Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

creamik

czy jest sens zainteresiwac sie niesmiałym człowiekiem

Polecane posty

Gość osoba_trzecia
To ,czy ktoś jest wartościowy czy nie, nie ma nic wspólnego z wygadaniem lub z nieśmiałością - to sprawy od siebie niezależne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lepiej miec kogos ładnego i mniej wartoaciowego niz brzydkiego ale wartosciowego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja to nie wiem czy to jakoś nagonka ostatnio na nieśmiałych czy co ?? Dla mnie jedno jest oczywiste nieśmiałość nikogo nie przekreśla Wkurza mnie fakt że ludzie niestety powierzchownie potrafią innych oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba_trzecia
A najlepiej być młodym, zdrowym, pięknym i bogatym i to bez końca. Amen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiały -> więc się wstydzi interakcji z ludźmi -> dostaje depresji -> nie ma zainteresowań -> nie rozwija się -> kończy edukację w połowie bo się wstydzi chodzić do szkoły -> nikt takiego kogoś nie chce zatrudnić -> ląduje pod mostem -> wiesza się na gałęzie na znalezionym kablu trochę przesadziłem :O ale nieśmiałość i małomówność wpływają na rozwój, pasje, zainteresowania, kontakty, wyjazdy, karierę, ambicje itd... raczej w większości hamująco a wspierają rozwój różnych negatywnych cech... to jest przeciwieństwo wartościowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba_trzecia
Wygrany przesadziłeś, bo prawda to jedynie "się wstydzi interakcji z ludźmi" a cała reszta przez Ciebie wymieniona to nieprawda, a w każdym razie nie zawsze prawda. Na błędnych założeniach zbudowałeś więc błędną tezę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba_trzecia
Nieśmiałość zwykle ma znacznie mniejsze nasilenie problemów niż fobie społeczne doprowadzające do porzucenia szkoły - takie przypadki wymagają leczenia, bo to nie jest zwykła nieśmiałość, która towarzyszy, w mniejszym lub większym stopniu, wielu ludziom, którzy leczenia nie wymagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hablare
> nie ma zainteresowań -> nie rozwija się - Dlaczego spoleczenstwo jest tak ograniczone?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejsza lub większa nieśmiałość + niewygadanie i nawet jak sobie odpuścimy max pesymizm to i tak mamy raczej mało i płytkich znajomości, mniejszą aktywność społeczną, gorsze osiągnięcia wszędzie gdzie wymagana jest komunikatywność, mniejszą atrakcyjność damsko-męską, niższy pozycję w grupach itd.... to raczej poziom wartości tych nieśmiałych i niewygadanych jest niższy niż normalnych poza tym większy nakład środków i czasu aby do kogoś dotrzeć powoduje, że jednak jakaś korelacja między to wspomnianą nieśmiałością i niewygadaniem a wartością występuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w sumie tylko o to mi chodziło, że \"To ,czy ktoś jest wartościowy czy nie, nie ma nic wspólnego z wygadaniem lub z nieśmiałością - to sprawy od siebie niezależne \" jest błędne :P bo jak można oddzielić jedno od drugiego? Wpływa tak albo inaczej al musi wpływać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów zjazd prawiczków pe el
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×