Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

czesc dziewczyny, ja dopiero po pracy i po basenie wlaczylam komputer......i co widze, ze wyladowalam na trzecim miejscu od konca w tabelce:) mam nadzieje ze to nie bedzie tez rezultat staranek. Witam wszytsie nowe kolezanki - staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wam sie weekend zapowiada? ja chyba siedze w domu (sprzatam,gotuje,prasuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 frezyjka0 ............29...................1...................20.01.2 009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29. 01.2009 nyny..................23....................6............... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vindict ja juz zaczynam moj @ juz odjechal w sina dal, wiec przystepuje do askcji "S" ale wyniki dopiero z poczatkiem lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez u mnie to standart zreszta. juz sie przyzywczailam:) rano sobie pije kawke kiedy maz i dziecko spia a potem zakupy i pranie goowanie sprzatanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! mam zamiar od dzis mierzyc tempke, tak dka siebie z czystej ciekawosci, tylko ze mam taki problem - pracuje na zmiany tzn raz wstaje o 6 rano raz o 8 rano; z jedenj strony czytalam, ze wystarczy po 3 godinach odpoczynku, z drugiej ze zawsze o tej samej porze, sama juz nie wiem czy to moje co tygodniowe rozne wstawanie bedzie mialo wiekszy wplyw na to? a wy macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Witam! Również chciałabym dołączyć! Staram się pierwszy miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
SZOJA!!! jest właśnie tak, że powinnaś co najmniej 4 godziny odpoczywać i zaraz po przebudzeniu mierzyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieku czula, czyli luuz, bez roznicy czy to bedzie o 6 lub 8, podejrzewam ze i tak ten caly wykres bedzie dziwnie rozchustany bo bede to robic pierwszy raz w zyciu, no ale zobaczymy. a ty w trakcie staranek? czy przeganiasz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ja jakos nie mam cierpliwosci do mierzenia temperatury. w tym miesiacu pelen luz. jesli nie zajde w ciaze traz to zaczne sie bardzoej przykladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
SZOJA! tak właściwie to taki czas mieści się w godzinie!!! Tak mi tłumaczyła babka na naukach przedmałżeńskich hehe, bo ja miałambym też duże z tym wątpliwości, ponieważ pracuję na zmiany, nocki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
ja pierwszy miesiąc po odstawieniu tabletek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
a czytałam kiedyś o tym w takiej broszurce, że tak jak ja np. po nockach to wystarczy od 3 do 5 godz snu i mierzyć zaraz po przebudzeniu... Także spać z termometrem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
VINDICT nie martw się ja też nie mam do tego cierpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vindict - mnie się też coś wydaje, ze po pierwszych dwóch tygodniach jak nic nie zaobserwuje to rzuce ten termometr w kat:( czula - tez wlasnie mi sie cos, kiedys obilo o uszy ze wystarcza 3 godziny odpoczynku, zobaczymy czy i mojemu organizmowi wystarcza 3 godziny do wiarygodnych wskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Życzę miłych i owocnych dni!!! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
ja tam nie wiem.... i tak nie byłabym w stanie mierzyć, sprawdzać..... będę obliczała dni płodne i myślę, że to mi wystarczy by nie zwariować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Wszystkiego dobrego życzę!!! Uciekam na jakąś godzinkę... Pozdrawiam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czula przeczytalam, ze jestes pierwszy miesiac po odstawieniu tabsow, staralas sie w ciągu tego miesiąca? Ja tez odpuszcze sobie termometr, poki co w pierwszych miesiacach starania bede obserwoawac swoje dni plodne i patrzec na kalendarzyk. Szoja a tak na marginesie, nie mam zielonego pojecia jak sie mierzy temperature! W jakich godzinach, w jakich dniach.... Corcia lezakuje, obiad zrobiony wiec zabieram sie za jakis maly relaks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek wlasnie oglad bajki, maz gdzies wsiakl na podworku, a ja jak zwykle kuchnia i w miedzyczasie tu sobie zajrze. AAAAAAaa zdradze wam tajemnice;) dzis zaczynam hehe ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
evanikaa!!! ja dopiero pierwszy miesiąc nie biorę tabletek... przed tym byłam u moje pani gin i powiedziała, że w tych czasach już się nie czeka na gwiazdkę z nieba i można zachodzić bez obaw od razu. Ufam jej!!! Zresztą przeczytałam na innej stronie jak lekarz odpowiada online, że nie ma żadnych przeciwwskazań, a na innym, że właśnie zaraz po odstawieniu tabsów jest baaardzo duuuża szansa, aby zajść!!! Także czekam spokojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
i oczywiście biorę kwas foliowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
VINDICT powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×