Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ja to nie mam pojecia jak to jest z dziedziczeniem plodnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoja - tak, faktycznie pisałaś, że wysyłasz jej e-mailem. to kiedy masz nast. wizytę? mi gin zaproponował obserwacje cyklu i chyba sie skuszę po @. więc tylko teraz czekam aż sie ona ta jędza pojawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja bym jeszcze usuneła Meg75, Bąblową A, A.N.N.E bo one tez sie nie dzywaja a termin ich @ juz dawno minał oraz Anie1982 ale ona ma wpisany termin @ na marzec wiec moze sie jeszcze pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do dziedziczenia gen. to ja, moja mama i babcia mamy jeszcze okropne migreny. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ne umawiałam sie na nastepna wizyte, zrozumiałam z tego całego medycznego wywodu, ze jak wyniki beda beznadziejne to przepisze mi jakies leki i wtedy sie zobaczy co dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za, szczególnie że jak wróca to się znów wpiszą i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoja - w poniedziałek do niej koniecznie zadzwoń. nie daj się spławić, szczególnie że uważam, że trzebaby juz coś działać bo czas leci :-)) ja bym zadzwoniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 vindict................32...................2........... ...............09.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 toffik81..............28.................ok.30.......... ......10.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 karla 83 .........25.................4...........................22.0 3.2009 Klapaucius26..........26..................6............. .........24.03.2009 basia29................29..................2............ .............?????? bernadka82.........27...................13.............. .........??????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 8 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1....................8. ..........?.....03.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aled- tak, tak juz jej napisałam, ze jak sie pierwsza nie odezwie do wtorku to ja do niej zadzwonie. zwłaszcza, ze jakby zapłaciłam jej z gory! bo byłam prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sama nie przypilnujesz to nikt tego za ciebie nie zrobi. trzeba łazić za swoją sprawą:-) dziewczynki, za tydzień NASZ DZIEŃ ;-)) dzwonił do mojego mężulka kolega i coś już szepcą, kombinują :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja 1 cykl.18 mialam od tego czasu sie staram.a teraz 16 mam miec marca. z genetyka cos z tym jest u ,mnie prawie wszyscy 1 lub 2 dzieci.i 90 procent corek.i widze po 2 pokoleniu ze jak narazie to samo. u meza za to blizniaki w 2 pokoleniach.moze my tez ;) jego ojciec mial blizniaka, i rodzenstwo ma blizniaki ;p i tam wiele chlopakow.c ciekawe po ktorej stronie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Ania jaka szybciara! chciałam cos zmajstrowac z tabelka a ona juz wszytsko uporzadkowała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja to napisalam niegramatycznie ;) ahh te piwko skreslamy kazde ktore po @ niezmienily tabelki tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny, moj "szofer" własnie podjezdza, jedziemy do sklepu. moze jakiegos czteropaka sie znow kupi! a moze martini! pa, pa do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, powinnam posprzątać jeszcze troche w domu, mam stos prasowanka a mi sie tak nie che!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zwalam to na zbliżającą się @ :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobitki jak tam po piwku sie czujecie ;) ja wysmienicie.tego mi bylo trzeba. piwka filmu i kompletny relaks pytanie na sniadanie ;p czytalam wczoraj nakafe jeden temat mianowicie o sluzie dniu plodnym niby wiem pytala: mam pytanie czy jak wczoraj mialam owulke to dzisiaj jestem jeszcze plodna.czy juz bez szans i trzeba czekac do nastepnego miesiaca.jezeli tak to przez ile jeszcze dni? odpowiedz Dla ścisłości - sama owulacja trwa CHWILĘ - a nie kilka dni. Natomiast - dni płodnych jest znacznie więcej. nie ma domowego sposobu na stwierdzenie kiedy DOKŁADNIE odbywa się owulacja, dlatego zakłada się spory margines i wynosi on więcej niż kilka dni (domowym sposobem da się okreslić tylko fazy cyklu a nie dzień owulacji). Owulacja może odbyć się do 3 dni przed i do 3 dni po szczycie sluzu. Śluz informuje o fazie płodnej a nie o dniu, w którym odbywa się jajeczkowanie. pytanie moje brzmi to ten sluz taki jak bialko kurze to co oznacza. rozpoczecie plodnych,koniec ...bo wg opisu nie owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dzisiaj przytulanki,choc i tak ten miesiac uwazam za ...hm przekreslony.nikle szanse by sie udalo. w 8 sniu i 12 byly przytulanki. a niewiem czemu pisalam wam ze cykl mam 23 liczylam jeszcze raz i wyszlo 26 ;) przepraszam za bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×