Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość Iwona77
Jestem 3 miesiace po poronieniu(11tydz) iczuje sie gotowa na to by znowu zaczac starania.Jestem teraz w 20dc,a bedąc w 1dc mialam lekkie plamienia do 18dc.Poszlam na wizyte do ginekologa,zrobił mi usg i powiedzial ze jajniki sa zdrowe i ze jestem po jajeczkowaniu i te plamienia to dobry znak.Nie wiem co o tym myslec.teraz czekam z niecierpliwoscia by zrobic test,bo teraz i tak by zapewne nic nie wykazal.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
a gdzie znajde tą tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
te plamienia miałam od 15 do 18dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 toffik81................28.................30........ .. ............5.04.09 krop.ka................34..................6............ ............06.04.2009 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........12.04.2009 szoja....................29...................3......... .............17.04.2009 labudka82...............26............nawet nieliczę............19.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? krop-eczka............23.................6............ ...........????????? Iwona77................32.................2............... ........04.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
troszke poczytałam o Was dziewczyny i bardzo gratuluję tym,którym już się udało.mam nadzieję ze i ja się doczekam tych dwóch kreseczek.Boję się,ze po poronieniu bedę miała problem z zajściem,ale nadzieję zawsze mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie Iwonko. zapraszam do nas zwariowanych kobiet ale sie dzisiaj porobilo ,gratulacje dziewczynki za takie fajne wiadomnosci. Basia ta temperatura cos jednak byla wysoka. ale ty to masz przeboje niezle. mam nadzieje ze teraz juz bedzie wszystko ok.zapraszam na dol do tabelki ;) czula martwie sie o ciebie. Kochana mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. daj znac. trzymam kciuki. niemartw sie .jestesmy z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Iwona!!fajnie ze dołączyłas! klapauciusz jak wynik bety? czuła a co z twoimi plamieniami? wszystko ok? czy masz czekac na jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 Iwona77...............32...................2........................04.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 toffik81................28.................30........ .. ............5.04.09 krop.ka................34..................6............ ............06.04.2009 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........12.04.2009 szoja....................29...................3......... .............17.04.2009 labudka82...............26............nawet nieliczę............19.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? krop-eczka............23.................6............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1...................12 .......?........29.09.09 czuła............25..............1...................12. .......?.....3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1.................5........?.......25 .11.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapusia ja na bete musialam 2 dni czekac...urok malych miejscowosci. czekam na ostateczny wynik ;))) dowiedzialam sie ze moj szef mnie klamie. mam dokumenty po holendersku odnosnie prawa w ciazy. w razie czego dam mu pod nos ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie - super! gratuluję wytrwałości :-) i życzę powodzenia w rozmowach z szefostwem. co za chamstwo nie do opisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny alarm odwołany!!!! Wszystko jest w porządku, byłam dzisiaj u lekarza i miałam szczegółowe badania. Widziałam okruszka rączki, nóżki :-p (fikające) Te plamienia to gin powiedziała, że przez łożysko, bo mam za nisko :-(:-(:-( Dostałam Duphaston i następna wizyta za 2 tygodnie:-) Ale co strachuuuuuuuuuuu Pozdrawiam i idę się wykąpać i do łóżka, bo dzień miałam okropny (wynik mamy czy rak się znów rozwija---ale jest w porządku) Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Ciesze sie,ze trafiłam na tak sympatyczne forum:) widzę ze szczęście Wam przynosi;) moze i mi w tym pomoze heh.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolejna staraczke! czula dobrze ze wszytsko ok. a jak teszt z krwi u klapciusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Skąd jesteście dziewczyny?Ja z Elbląga:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2233
Cześć dziewczyny mam problem mam taki sam problem jak większość z Was nie mogę doczekać sie dwóch kreseczek na teście już 4 cykl prób i nic. Dodam ze jestem już mamą mam7 letnią córke ale miiałam problemy po porodzie lekarze zostawili mi łożysko i dostałam zakażenia od wewnątrz organizmu a teraz nie wychodzi nam dzidziuś :-( mój lekarz mówi ze jest wszystko ok zeby zajść i sie dziwi ze jeszcze nie zaszłam, a jeśli nie uda mi sie do maja to bedzie trzeba zrobić laparoskopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! wyniki bety pozytywne :) brzusiowa>ciesze sie ze wszystko dobrze, bo mnie nastraszylas! Kobietko ZERO stresu, proszę Cię!!! chce dzidzie> ja czekalam 6 godzin na wynik, ale stres i tak był!! W poniedziałe idę do gina na 9.30 - zobaczymy czy cos mi powie. przesyłam gorace usciski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 Iwona77...............32...................2............ ............04.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 toffik81................28.................30........ .. ............5.04.09 krop.ka................34..................6............ ............06.04.2009 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........12.04.2009 szoja....................29...................3......... .............17.04.2009 labudka82...............26............nawet nieliczę............19.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? krop-eczka............23.................6............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1...................12 .......?........29.09.09 czuła............25..............1...................12. .......?.....3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1.................5........?.......25 .11.2009 Klapaucius26.....26............6.................5........?......05.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Klapaucius> gratuluję Ci serdecznie,wyobrazam sobie jak jestes szczęśliwa:)Powiedz mi czy miałaś jakieś objawy po owulacji a zanim zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Dziewczyny powiedzcie mi,bo ja podejrzewam ze coś z hormonami mam nie tak.Poprzedni okres dostałam 5dni za szybko,który poprzedzony był plamieniami brązowymi,a w połowie cyklu w jednym dniu tez miałam plamienie.Moja lekarz nie kazała mi badac żadnych hormonów:/Ja jednak chciałabym sobie zbadac,tylko nie wiem w którym dc jakie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko> dziękuje za gratulacje :) Objawów nie miałam żadnych oprócz tego ze moze odrobinę czesciej biegalam do wc, dopiero w dniu miesiaczki zaczeła mnie bolec macica tak jakbym miala @ i nic wiecej. Teraz nic tez nie czuje, żadnego bólu oprocz tego z macica, ale to da rade wytrzymac :) Iwonko podam ci wykaz jakie ja mialam zrobic hormony i w jakim dniu cyklu: - 3 dc LH, FSH, E2, PROLAKTYNA, TESTOSTERON, DHEA-S - 22dc ELEKTROFOREZA BIAŁEK, PRG. - bez znaczenia w jakim dniu cyklu: morfologia krwi, badanie ogólne moczu, glukoza w osoczu, FT3, FT4, TSH, Anty-TG, Anty-TPO, TOXO M, TOXO G, RUB M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mąż mial zrobic badanie nasienia, ale upiekło mu się......:) dodatkowo robiłam testy owulacyjne w każdym miesiącu, tyle tylko że u mnie przez wiele mieisecy nie mialam owulki i akurat w tym miesiacu sie udało a i test owulacyjny wyszedl pozytywnie. Powiem Ci tez szczeze to tez duza zasługa mojego Gina bo to wspaniały lekarz!!! Naprawdę mogę go szczeże polecić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Dziękuję Ci bardzo za te informacje.Jezeli pojawi się @:( to zrobię sobie te badania.Moj lekarz troche to chyba lekceważy biorąc pod uwage fakt,że jestem po poronieniu.On nie każe się tym wogole przejmowac i zadnych badan tez nie zalecił,bo uwaza ze po pierwszym poronieniu nie trzeba.Ja jednak wolę być pewna.Wydaje mi się,że mam za niski progesteron stąd te plamienia.W badaniu usg wyszło wszystko ok,ale było robione usg po owulacji,więc czy owulacja napewno wystąpiła tego nie wiem.W następnym cyklu udam się na monitoring pęcherzyka,by wiedziec czy owulacja występuje,w poprzednim cyklu napewno jej nie miałam.No cóż teraz to 21dc..trzeba uzbroic się w cierpliwość i gdy przyjdzie niechciana @ zrobię te badania:)Dziękuję za informacje i pozdrawiam:)A tak wogóle zapewne część z Was ma pozakładane konta na słynnej Naszej Klasie.Jakbyście chciały mnie znaleźć to szukajcie Iwona Lange Elbląg:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapauciusz jeszcze raz gratuluje!! widzisz a ty juz tak panikowałas, ze nie ma owulacji, ze tesy nie wychodza, ze cykl na straty:):) a tu taka niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona ja jestem ze szczecina ale obecnie mieszkam w szkocji! a z tego co kojarzę to dożo dziewczyn z topiku jest z pomorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapcusia jeszcze raz gratuluje. bedziemy miec podobny termin porodu ;) czula...ale mnie nastraszylas.ciesze sie ze wszystko ok ja znow jade do polski. moj dziadek zmarl wczoraj i musimy jechac. ;( ehh co za zycie. niedoczeka sie prawnuka. raz dobre wiadomosci a raz zle. boje sie bardzo podrozy. kolejne 1000 km. za tydzien znow i tak jeszcze 2 razy w kwietniu. oby dzidzia silna byla. w poniedzialek do gina jade.musze porozmawiac o tych podrozach. niebede sie znow jakis czas odzywac. ale myslami jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoja> dzięki, teraz wiem, że niespodzianka przychodzi w momencie kiedy najmniej sie tego spodziewamy ;) Iwonko> ja jestem z pomorskiego :) z Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) {klapaucius} witam kochana w dolnej części tabelki 👄 {Iwona} wysłałam Ci zaproszenie na NK Dziewczyny to wspaniały pomysł, żebyśmy się wreszcie zobaczyły hm??? Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×