼, który Ci się tak podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, wyszłam na swatkę. :D dedykuję Wam kawałek Queen-u, który teraz leci w radio. Nie śmiejcie się ale uwielbiam tą grupę. Z czego nabijał się wiecznie mój mąż...Zazdrosny był pewnie o Fredka, który i tak by mnie nie chciał (he, he!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, witaj, miałam to napisać wcześniej, tylko mi uciekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, wiem, że nie Twoje ale masz taką kolekcję... Widać, że lubisz poezję, że jesteś romantyczką... A piszesz? Jeśli tak, podaruj nam jeden... ❤️ Kasparov, dziękujemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×