Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ta jedna krecha jest okropna, ale widzę dula, że jedziemy na tym samym wózku. Jeżeli @ ma przyjść to niech już przyjdzie, lepsze chyba to niż to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też Karla uważam, że najwyższy czas żeby przyszła, skoro w tym miesiącu się nie udało. Ja od środy miałam sto myśli na minute. A tak to bym przynajmniej mniej stresów miałam jak @ by już w środę przyszła...echh. Karla widzę też że z tego samego roku jesteśmy:) Dzisiaj w pracy ( bo ja pracuje tylko w poniedziałki, środy i piątki) i zaraz będe biegła pewnie do WC bo coś ból brzucha przybiera na sile.:/ A popołudniu będe piekła babeczki:)Pierwszy raz, ciekawe jak wyjdą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula ja w pracy od poniedziałku do piątku. Dzisiaj mam zamiar zrobić pierwszy raz w życiu schab w galarecie nadziewany śliwką. Jestem ciekawa, jak nam wyjdą nasze kulinarne cuda...Też wolałabym, aby @ przyszła, przynajmniej niełudziłabym się i myślała już o kolejnym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja z nowym rokiem zostałam zdegradowana do 1/4 etatu. A że to mała firma i pracuje tutaj już 5 lat to narazie zostałam, skoro planuje dzidziusia. Wynagrodzenie pozostało mi bez zmian wiec tyle dobrze. :) Karla skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przynajmniej się nie przepracowujesz i masz czas na wszytstko, ja jestem z pomorskiego, a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nie przeporacowywuje się, ale Mój mówi, że emetytury będe w lesie szukać:):):) Ooo to kawałek mamy do siebie bo ja ze śląskiego:) że też tak po tej Polsce jesteśmy rozrzucone bo na kawkę byśmy się umówiły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie, szkoda ale jak w razie czego jak bede się wybierać na śląsk, albo ty na pomorze to daj znać...Widziałam, ze to twój drugi cykl starań, a bierzesz jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co roku w wakacje jestem nad morzem. Dwa lata temu byłam w Mielnie a w zesżłym roku w Międzyzdrojach. Nie wiem jak będzie w tym roku bo w czerwcu wychodzę za mąż więc gdzieś dalej chcielibyśmy się wybrać. Ale to zobaczymy po slubie, czy będe w ciąży i co i jak:) Wiesz co nie biorę żadnych leków. W styczniu byłam u lekarki mojej, to zrobiła mi cytologię i powiedziała, ze skoro się chce starać o dziecko to mam łykać Folik. A Ty bierzesz jakieś lekarstwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki:) u Nas dzis Piekna pogoda sie zapowiada,a tu tyle dzis do zrobienia.Milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) koniczyna> nie zamartwiaj sie az tak, ja tez byłam u gina w 5tc i najpierw mialam sam pecherzyk ciązowy o średnicy 5mm, 3 dni poźniej na kolejnej wizycie na usg pokazał sie pęcherzyk żółtkowy o średnicy 3mm, a pęcherzyk ciążowy miał 10mm. Teraz ide na USG we wtorek po świetach i mam nadzieje juz zobaczyc malutki zarodek :) i bijące serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula>gratuluje przyszlego slubu:):) ja tez biore w czerwcu mialam nadzieje ze uda mi sie do tego czasu zajsc w ciaze:)wlasciwie to ciagle mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od pół roku łykam falvit, od roku bromergon, a od 5 cykli luteinę. Biorę te tableki bo miałam bardzo nieregularne cykle i wysoki progesteron. Dlatego zaczęłam ostatnio mierzyć temp, żeby poobserwować jak się zachowuje mój organizm. To był mój ostatni cykl z luteiną. Jak dostanę @ to idę do gina. Byłam u niego pół roku temu. Powiedział że jak w ciągu pół roku nam się nie uda to mam się do niego zgłosić i da mi coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapaucius>a jak tam Twoje samopoczucie?Jak mdłości i wymioty?Juz mniejesze?U mnie dopiero 7dc łykam folik i kwasy tluszczowe omega-3,mierze tempke i czekam na owulke hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
arla ja tak mam chociaz temp nie mierze ale dupa 1 kreska:( a @ nie m i nie czuje ze ma przyjsc wiec sie dziwie. Co do plamienia to wiem ze mozna miec okres w pierwszym trymescie ciazy takze nie ma sie co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki klapaucius:) mam nadzieje ze bedzie ok za 2 tygodnie. Lekarz kazal mi powoli zmniejszac dawke duphastonu po swietach do 1 rano i pol wieczor a w drugim tygodniu do tylko 1 rano bo mowi ze nie wie czemu mi w ogole go ktos zapisal. mam nadzieje ze sobie tym krzywdy nie zrobilam. Tak apropo, czy ktos wie cos na temat kwasu foliowego firmy Puritan\'s Pride? Jako ze dlugo sie staralismyz mezem wiec kupilam taki bo tani a jest go duzo. Czy przez to ze jest tani to moze sie nie wchlania albo co? Nie wiem czy teraz powinnam zmienic na folik czy moge dalej ten lykac? odpiszcie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam nadzieję, ze do czerwca zajdę w ciąze:) Iwona a którego czerwca macie ślub?? Dziewczyny brzuch boli coraz bardziej i jeszcze jedna baba mnie zdenerwowała. Ludzie przed śiwetami to powinni być chociaż mili:) Idę do toalety...może 2 przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja nadal czekam na moja @ :( dzisiaj 34dc.W ciazy nie jestem bylam w 31dc u gina i iazy nie stwierdzil:(:( zwariowac mozna moje cykle 22-25 a teraz?kurcze belek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona ja mam 13 czerwca:) @ u mnie nadal ani widu ani słychu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
ja poprosze o wylumaczenie czemu tak jest czy to spowodowane czestrzym sexm czy nie wiem umnie @ tez nie widac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz bukiecik mam na wesele zamówiony, uprosiłam lekarza i pozwolił mi pojsc do kosciółka i na obiadek a potem do somku odpoczywac :) Kupilam barwniki do jajeczek (dzisiaj pobawimy sie z mezem jak małe dzieci ;)) i malego baranka do koszyczka :)Mój maż stwierdził że idzie z synkiem (czyli z tym maleństwem w moim brzuszku-oczywiscie on jest świecie przekonany ze to chłopak )do kościółka poświecic koszyczek :) ah ciesze sie na mysl o tych świętach, tylko troche mi szkoda bo tata w szpitalu bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jenki majka źle przeczytałam, przepraszam. Tata czuje sie dużo lepiej, wprawdzie nie bedzie juz mógł normalnie jeść, ale ciesze sie bo jest naprawde duza poprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaraz szału dostanę...Wróciłam z pracy chciałam pomyć podłogi ale wstrętny bol brzucha przeszkadza mi nawet w chodzeniu...No tak mnie boli, że masakra...A ta wstrętna @ nadal nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super:) przepraszam za bledy stylistyczne pisze w pospiechu i niekiedy przekrecam wyrazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Dula a moze test sie nie sprawdzil?? mnie nic nie jest komplenie i tez nie nadchodzi a bardzo to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie ja uciekam do domku, dzisiaj skonczyłam szybciej, w domku moge nie zawsze miec dostep do neta, wiec chciałabym Wam wszystkim Kochane życzyć Zdrowych Spokojnych Swiąt Wielkanocnych i Mokrego Smingusa Dyngusa, no a jeśli chodzi o prezenty na Zajączka to wiecie czego Wam zycze :) Dbajcie o siebie i dozobaczenia po Świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×