Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

wszyscy jesteśmy z tej samej gliny, czy Wy się znacie z reala? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czuję się bardzo samotna
Fajnie, że jeszcze jesteś, Hunter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
puk puk jesteście ? :) jak Wam minął dzionek? ja przesiedzialam 5 h na nudnym wykladzie w smiesznej szkole i padam...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Dobry wieczór KOCHANI! Jak tu nie zaglądam chwilę, zaczynam tęsknić i łapię się na tym, że myślę o Was w ciągu dnia. :) Przytulam cieplutko NOWYCH: Ja czuję się bardzo samotna 🌼 i Kasparov 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
jutro robie test...mam nadzieje, że jednak nie jestem...:( ehh..widze, że mamy dwóch nowych ' samotnych" ciesze sie, że sa faceci, którzy tu zagladają i potrafią normalnie rozmawiać - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Witaj nnnoo, wrażliwy mężczyzno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
tonta chica, 🌼 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
nnnoo, a dlaczego mam zmienić nick? Co z nim nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Samotna - dziękuje:) zapalilam swiece zrobilam sobie malinowa herbatke, siedzę i się zastanawiam nad tym życiem i przyszloscia.ehh co nam los przyniesie?? kogo postawi nam na drodze?? chlopaki, a Wy czemu samotni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nieladnie gzmi haha kojarzysz mi sie ze stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Jestem dzielna, zawsze sie staralam:) ale kiedy przychodzily momenty zalamania, plakalam jak glupia do ostatnich sil i wiecie? pomagalao zawsze, pomaga dalej... wtedy czuje sie, taka hmm...wszystkie emocje puszczaja, na nowo mozna stawiac czolo kolejnym problemom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
nnnoo, zaproponuj coś w takim razie, bo nie mam pomysłu :) Nigdy nie byłam starą panną, a panną bardzo krótko. Całe życie mężatką i to z jednym mężczyzną ale niestety w typie macho...:( Tak więc jak poznaje inny charakter męski, to jest mi to zupełnie obce zjawisko. tonta chica, też zapaliłam świeczkę, jest super. Dobrze mieć takich przyjaciół gdzieśtam rozsianych po świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samieńka madra i skromna kobieta z klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Nie jestem od poczatku...Samotna? jestes mężatką nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
tonta chica, jesteś wyjątkowo dzielna i mądra kobieta. Zadziwił mnie Twój pierwszy wpis, dlaczego tak surowo siebie oceniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Wiesz ja do tej pory bylam egoistka totalna, wszystko olewalam, wszystkich - do momentu kiedy wszystko i wszystkich stracilam..:( zawalilo sie wszystko, nie mam przyjaciol, moja jedyna kumpela nazwala mnie zalosna egoistka, moze i miala racje ale mnie zabolalao strasznie. Jestem jedynaczka, zawsze wszystko co chcialam to dostawalam, wychowalam sie bez jednego z rodzicow...Obecnie probuje sie pozbierac, mam studia, chce pojsc do parcy...planuje przyszlosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Kasparov ile masz lat? Jedynaki górą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sameńka czyli samotna...
nnnoo, bardzo mi miło ale nie jestem mądra, jestem naiwna. Skromna pewnie tak i na koniec udało mi się zachować klasę, tak myślę... Jestem jeszcze mężatką, choć to pewnie kwestia czasu. Samotna od czterech lat. Z jednym mężczyzną od 25 lat, bo właśnie stuknęła mi 40 - stka. To była wielka miłość, ja typowa romantyczka z klapkami na oczach, on dyktator. Znalazła się ta trzecia, no i wszystko diabli wzięli. Postanowiłam odejść, bo serce zbyt cierpiało. Mam dwoje dzieci, pełnoletniego już syna i 9 - letnią córeczkę niestety na zawsze chorą. Jeśli ktoś kiedyś pojawi się w moim życiu, będzie musiał być wyjątkowy. Bo córcia i ja już zawsze będziemy razem. Jest mi ciężko, zrezygnowałam z dóbr materialnych, dopiero od kilku dni mam pracę, wynajęłam mieszkanie i wszystko zaczynam od początku. Czasem robię dobrą minę, choć w głębi duszy jestem przerażona. Ale nade wszystko wierzę w ludzi, bo nigdy się na nich nie zawiodłam, oprócz tego najbliższego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27, ale często jak idę sklepu i nie mam dowodu (a z reguły nie nosze ;) to mi piwa nie chcą sprzedać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sameńka
Witaj Nina z kina! nnnoo zmienił mi nicka, bo brzmiał podobno fatalnie... To ja - samotna nie z wyboru, tylko w wersji udoskonalonej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×