Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość basia29
A moge wiedzieć gdzie mierzysz temperaturę? i czy robisz to przed wstaniem z łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
Ja jestem z łódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzę temp. w ustach i przed wstaniem z łóżka. Termometr trzymam pod poduszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z pomorskiego i już chcę wiosnę...A ty gdzie mierzysz temp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem załamana pare dni temu bylam u gina(zmienilam na innego bo tamten mnie olewal)dopiero teraz pisze ,nie dawalam rady wczesniej:( Mam jeden jajnik w tamtym roku mialam cyste i mialam usuniety i na tym co mi pozostal mam znowu cyste a raczej w nim ;( 3,5*3,5) dostałam hormony ale mam sie nie nastawiac ze po tych tabletkach mi sie wchlonie. Grozi mi usuniecie mojego jedynego jajnika a co za tym idzie szansa na dziecko :( ;( To jest jak wyrok nie potrafie sobie z tym poradzic. To jest straszne nic juz dla mnie nie ma sensu...nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
Ja mierze w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
tak mi przykro, ale może bedzie jeszcze wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
ja też się powoli załamuje bo chyba dsostanę @. Brzuch mnie tak boli jakby miała zaraz przyść. Mam juz dosyc tego wszystkiego, dlaczego ciagle sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj majka ;( to bardzo przykre co piszesz. niewiem co ci napisac nie trac nadzieji moze sie uda. moze idz po porade do innego lekarza jeszcze mozesz tez przeciez zaadoptowac dziecko. wiem ze pewnie to nie to samo. ale jest mnostwo dzieci ktore czekaja na swoje mamy. zycze ci wszystkiego naj i duzo zdrowka. opolskie objawy : nie jest mi juz slabo. chodze czesciej do ubikacji, czasem pobolewa mnie brzuch tak na okres,ale nie juz tak jak wczesniej, piersi mam wieksze, czasem bola bardziej ,czasem wogole. chyba to dobrze? czy powinnam sie martwic? brzusiowa tez myslalam ostatnio co bedzie gdy bedzie dzidzia. czy tez tak bedzie sie odnosil do mnie,do dziecko .dlatego ciagle mysle jak powinnam postapic. ja jeszcze niezdecydowalam. niby jestem z nim..ale sama niewiem niedoczytalam o twoich plamieniach,co sie dzialo? wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez milego dnia zycze ;) zaraz do szefa na rozmowe ide ;) niewiem czy sie cieszyc czy bac. tak chcialam mu powiedzic i miec z glowy ta prace.a teraz strach. czula czy radzisz sobie z emocjami? mi raz sie smiac chce ,raz krzyczec, raz plakac. nienormalna baba ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu nie zalamuj sie. wiem ze latwo mi sie mowi...napewno bedzie dobrze. doczekasz sie swojej fasolki ;) badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorskie :) Ja też mierzę w ustach codziennie rano przed wstaniem z łóżeczka zawsze o tej samej godzinie, ostatni nawet zauważyłam że już sama się budzę jak jest czas mierzenia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj termometr sie zgubil. czy moze ktos wie gdzie go szukac ;) czy powinnam sie martwic ze mam mniej objawow niz wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA> jest mi niezmiernie przykro, ciężko mi nawet pomyśleć co możesz czuć, powiem Ci tylko jedno: lekarze tydzień temu oznajmili że mój tata nie przeżyje po operacji że mam się przygotować na najgorsze....a mój tata dzisiaj już po malutku chodzi....lekarze się mylą nie są wyrocznią!!! Zawsze jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki :) chwilke mnie nie bylo bo jakos mało czasu a do tego w weeknd pracowalismy nad dzidzią ostro bo w czw pechrzyk byl juz duzy i powienien peknąć w weekend w czw ide znowu do lekarza - zobaczymy czy pekł pecherzyk i bedziemy robic reszte badan zobaczymy co z tego bedzie :) Majka wierze ze jednak bedzie wszystko dobrze trzymaj sie milego dnia Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
ale ja juz byłam w ciąży, w zeszłym roku i okazało się ze mam pusty pęcherzyk ciążowy i miałam zabieg. Normalnie mówie wam tragedia, nikomu tego nie życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapucius ja jestem z tczewa, też się przyzwyczaiłam do tej samej pory. codzinnie wstaję o 6 rano i pierwsze co robię to mierzę temp. nawet w weekend się budzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za zadne skarby o 6tej bym nie wstala w sobote. teraz spie tak od 21 do 9 ;) czasem 8 mej. jak niemowle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety wstaję tak do pracy, więc aby mierzyć cały czas o tej samej porze, to w wekend tez muszę, ale potem kładę się dalej spać...W życiu nie wstałabym w niedzielę o 6 rano, o nie, jestem strasznym śpiochem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka przykro mi jestem z pomorskiego :-) ja radzę dobrze sobie z emocjami, nawet wtedy gdy mąż mnie wyprowadza z równowagi :-p żartuję hehe wtedy płaczę strasznie podaję Wam moje gg do pogaduch 5965379👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
w 9 tc miałam plamienie i trafiłam do szpitala, po usg okazało się ze jest pęcherzyk ale nie ma w nim fasolki. Karla, a ty gdzie mierzysz tem.? i jaka masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzę temp. w ustach i jest ona bardzo niska bo mam wahania od 36,0 do 36,4. W zeszłym cyklu (to był pierwszy jak mierzyłam temp) nie mialam skoku temp. Mam nadzieję że w tym będzie. Na innych forach czytalam że luteina zniekształca wyniki, a to mój ostatni cykl z nią i mam nadzieję że się wszystko unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za mile slowa pozdrawiam Was i zycze udanych staran a zaciazonym pomyslnego rozwiazania i zdrowej dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×