Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Moje gratualcje...Jak ja ci zazdroszczę...Ja na razie jestem na końcu tej tabelki...Mam nadzieję że to nie jest żaden znak..brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Czesc!Kobity,Wy sie niska temperatura przed owulacja nie przejmujcie.Ja jak mierzylam terometrem elektronicznym to przewaznie mialam 35,5...a potem skok na 36,6.Zwyklym termometrem przewaznie bylo 36,6 a skok na 36,7,nigdy wyzej!!! Aled,do lekarza ide ok.10 marca,bo akurat bedzie 2 tyg po terminie spodziewanej miesiaczki i na usg bedzie juz widac zarodek:)A test robilam jeden...ale chyba nie mam potrzeby robienia wiecej,bo czuje sie jak w ciazy...wieksze i bolace piersi,sennosc i popoludniami jest mi niedobrze.Jeszcze wczoraj bylam z synkiem u lekarza,ma angine,i jak wracalismy autem to juz mialam stanac w polowie drogi bo myslalam ze nie dojade bez wymiotowania...ale zjadalam prawie polowe opakowania tic-tacow i przezylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak spytałam, bo ja w pierwszej ciązy zrobiłam trzy testy i tylko po to, żeby się móc napawać tym widokiem dwóch kreseczek, hahaha! spadam do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a dzis nie mialam czasu podejsc po test, wiec dopiero jutro kupie a w czwartek zrobie, ale cos mam przeczucie ze nic nie wyszlo z naszych staranek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 vindict................32...................2........... ...............09.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 karla 83 .........25.................4...........................22.0 3.2009 Klapaucius26..........26..................6............. .........24.03.2009 basia29................29..................2............ .............?????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????????? nyny..................23....................7........... .... ......????????? bernadka82.........27...................13.............. .........??????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 8 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1....................8. ..........?.....03.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Co taka cisza tutaj dzisiaj?:) Mnie jakiś ból w kręgosłup wszedł.Ruszam sie jak kaleka. Nawet w aucie nie mam jak głowy obracać tak mnie boli...echhh Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny! Co tam u was??? Jutro idę na pierwsze badania na hormony, ciekawa jestem wyników????Chociaż wicie przyłapałam się na tym ze myślę czasami ze chciałabym aby cos wyszło nie tak bo przynajmniej będzie wiadomo dlaczego nie ma owu i będzie można to leczyć a jak wyjdzie wszystko oki to szukaj wiatru w polu :( Dzisiaj mamy w pracy podpisanie dużej umowy więc jest duuuużo przygotowań, więc uciekam wpadnę do wac poźniej. Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula idź na basen i do sauny. Mnie ostatnio też ciągle boli szyja i po basenie +sauna przechodzi. Mam też namiary na masażystę i w przyszłym tygodniu mam zamiar skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basen na kregoslup bardzo pomaga. dzis mam 8 dzien cyklu. od wczoraj obserwuje pojawil sie sluz dzis przytulanki byly ;) sluchajcie ja juz nic nierozumiem. tylko w dniu owulki mozna zajsc w ciaze? czemu jest podane ze w ciagu cyklu 0d 6-8 dni mozna zajsc. to kiedy wkoncu sie kochac. ja juz chyba wszystkie te dane pokrecilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
cześć wszystkim chce dzidzie, te przytulanki będą u Ciebie codziennie az do owulki? Pytam bo każdy lekarz mówi ci innego, mi np. powiedział zeby się nie kochać cześciej niż raz dzienni, a inny że co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie> kochać się to najlepiej przez cały miesiąc :) ale te najważniejsze dni to są dni okołoowulacyjne, czyli dni nie dłuższe niż 72h, ponieważ do takiego czasu przeżywają \"mali koledzy\" w organiźmie kobiety. Przynajmniej ja tak wyczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
ok, ale nie wszyscy "mali koledzy" mogą tyle przeżyć, niektórzy giną już po kilku godzinach, zależy od śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia29> z tą częstotliwością kochania jest różnie w zależności od lekarza :) natomiast mój gin powiedział że tak naprawdę każda ilość nasienia wystarczy, aby zapłodnić jajeczko, tu bardziej chodzi o ten hmmm nazwijmy to śluz w którym sobie żyją te małe kijanki bo w półączeniu: śluz płodny u kobiety+śluz otaczający plemniki wytwarzany wraz z wytryskiem= łatwiejsza droga do jajeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia29> tak zgadza się Basiu, ale obie wiemy ze tak naprawde do zapłodnienia wystarczy jeden, ale zgadzam się musi mieć zapewnione warunki w czasie drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie Dziewczyny-ja powiem wam szczeże ze już sama nie wiem ile, kiedy i jak.....hmmm....może to los nad tym czuwa :) nie wiem. Wiecie to co ja pisze to tylko wiedza którą wyczytałam z neta to tylko teoria w praktyce jest gorzej i o wiele trudniej niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mam 28 dzien cyklu zrobilam test wczoraj i negatywny :( te co roblam w piatek i wyszly pozytywne zribily mi taka nadzieje :( ehhh ale nie wazne wiecie moze jak to jest z tym okresem od owulacji do @ ?? bo podobno jest on stały w kazdej @ ale ile ma trwac?? bo u mnie od owulacji mija dzis 14 dni - zawsze na kilka dni przed @ mam takie brązowe plamienia a teraz nie ma ehhh znowu robie sobie nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyczytałam, że od owu do @ ma minąć 14 dni. Tyle teoria zobaczymy w praktyce...Trzymaj sie bernadka. ja dzisiaj mam 8 dzień cyklu, mierzę temp. obserwuję śluz i to chyba jeszcze nie teraz..Moje cykle są różne...zobaczymy co przyniesie los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cykle sa baaardzo nieregularne rozpietosc to 28 do 44 dni ehhh ale mykobiety mamy przewalone ale spoko spoko nie poddaje sie :) fajnie ze jestescie mozna sie wygadac i nie natknąć na jakies dziwne spojrzenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak mam 8 dzien cyklu dostrzegam od wczoraj sluz.czyli juz jest plodny sluz czy nie.to jest zakrecone. a my to tak srednio co 2 dni.niechce planowac co do dnia i godziny .tylko kiedy jest ochota. a jest czesto ;) pozatym swiruje od tych mysli.kiedy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te testy,tzn ich omylnosc zaczynaja mnie wkurzac.ja rozumiem raz na milion moze sie przydazyc,pomylic. ale w takim natezeniu.to po co one sa jak tyle blednych wynikow jest. ps.w pracy gadaja ze jestem w ciazy bo sie smieje ,placze i krzycze w ciagu 5 minut. ciagle zmiana nastrojow. a ja dopiero zaczelam a oni juz plotkuja.mimo ze nic niewiedza ze chce i sie staram.coza ludzie. kto wymyslil ostatki kanawalu? za co ja dzisiaj tak cierpiec musze.... ale koncze z imprezami.obiecuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula - ja też mam od czasu do czasu takie kłopoty z kręgosłupem i naprawdę pomógł mi kręgarz. najpierw chodziłam do chiropraktyka potem do masażysty. chiropraktyk myślę jest skuteczniejszy, masażysta-delikatniejszy. w każdym razie chodzę co kilka lat na \"sesje\" i naprawdę jest różnica! nawet jeśli czasem \"zesztywnieję\" to nie boli tak bardzo i ból przechodzi po 2, max 3 dniach. więc polecam. poza tym oczywiście basen jak najbardziej na kręgosłup, broń boże siłownia! UWAGA: jeśli chodzi o saunę to mi ginekolog zupełnie odradził, powiedział że jeśli się staram zajść w ciążę to wszystkie wysokie temperatury odpadają (sauna. gorące kąpiele itp)!!!!!!!!!!!!!!!! ania_29 - koniecznie zrób test! czekam na wynik i trzymam kciuki :-) klapaucius - powodzenia! komórka jajowa żyje tylko przez pół do 1 godziny czasu. i tylko wtedy może dojść do zapłodnienia. a dni płodne, są to dni, w których występuje prawdopodobieństwo owulacji (czyli że może być owulka w tym, albo w tym, albo w tamtym dniu). zakłada się, że w dni niepłodne owulacji nie będzie. i to cała filozofia ;-) teraz \"tylko\" trzeba się wstrzelić w te pół godziny w trakcie całego miesiąca :-))))) tak jak pisałam wcześniej, mój gin mi powiedział, że od 10-tego dnia cyklu co dwa dni przytulanki jak najbardziej wystarczają. bernadka - to okropne, naprawdę. już wolałabym, żeby testy wychodziły cały czas negatywne niż narobiły mi takiej nadziei, straszne, współczuję ci! lekarz mi mówił, że od owulacji do @ jest 14 dni w regularnych cyklach, powiedział, że gdy się cykl przedłuża to może być to wina 2-ch różnych hormonów. jeden jest w 1-wszej fazie, przed owulką, a drugi po. i któryś z nich może cykle rozregulowywać, jak będzie źle \"działał\". wtedy stosuje sie leczenie hormonalne. ja tak miałam. przed 1-wszą ciążą byłam leczona luteiną i po niej miałam super, regularne dokładnie co 28 dni cykle. i nie chcę cię skłamać ale wydaje mi się że też miałam wtedy problemy z 2-gą fazą. no ale to musi stwierdzić lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dodam, że zanim zaczęłam brać luteinę miałam cykle strasznie nieregularne, mniej więcej między 35 a 65 dniem. niemozliwością było sie wstrzelić w dni płodne, dlatego tak bardzo współczuję dziewczynom i ich tak rozumiem, które maja podobnie! ale naprawdę warto zabrać się za siebie tak jak klapaucius pójśc do gina, na badania i wystarczy czasem jedna tabletka dziennie i wszystko wraca do normy. mi dopiero po porodzie cykl sam sie wyregulował i nie potrzebuję teraz żadnych leków! życzę Wam i sobie powodzenia! ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Czesc wszystkim.A z tymi testami to nie jest tak,ze nie powinno sie ich robic przed terminem @??????Bo moze dojsc do naturalnego poronienia,niezaleznego od kobiety. Ja bylam dzisiaj u gina,bo od wczoraj boli mnie brzuch po wizycie w toalecie,no i na szczescie to zapalenie pecherza.Za tydzien kontrola;) A o śluzie to się naczytalam jak glupia...ten najbardziej plodny wyglada jak jajko kurze,przezroczysty,wodnisty i rozciagliwy....poprzedza go sluz kremowy,lepki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to brzmi jak przepis na ciasto ale moze komus sie przyda ;)))) jak chcesz chłopca, to musicie się kochać w dzień jajeczkowania, tak aby penetracja:)była głęboka, dziewczynkę okołom5 dni przed, płytką penetracją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoncu sprawa sluzu i plodnych jest dla mnie jasna dziekuje bardzo. czyli mam sluz poprzedzajacy owulke. ;') juz chociaz to wiem.a te pol godziny w ciagu cyklu to mnie zalamaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym temacie ; czy jestem najstarszą starającą się mamą? jest bardzo szczegolowo opisane o sluzie plemnikach ciazy,zaplodnieniu.itp polecam przeczytac.nie bede wklejac bo to bezsensu z jednego dzialu w kafeteri z tematu na temat to samo .przeczytajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze o tej porze nikogo nie ma. mamy inny grafik. ja do 18tej niemoge zazwyczaj nic napisac. zycze przyjemnej nocki i owocnych przytulanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×