Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

dzien dobry ja od rana mdlosci i wymioty...bleee i ta holerna zgazga. niewiem juz co ze mna.znow czyms sie zatrulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie - ty na pewno w ciązy nie jesteś???? juz kilka razy jak czytałam twoje wypowiedzi to mi sie tak nasuwało. ja dzisiaj żadnych objawów, od samego rana. ale 32. dc i nadal cisza. jutro albo pojutrze zrobię test jak @ nie przyjdzie. a jak przyjdzie to.... załamka :-(( chociaż dzisiaj nie czuję nic żebym miała być w ciąży. tylko dalej spać po nocach nie umiem, łażę, to chyba ztych nerwów taka pobudzona jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A. - ja też brałam antybiotyk w zeszłym miesiącu i też w tym miesiącu wszystko mi się poprzesuwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. A co to za ponure kobiety? Głowa do góry, nie uda się tym razem to się uda następnym :) A tu tak pięknie, wiosna idzie, słoneczko świeci :) Kobiety więcej optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toffik, w jakim woj. mieszkasz, bo u nas szaro buro i ponuro za oknem? Chyba też stąd to nastawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w lubelskim jest pięknie, narazie trochę mroźno ale piękne słońce, wczoraj tez tak było, więc pewnie za 3 godziny będę się mogła wygrzewać na balkonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, u nas plusowa temp. za oknem, ale okropnie, deszczowo, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Dziewczynki :) u mnie 34 dc i @ nie ma ale test w sobote negatywny wiec bez sensu kurde nikomu nie zycze zeby dwa testy wyszły pozytywne a resta negatywna taka nazieja sie robi :( teraz czekam na @ a moj mezus byl dzis na badaniu nasienia wyniki miedzy 14 a 15 tak sie strasznie stresujemy i denerwujemy jak ja bede dzis pracowac :( trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj odbieracie wyniki od razu? Dziwne, to nie będą robić testów na żywotność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! ja dzis wogole spac nie moglam, wierciłam sie strasznie, az zaczelam lazic o 3 po mieszakniu, potem poczytalam ksiazke do 4:30, a potem jeszcze na 2 godz. poszlam spać. u nas tez sloneczko swieci, i jakos tak przyjemniej na dworku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 vindict................32...................2........... ...............09.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 toffik81..............28.................ok.30.......... ......10.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 karla 83 .........25.................4...........................22.0 3.2009 Klapaucius26..........26..................6............. .........24.03.2009 basia29................29..................3............ ............26.03.2009 bernadka82.........27...................13.............. .........??????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 8 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1...................9.. .........?.....03.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 vindict................32...................2........... ...............09.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 toffik81..............28.................ok.30.......... ......10.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 karla 83 .........25.................4...........................22.0 3.2009 Klapaucius26..........26..................6............. .........24.03.2009 basia29................29..................3............ ............26.03.2009 bernadka82.........27...................13.............. .........??????? Martanna.............26.................5............... ..........??????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 8 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1...................9.. .........?.....03.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
bernadka ja tez tak miałam jeden test pozytywny, taka radośą a następny negatywny koszmar i załamanie, także wiem co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernadka - mój mąż też miał jakoś tak szybko wyniki pamiętam. Na pewno wszystko będzie w porządku!! Oczywiście daj znać! brzusiowa czuła - ale jesteś drobniutka, naprawdę!! zazdroszczę Ci :-)) ja się ciągle zmagam z moją wagą:-( znów dopadły mnie albo wyimaginowane albo prawdziwe mdłości, hahaha, blee Ania_29 - to masz dokładnie tak jak ja. Też łażę po nocach, pewnie z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
ania_29 ja tez mam tyle lat co ty i tez bym chciała urodzic przed trzydziestka, a masz juz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, u mnie 14 dc. temp. 36,0 i test na owu wyszedł negatywnie. Może ja się za bardzo nastawiam, ale to mój pierwszy cykl z mierzeniem temp. i testami. Już chciałabym mieć to owu, buuu dlaczego to wszytko tak długo trwa... Pogoda za oknem też okropna, szaro, buro...Ja chcę wiosnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to jest okrpne dac nadzieje i ja odebrac :( ehhhhh no ale musze wierzyc ze sie w koncu uda :) dam znac co z wynikami zapisalismy sie do kliniki maciezynstwa i od tego kazali nam zaczac potem konsultacja itd w koncu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z waga sie ciagle zmagam ;) albo ona ze mna u nas tez deszczowo. aled niemozliwe chyba bym byla w styczniu nam gumka pekla w plodne,ale potem mialam okres 18 lutego .fakt ze 3.5 dnia ale ja mam czasem krotsze miesiaczki. pozatym teraz mam normalnie sluz .po okresie nic nie bylo.a teraz taki plodny jest. chyba ze jestem a nie wiem? juz sama zglupialam macie racje chyba lepiej by wychodzil negatywny wynik,niz pozytywny a potem negatywny. kurcze straszne to musi byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno wszystkim sie uda ja temp 37. drugi raz mierzylam 36.9 ale ja pod pacha.... zeby zadna grypa mnie nie brala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!! To jest racja, że jestem taka drobniutka :-p I dlatego wolę na razie nie myśleć o tym jak będę wyglądać, albo o porodzie.......... Ale mężuś się cieszy, bo mówi, że nareszcie przytyję :-p i będzie za co \'złapać\' :-p Zobaczymy jak to wszystko się ułoży. Trzymam za Was kciuki kochane moje, mam nadzieję, że szybko do mnie (ciężarówki hehe) dołączycie!!! Buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez dzis piekne słoneczko :) tylko temp niska hehe :) to u mnie jest cos dziwnego musze o tym pogadac z lekarzem jesli od owulacji do @ jest 14 dni to ja powinnam juz dawno dostac bo test owulacyjny wskazał owulacje 11-12 luty no a @ dalej nie ma no ale jak widac te testy to chyba sa jakies malo miarodajne a ja sie wlasnie dowiedzialam ze kolezanka w ciazy ostatnio milaysmy @ w tym samym czasie i tak samo owulaka wg testów na wychodzila i u niej juz 2 kreski na ciążowym ehhhh popłakałam sie ale sie ciesze ze chciaz im sie udalo tym bardziej ze raz poroniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×