Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Basiu ja tez wole winko, zwłaszcza martini! ale akurat nie mam! wiec piwko sobie otworzylam! a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, moj tez z piwem w reku :) tak, oglaszamy dzien piwa na kafe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę dodać że do dziś dzień nie wiem w który dzień cyklu się kochaliśmy (a baaardzo tego żałuję!), nic sobie nie zapisywałam, nie obliczałam itd. to był totalny spontan. jak nie dostałam @ (o którym wogóle nie myślałam, bo się nie staraliśmy wtedy) i zrobiłam test to myślałam, że padnę trupem. przeżyłam wielki szok (wtedy miałam już pewne wątpliwości co do dalszego losu naszego związku a co za tym idzie, to wiadomo). szczególnie że od razu poczułam straszne wyrzuty sumienia bo dzień wcześniej mocno zaimprezowałyśmy z koleżanką i wlałyśmy w siebie ogromną ilość drinków (od czasu ciąży nie piję wogóle wódki, hahaha). ale jednak zwyciężyło pozytywne uczucie, zaczęłam sie tym wszystkim cieszyć, mąż był do rany przyłóż, jakoś nam się poukładało. to tyle w tym temacie :-)) jednak chyba nie będziemy ryzykowac drugiej takiej sprzeczki, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pecherzyki (chyba Graffa - sie nazywaja) w ktorych miesic sie komorka jajowa. jak sa male to ponoc moga nie pekac i nie uwalniac komorki jajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a moze te drinki z kolezanka pomogly wiesz dzisiaj piwko...moze jakis wspolny mianownik ja tez pierwszy miesiac sobie cos obserwuje i zapisuje.moze niewarto ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubie martini a jak te pecherzyki obserwujesz,skad wiesz ze je masz.chyba znow niewiem o co chodzi.ile wy mnie tu nauczycie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wszyscy mowia, ze spontan najwazniejszy! tylko gorzej w praktyce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 vindict................32...................2........... ...............09.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 toffik81..............28.................ok.30.......... ......10.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 karla 83 .........25.................4...........................22.0 3.2009 Klapaucius26..........26..................6............. .........24.03.2009 basia29................29..................2............ .............?????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????????? nyny..................23....................7........... .... ......????????? bernadka82.........27...................13.............. .........??????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 8 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1....................8. ..........?.....03.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec pijmy ;p mlodziez czesto wpada bo sie upije i glupoty robi.moze to sposób haha bierzmy przyklad z nieodpowiedzialnej mlodziezy glupoty plece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pecherzykach powiedziala mi ginekolog, tzn. o tym ze sa troche zamale! zrobiła mi USG i tam wszystko widac! samemu raczej nie da sie ich zaobserwowac, ani odczuc, ani zbadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak! pijmy! i kochajmy się! i zachodzmy w ciąże! i rodzmy dzieci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ;) a ja glupia myslalam ze znow macie jakies nowe testy i je sobie robicie ;p tak jak te o owulacji ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, tak się śmiejemy, chce dzidzie - bo ona sie okazało nteż wtedy była w ciąży. urodziłyśmy też prawie razem - z trzydniowa różnicą :-) ania - super że deprecha przeszła, cieszę się. ja niestety z alkoholi lubie tylko piwo, innego czasem się napije jak chcę coś odmienić ale wtedy szubciutko wracam jednak do piwka..... nie lubię i już. a kiedyś lubiłam... szoja - te pecherzyki to nic przesądzonego przecież, z tego co wiem to tylko raz byłaś u gina i chyba od tak to powiedział? czy zlecił ci jakieś dodatkowe badania czy coś w tej sprawie? mi się właśnie niedawno przypomniało że ja brałam luteinę podczas poprzednich staranek tylko kurczę nie pamiętam czy na czas kryzysu w związku ją odstawiłam czy nie, ale chyba brałam dalej bo tak mi wyregulowała @ że zawsze wiedziałam co do dnia kiedy będę miała. i teraz mój lekarz też mi coś wspomniał że mi coś przepisze po badaniach. a badania mam zrobić w 3-5 dc. czyli podczas @. a na razie cisza. ale to już na dniach myślę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu co robimy z tabelka? kiedys byl plan "posprzatania", jest w niej duzo dziewczyn, ktore slowa nie pisaly od dawien dawna! w sumie mi to nie przeszkadza tylko tabelka sie wydłuuuuuza w nieskończoność!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś się napatoczy to się znów wpisze co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 vindict................32...................2........... ...............09.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 toffik81..............28.................ok.30.......... ......10.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 karla 83 .........25.................4...........................22.0 3.2009 Klapaucius26..........26..................6............. .........24.03.2009 basia29................29..................2............ .............?????? bernadka82.........27...................13.............. .........??????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 8 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1....................8. ..........?.....03.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a luteina na regulacje cyklu jest wiecie ja chyba szczesciara jestem.mam cykl jak szwajcarskim zegarku. myslicie ze plodnosc jest genetycznie uwarunkowana?moja mama 2 lata sie starala.i tylko mnie ma.moze ja tez bede miala jak ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wogóle była za tym, żeby jak np. dwa tyg. po terminie @ ktoś się nie pojawia to znika z tabelki a jeśli się pojawi to się wpisuje. przecież wiele dziewczy wpada ty tulko raz jak obserwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowo czula czy masz moze hustawke nastrojow? i czy czesciej chodzisz do wc.zauwazylas jakies zmiany u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie - luteina to progesteron czyli chyba odpowiada za druga fazę jak sie nie mylę. wcześniej miałam @ co 36-60 kilka dni i lekarz bez badań od razu dał mi tą luteinę. po niej miałam co 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aled- tak tylko raz bylam od momentu rozpoczecia staran! nie lecze sie na cos tak konkretnie! a te zakichane pecherzyki to zbadała bo jej powiedzialam, ze staramy sie juz od jakiegos czasu! jak je sobie obejrzała to zleciła pare badan, ktorych wyniki włąsnie wczoraj jej przesłałąm mailem i teraz czekam na fachowa analize!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie - nie mam pojęcia jak to jest z tym dziedziczeniem genet. ale coś w tym chyba jest bo u nas wszystkie kobiety z rodziny jedna po drugiej miały straszne porody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie, czyli Ty terz juz powinnac w tabelce wpisac 2 cykl, tak? a ja dalej czekam na @ ... juz 10 dni po terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×