Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Iwonko u mnie z tymi testami bywalo roznie, wlasnie z ich powodu zglosilam sie do gina poniewaz co miesiac wychodzily negatywne, dlatego lekarz zalecil mi badania hormonalne i jednoczesnie w tym samym cyklu testy owulacyjne wskazały owulke a pod koniec cyklu test ciazowy - ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapaucius powiedz mi czy ty badanie beta robiłaś na czczo? Czy można je też zrobić popołudniu? Jaki to koszt i jak długo czeka się na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla83>ja sie dowiadywalam u siebie to za te badania w 3dc zaplacilabym 160zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach... u mnie szkoda gadac robilam test w sobote i negatywny biore tabletki na wywolanie miesiaczki i nic!Wyczytalam gdzies ze miesiaczka przychodzi jak sie odstawi te tabletki a mam je brac jeszcze do piatku Mowie wam mam juz dosc tego wszystkiego idzie sie zalamac i tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, a jakie to tabletki?? U mnie 32 dc, 20 dzień z podwyższoną temp, test robiłam kolejny wczoraj i dalej negatywny, chyba coś ze mną jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina te same co przepisuja na podtrzymanie ciazy ,idz do gina bo to jest sygnal ze cos sie dzieje oby to dobre na co czekamy my wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla bhcg mozesz robic o kazdej porze dnia i nocy i nie jest az takie drogie a 100% pewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się czy najpierw nie zrobić BHCG, tylko nie wiem czy trzeba iść na czczo czy można popołudniu. Bo ja z rana nie bardzo mam się jak wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że dostałas luteinę, bo jak nie jesteś w ciąży to @ po niej przyjdzie, a jak jesteś to ciąże podtrzyma. A ty robiłaś BHCG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robilam wiem ze nie jestem w ciazy gin mnie badal i 2 negatywne testy.Mialam torbiela i chyba on mi tak rozregulowal cykl:( ale dobrze ze juz sie go pozbylam bo grozilo mi usuniecie jedynego jajnika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla> koszt wykonania takiego badania to rzad 20-30 zl w zależnosci od laboratorium. Nie musisz byc nadczo, mozesz zrobic o kazdej porze dnia, najwazniejsze abys kazde takie badanie wykonywala w tym samym laboratorium poniewaz kazde ma inne wspolczynniki i potem wynik moze sie roznic. Wynik masz tego samego dnia tylko popros aby ci zrobili na cito!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Klapacius dzisiaj po pracy się wybiorę, lepiej wiedzieć, że nie jestem bo wtedy pójde do gina i będę wiedziała na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARLA > ale jesli podwyzszona tempka utrzymuje sie az tak długo to zgłos sie do gina, niech zobaczy co tam sie dzieje. A ja sie dzisiaj fatalnie czuje :( mdłosci tak mnie mecza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze lepiej sie nie starac a potem byc mile zaskoczona? Ja juz sie chyba poddalam i dam sobie na wstrzymanie bo czym bardziej czegos pragne tym jest gorzej:( Wiec bede wam kibicowac a sobie odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to też żałuję że nie przytrafiła nam się wpadka, nie byłoby teraz tego stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla 83 trzymam kciuki!!!! Ja dzisiaj w domku, posprxzątałam, poprasowałam:) @ się zbliża ku końcowi więc zaniedługo możemy dalej się starać... Lecę z pieskiem bo coś popiskuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 krop.ka................34..................6............ ............06.04.2009 karla 83 ...............25..................5........................ 08.04.2009 dzusta..................29.................4............ ............09.04.2009 anczur.................20..................2............ ............09.04.2009 A.N.N.A.................31.................13.......... ............12.04.2009 szoja....................29.................3......... ..............17.04.2009 smieska1...............23..................2......... ............. 17.04.09 labudka82..............26.............nawet nieliczę............19.04.2009 Iwona77................32.................3............ ............01.05.2009 Ania_29.................29.................3............ .......... .1.05.2009 basia29................ 29..................4............. ...........05.05.09 dula.....................26..................3.......... .............10.05.2009 anczur.................20..................3.........................08.05.09 Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1................14 .......?........29.09.09 czuła............25..............1................15. .......?......3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1..................8.......?.......25.11.2009 Klapaucius26....26.............6.................7...... ..?......28.11.2009 Koniczyna30....30.............7.................5...... .?chyba 14.12.2009 Kochane dziewczeta gratulacje dlatych co zostaly "ciezarówkami";p my znowu zaczynamy @ sie juz konczy wiec do pracy ;p trzymam za wszystkie kciuki i jeszcze raz wielkie gratulacje:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od gina w 11dc moj pecherzyk ma 16,7mm macica jest ok endo tez owulacja ma nastapic za 2-3dni.Dla pewnosci na plamienia w poprzednim cyklu dostalam luteine mam brac od 16dc.Teraz wszystko w rekach matki natury:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×